Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 116/763  
Totaal 22862 producten van ongeveer 762

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Mpo-FC het Koord van het Flard van de Optische Vezel voor Mededeling

Prijs Unit: US $ 20.0-23.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Verbindingsdraad van de Vezel MPO voor de Integratie van de Vezel

Prijs Unit: US $ 38.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Optische Vezel MPO voor Hoogte - dichtheidsTransmissie

Prijs Unit: US $ 38.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Verbindingsdraden van het Flard van de Optische Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 20.0-23.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Module CWDM van de vezel voor Netwerk CATV

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM Module
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Wijze die van Opitcs van de vezel Sc LC conditioneren

Prijs Unit: US $ 5.5-6.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:mode conditioning cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Wijze die van Opitc van de vezel LC LC conditioneren

Prijs Unit: US $ 5.5-6.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:mode conditioning cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC simplexKoord 1m van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.42-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-SC SM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multi-Service FTTH Apparaat Onaccess 9000

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess 9000
Certificaat:CE
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box
Standaard:CE, FCC & ROHS
Oorsprong:Shenzhen

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 Duitsland SFP +8 Eenheid van het Eind van Eoc van de Haven van rf de Hoofd

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OnAccess G4000-8C
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Firstmile
Verpakking:Carton

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC het Simplex Singlemode Koord van het Flard van de Vezel G652D

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC-FC SM SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex Verbindingsdraad van het Flard van de Vezel lc-LC

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:LC-LC SM DX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het glijdende Comité van het Flard van de Vezel Optische met Kern 8-96

Prijs Unit: US $ 11.0-12.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FLT-1040
Certificering:CCC,RoHS,ISOCE
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:Vezel
Type:MDF
Handelsmerk:LUNGE

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

G. Hn Gigabit Ethernet over de Coaxiale CPE Eoc van Eoc van de Kabel Adapter van Eoc van de Router ...

MOQ: 20 Pieces

Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Firstmile
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHs, ISO9000,

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Spanningsverhoger van het netwerk voor breidt de Afstand van het Netwerk uit

Prijs Unit: US $ 58.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OM4205
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OLYCOM
Verpakking:Pack in Paper Box

Shenzhen Olycom Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Lasapparaat van de Fusie van Shinho X800

Prijs Unit: US $ 1000.0-2500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:X-800
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:shinho
Verpakking:Carton Packing

Shinho Fiber Communication Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

het Dienblad van de Kabel van het Netwerk van de Draad van 50*100mm

Prijs Unit: US $ 18 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, EXW

Model No:WB
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gat:Zonder Hole
Feature:Makkelijke installatie,Lichtgewicht,StofdichtCorrosieweerstand
Oppervlakte behandeling:Koud Verzinken
Materiaal:Roestvrij staal

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische EindDoos van de vezel (het type 8core van Muur)

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, CIP, CPT, EXW

Model No:ODF-8core
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

2014 de Vezeloptische Splitser van Lage Kosten

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:fibre optic splitter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Paper Box

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

ODF (met verklaard Ce, SGS, ISO)

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:OPX
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:853670000

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard mpo-LC van de Vezel van de Kern van /12 van de Leverancier van de Oplossing ...

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MPO-LC Patch Cord
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 Koord van het Flard van de Vezel MTP MPO van de Wijze van de vezel het Enige Duplex

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MTP MPO
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De eind Beëindiging Box/ODF van de Vezel van de Kabeldoos/van de Kabel

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Onderaan de Klem van het Lood voor de Transmissie van de Kabel op Toren

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TGY12-T
Oppervlakte behandeling:Verzinkt
Kleur:Wit
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Wooden Case
Standaard:CE, RoHS

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Toebehoren van de Reeksen FTTH van de Opschorting van de Legering van het aluminium

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, CIP, CPT, EXW

Model No:CAXC-8
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

2014 Nieuwe Aankomst 24 Haven ODF (glijden-FOD-C)

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODF-B2
Certificering:CE
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:> 128
Gebruik:Vezel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan Multimode Mannetje van Sc aan de Vrouwelijke Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 2.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TK-0001111
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het visuele Merkteken van de Fout (t-VF210)

Prijs Unit: US $ 25.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-VF210
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM/ OEM
Verpakking:CTN/ Hand Carrying Case

Sc/Upc de Simplex Blauwe Optische Adapter/de Koppeling van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC/UPC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Duplex Optische Adapter van de Vezel LC

Prijs Unit: US $ 0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SM LC Duplex Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index