Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 116/816  
Totaal 24458 producten van ongeveer 815

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

SC/PC Sc/Upc Sc/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC LC/Upc LC/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC FC/Upc FC/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC St/Upc St/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode Fiber Optic Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ST Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:ST
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van Vezel 50 van LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ PC/Upc/APC het Simplex Duplex Multimode ...

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:OM3 Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische de vezel sluit Doos van de Telegrafische boeking van het Kabinet 144cores de Optische Aan

Prijs Unit: US $ 80.0-480.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:LK-09SMC16
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Lulink / OEM

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2014 het nieuwe Koord van het Flard van de Aankomst Om3 mpo-LC

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT, FCA

Model No:MPO-LC Patch cord
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Materiaal Vorm:Hollow Line
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal
Certificaat:CEISO

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel van Sc Sm van 2.0mm of van 3.0mm het Simplex Duplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Fiber Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het vlakke Type van Kabel GJXFH van de Vezel Optische met Kabel van de Daling van de Schede LSZH ...

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Drop Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

G. Hn Gibit Ethernet overhaalt over de Knoop van de Modem van Eoc van de Kabel

MOQ: 20 Pieces

Model No:OnAccess G4104C-W
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Firstmile
Verpakking:Carton

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-FE-100ZX SFP Zendontvanger Compatibele 100BASE-ZX 1550nm 80km

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100ZX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Onaccess G4000 overhaalt Ethernet Switch G. Hn Eoc Meester

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess G4000
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box
Standaard:CE, FCC & ROHS

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 Doos van de Optische Vezel van de Las van de haven FTTH de Snelle Vastgestelde Hoogste (fdb-02B)

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-02B
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 40 PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

De beste PLC van het 1:8 van de Prijs Doos van de Beëindiging van de Vezel van de Schakelaar van Sc ...

Prijs Unit: US $ 6 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-08C
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box

1-144 Kabel van de Distributie van de Vezel van kernen de Optische

MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:1-144cores
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Onaccess G4000 overhaalt Ethernet Switch G. Hn Eoc HoofdSlaaf Eoc

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess G4000
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box
Standaard:CE, FCC & ROHS

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP van Gigabit de Optische Beheerde Industriële Schakelaar Ethernet van de Vezel

Prijs Unit: US $ 448.0-518.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess 740
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box
Standaard:CE, FCC & ROHS

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Beheerde Industriële Schakelaar Ethernet van Gigabit

Prijs Unit: US $ 448.0-518.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess 740
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box
Standaard:CE, FCC & ROHS

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Aangepaste Mini 2 Haven 1000m RJ45 de Convertor van de Media van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 10.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Mini fiber media converter
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly mini media converter

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

9 in 1 Hand dragen Uitrusting van het Hulpmiddel van het Afbijtmiddel van de Vezel FTTH de Optische

Prijs Unit: US $ 10.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber optical tool kits
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,RoHS,CCC,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Sluiting van de optische Vezel de Gezamenlijke voor Kabel ADSS

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JBS
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gebruik:Audio,Coaxiale kabel,Vezel,STPUTP
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Carton + Pallet
Standaard:CE, RoHS, SGS, ISO

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

96 Sluiting van de Las van de Vezel van kernen de Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JBW
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Multi-Core
Fabricageproces:Koude persing
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Sluiting van de Las van Plastc voor de Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:JBS06072
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Multi-Core
Fabricageproces:Injection Molding
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Packed in Woooden Cartons, Cartons in Pallets

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Doos van de Distributie ODF (muur-Onderstel Type 4 kern)

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODF-4 core
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

4ports Frame van de Distributie van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:ODF-4core
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, SGS, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:73269000

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Klem van de opschorting voor ADSS Kabel 100m Spanwijdte

Prijs Unit: US $ 4 / Set
MOQ: 1000 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:AQXD-100
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Kleur:Wit
Oppervlakte behandeling:Verzinkt
Gebruik:Elektrisch apparaat
Materiaal:Aluminium legering

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Reeksen van de opschorting voor ADSS Kabel 200m Spanwijdte

Prijs Unit: US $ 6 / Set
MOQ: 1000 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, CIP, EXW

Model No:AXCD-200
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Kleur:Wit
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Wooden Case
Standaard:CE, RoHS, SGS, ISO

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Reeksen van de opschorting voor ADSS Kabel 300m Spanwijdte

Prijs Unit: US $ 6 / Set
MOQ: 1000 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:AXCD-300
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Kleur:Wit
Oppervlakte behandeling:Verzinkt
Materiaal:Aluminium legering
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Reeksen van de opschorting voor ADSS Kabel 700m Spanwijdte (Twee avontuurtjestaven)

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:AXC-700
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Kleur:Wit
Oppervlakte behandeling:Verzinkt
Gebruik:Elektrisch apparaat
Materiaal:Aluminium legering

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De dubbele Klem van de Opschorting voor ADSS de Toebehoren van de Kabel ADSS

Prijs Unit: US $ 10 / Set
MOQ: 1000 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:AXS
Certificaat:CE,RoHS,CCC,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index