Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 112/759  
Totaal 22749 producten van ongeveer 842

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Draad van het Staal van het koper bindt de Beklede CCS voor de Ketting van de Juwelen van de Draad

Prijs Unit: US $ 1800.0-2050.0 / Ton
MOQ: 1 Ton
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Standard ASTM B227, BS 4087, ASTM B452, ASTM B869
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CEISO
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:Koper
Wire Core Material:Staal

Boodschapper Shiled van de Kabel van Belden de Coaxiale RG6 Tri

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Cable Coaxial RG6 Tri Shiled Messenger
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Mini Optische Ontvanger van het Huis FTTB aGC-Or110/Optische Knoop

MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FTTB AGC-OR110 Home Mini Optical Receiver/Optical
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Case Pack
Standaard:CE

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Bos van het Koord Sc/APC van het flard

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/APC Bunch Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:DAYTAI

Sc/APC - Koord van het Flard van de Wijze van de Vezel FC/APC het Optische Enige

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/APC-FC/APC Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,CEISO9001

1310nm/1550nm de Optische 1X4 Koppeling Sc/APC van de Vezel met ABS Doos

Prijs Unit: US $ 10.0-12.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Package
Standaard:CE; RoHS; ISO
Oorsprong:Zhengjiang, China

vlecht van de Optische Vezel van /Sc van de Vlecht van Multimode Vezel van Sc van 0.9mm de Optische ...

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:WTFP001
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Wire Core Material:Bare koperdraad
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:HOWPOWER

Nieuwe High-Tech Micro- Microduct van de Vezel van Producten Optische Buis

MOQ: 1000 Meters

Model No:Fiber Optic Microduct
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Korte Lengte van LC Loopback Sm

Prijs Unit: US $ 0.9 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

1310/1550nm Gesmolten Optische Wdm van de Vezel met Sc/Upc

Prijs Unit: US $ 5.6-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SWDM-12-1315-01-E-30-10-B1-SU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het DuplexBlauw van Sm van de Schakelaar van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.33 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

De gepatenteerde Optische Apparatuur van de Vezel (Skycom t-107H)

Prijs Unit: US $ 1700.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-107H
Merk:OEM
Handelsmerk:Skycom / OEM
Verpakking:Export-Standard Carton Box with PE Foam Inside
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000
Oorsprong:Nanjing/Shanghai, China

LC Simplex of Duplex van de Schakelaar van de mmVezel de het Optische

Prijs Unit: US $ 0.26 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Gs-Code:8536700000

De Bak van de Schakelaar van Sc Sm Easyconn Fic

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC(PC)
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

M5 de Zender van de Laser PNP NPN door de Sensor van de Fotocel van de Straal

Prijs Unit: US $ 9.5-9.8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-LS5-ZPK
Type:Op de radio type fotocel
Output Signal Type:Schakelen Type
Production Process:Normale wond
Materiaal:Metal
IP-klasse:IP67

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Kofds-19 het Systeem van de Distributie van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 7.0-8.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:KOFDS
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:KOC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC-ST/PC Optical Fiber Jumper (3M)

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST-ST-003
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord 3m van het Flard van MTP 24f G657A

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MTP 24F SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Bak van de Schakelaars van Easyconn Fic van de Vezel van Sc Sm de Optische

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:sc fic
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kwmsb-D/C Doos van de Distributie van de Vezel de Optische met Sc 24ports van de Deur voor Gebruik ...

Prijs Unit: US $ 20.0-29.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:KWMSB-D/C-SC24
Certificering:SGS,RoHSISO
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton
Standaard:385*335*115(mm)
Oorsprong:China

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kwmsb-D/C Doos van de Distributie van de Vezel de Optische met de Bak China van Sc 24ports van de ...

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Kwmsb-D/C-sc24
Certificering:SGS,RoHSISO
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton
Standaard:385*335*115(mm)
Oorsprong:China

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De 3-havens CWDM van de optische Vezel Apparaat

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-3P
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische 1*8 CWDM voor Metro CWDM Systeem

Prijs Unit: US $ 105.0-120.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De 3-havens DWDM van de vezel Optisch Apparaat

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:3-ports DWDM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Transparent Box or Custom Packaging;

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De 3-haven van de vezel Optische Wdm van de Filter van de Rand

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:3-PORT edge filter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische MPO/MTP Producten van de vezel u-Senda

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optisch van de Vezel Lc/pc- Gebied - installable Bak China van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/PC Field Installable Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Van de vezel Optisch Lc/pc- Gebied - installable Schakelaars Koc China

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/PC Field Installable
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Merk:OEM

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Optische Kabel van de Vezel van de kern GYTA de Openlucht van China

Prijs Unit: US $ 0.12-0.85 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYTA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

24 Optische Kabel van de Vezel van de kern GYTA de Openlucht in Uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.15-0.85 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYTA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index