Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 110/745  
Totaal 22322 producten van ongeveer 797

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Optische EindDoos van de vezel (het type 8core van Muur)

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, CIP, CPT, EXW

Model No:ODF-8core
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Koc-12 de centrale Onder druk gezette Optische Oppoetsende Machine van de Vezel

Prijs Unit: US $ 98.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:KOC-12
Certificaat:CE,RoHSISO
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton
Standaard:ISO, REACH, ROHS, TELL Certified
Oorsprong:Guangdongshenzhen

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabels van het Flard van de vezel, het Koord van het Flard, de Lood van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.98-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT Patch Cord 01
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

2.0mm Singlemode SC/PC Fiber Optic Pigtail

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSC PIGTAIL 03
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Om3 Koord & Vlecht van het Flard van de Vezel de het Optische

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTOM3 PIGTAIL
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De dubbele Optische Splitser van de Vezel van het Venster met Singlemode

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLPLCDWS
Bedrading Devices:ODF
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS

96 de Optische Bijlage van de Vezel van het Type van kern GLB

Prijs Unit: US $ 12.0-15.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FOSC-GJS-D005
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Package with Carton Box 6PCS Per Box or Equirement
Standaard:ISO9001, ROHS,

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Simplex Standaard Plastic

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-SX
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel van Sc de Duplex Standaard

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-DX
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de simplex Standaard Plastic Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-SX
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplex Optische Adapter van de Vezel van het Type van Sc

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC Duplex SC type adaptor
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH 1 het boog-Type van Kern de Vlakke Kabel van de Daling van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.045 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:FTTH-1
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHS,CEISO9001

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Plastic Doos van de Splitser van de Vezel 24core Optische

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-SZ-24S
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

2014 de Vezeloptische Splitser van Lage Kosten

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:fibre optic splitter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Paper Box

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

ODF (met verklaard Ce, SGS, ISO)

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:OPX
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:853670000

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De eind Beëindiging Box/ODF van de Vezel van de Kabeldoos/van de Kabel

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

10g SFP+ Dual Fiber Optical Transceiver Single Mode (phy-31192-5L1)

Prijs Unit: US $ 55.0-60.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-31192-5L1
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Packge Size: 532*259*80mm

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

EMS en Eoodpecker Compatibele Tand Piezo Elektrische Ultrasone Pulsteller Mej.-Vi

Prijs Unit: US $ 82.0-99.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: EXW

Model No:MS-VI
Handelsmerk:MID
Verpakking:Packing: 36X29X12 (Cm)
Standaard:CE approved
Oorsprong:Guang Zhou
Productiecapaciteit:1000/Month

Mident Industrial Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

Om1 Kabel van het Flard van de Vezel de Optische (schakelaar LC/UPC)

Prijs Unit: US $ 1.2-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-LU-OM1-3-0-C-15
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:VerbindingSensor
Merk:OEM
Certificaat:RoHSISO9001
Kern:Double Core

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Wdm van de Optische Vezel van 1490/1550nm de Multiplextelegraaf van de Afdeling van de Golflengte

Prijs Unit: US $ 5.6-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SWDM-12-1415-02-E-30-10-B1-SU
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex Single-Mode Optische Kabel van de Vezel LC (ONU GEPON FTTH CATV)

Prijs Unit: US $ 0.8-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-LU-A-3-0-C-10
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:VerbindingSensor
Merk:OEM
Certificaat:RoHSISO9001
Kern:Double Core

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Klem van de opschorting voor ADSS Kabel 800m Spanwijdte (Twee avontuurtjestaven)

Prijs Unit: US $ 9 / Set
MOQ: 1000 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, CIP, EXW

Model No:AXC-800
Certificaat:CE,RoHS,CCC,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Isolatie
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Toebehoren van de Reeksen FTTH van de Opschorting van de Legering van het aluminium

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, CIP, CPT, EXW

Model No:CAXC-8
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De multi Vezel Optische Patchcord van de Wijze voor de Convertor van Media

Prijs Unit: US $ 0.85-1.05 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-LU-OM2-2-0-C-10
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Kofds-19 het Systeem van de Distributie van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 7.0-8.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:KOFDS
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:KOC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC simplexKoord 1m van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.42-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-SC SM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 het Optische flard-Koord van de Vezel (143611-679)

Prijs Unit: US $ 2.3-2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:143611-679
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Plein
Fabricageproces:Koude persing
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Lichtbron TYPE:Laser

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12/24/48/96 zet het Optische Rek van de Vezel van Havens ODF (glijden-FOD-C) op

Prijs Unit: US $ 26.5-28.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:ODF-B3
Certificering:CE
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:> 128
Gebruik:Vezel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1.25gbps 1310nm 20km Singlemode Datacom SFP Optical Transceiver

Prijs Unit: US $ 6.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTS3112L-C(D)20
Handelsmerk:Datocom
Verpakking:20PCS/Plastic Box
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:851762299

2 Duitsland SFP +8 Eenheid van het Eind van Eoc van de Haven van rf de Hoofd

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OnAccess G4000-8C
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Firstmile
Verpakking:Carton

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index