Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 118/859  
Totaal 25757 producten van ongeveer 888

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

GLC-zx-SM Compatibele SFP Zendontvanger 1000BASE-ZX 1550nm 80km

Prijs Unit: US $ 33.0-38.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-ZX-SM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele GLC-FE-100EX SFP Zendontvanger 100BASE-ex 1310nm 40km van Cisco

Prijs Unit: US $ 25.0-31.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100EX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rendabele Compatibele Zendontvanger 1310nm van GLC-links-SM SFP Cisco 20km DuplexLC

Prijs Unit: US $ 9.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-LH-SM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Compatibele Netwerken srx-sfp-10ge-LR 1310nm van de jeneverbes 10km SFP+ Optische Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 50.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SRX-SFP-10GE-LR
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Gepantserde Kabel van de Optische Vezel met de Fabrikant G652D GYTS van Corning itu-T

Prijs Unit: US $ 0.25 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:GYTS Optical fiber cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH 2 de Optische Kabel van de Vezel van Gjfjv van de Kabel van de Daling van de Kern

Prijs Unit: US $ 0.015-0.02 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:FTTH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE drop cable or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 Optische Kabel van de Vezel van de Buffer van de Doorbraak van de kern de Binnen Strakke (GJBFJV)

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJBFJV
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ROHS, CE

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-FE-100FX Compatibele SFP Zendontvanger 100BASE-FX 1310nm 2km

Prijs Unit: US $ 10.5-16.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100FX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc aan Sc DuplexPC van Sc Patchcord van de Vezel Optische voor EindDoos

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Prijs van de Kabel van het Netwerk van Patchcord lk-F5pccb001 van de goede Kwaliteit

MOQ: 1 Doos

Model No:LK-F5PCCB001
Toepassing:LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Metaal van de Schakelaars RJ45/van de Kabel van Ethernet BalansConnetors RJ45

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:YT-RJ45-CPE-10-001, YT-RJ45-JSX-18-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De balans het Koppelen Vergaarbakken van het Ontwerp CAT6 voor Commerciële Audio, Vermaak

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-JSX-16-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Compatibele xFP-10G-mm-SR Zendontvanger van de premie 850nm 300m MMF

Prijs Unit: US $ 55.0-65.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10G-MM-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze Sc/FC/LC van Sinle de het Optische/Kabel van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.1-10.0 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:LK-03SCSC102
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De zwarte Doos van de Distributie van de Vezel van Kern 4-48 van de Kleur Openlucht Optische

Prijs Unit: US $ 5.8-14.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DT-FDB-8016-B
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Cartons
Standaard:CE; RoHS; IOS; SGS

Koord het van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Optische Vezel Sc/APC-FC/APC

Prijs Unit: US $ 0.58-1.28 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:DT-FOPCAF
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton
Standaard:CE, SGS

Multimode Singlemode Koord van het Flard van de Vezel MPO Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO Patch Cord Cable
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

48 Comité van het Flard van de Vezel van Sc van havens 1u het Rek Opgezette Optische ODF

Prijs Unit: US $ 70.0-75.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Distribution Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

84 de Gepantserde Kabel van de kern GYTY53 van Laag - vermindering

Prijs Unit: US $ 1.44 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYTY53-84B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

132 de Ondergrondse Kabel GYTY53 van de kern voor wijd Toepassing

Prijs Unit: US $ 2.08 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYTY53-132B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de vezel met FRP en de Enige Draad van het Staal Gyfc8y

Prijs Unit: US $ 0.3-5.0 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYFC8Y
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Merk:OEM

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van de Prijs van de fabriek de Zelfstandige Optische van Kern 132

Prijs Unit: US $ 2.17 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYTC8Y-132B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Merk:OEM

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de vezel (GYTA/GYTS, GYSTA/GYSTS)

MOQ: 2000 Meters

Model No:GYTA/GYTS, GYSTA/GYSTS
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:SUMLO or OEM

Hangzhou Sumlo Industrial Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het concurrerende Lasapparaat Van uitstekende kwaliteit van de Fusie

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:SKYCOM T-108H
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKY
Verpakking:Carton
Oorsprong:Nanjing, China

Het concurrerende Lasapparaat Van uitstekende kwaliteit die van de Fusie in China wordt gemaakt

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:SKYCOM T-108H
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom
Verpakking:Carton
Oorsprong:Nanjing, China

Gelijkaardig aan het Hete Lasapparaat van de Fusie van de Vezel van de Verkoop Fujikura Optische

Prijs Unit: US $ 849.0-999.0 / unit
MOQ: 1 unit
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAP

Model No:AI-7
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Signal Fire
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE, ROHS, SGS AND SO ON

Signal Fire Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Sm, mm, het Lasapparaat van de Fusie van de Vezel Ds, en Nzds

Prijs Unit: US $ 949.0-1099.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:AI-8
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Signal Fire
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE, ROHS, SGS AND SO ON

Signal Fire Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Het Lasapparaat van de Fusie van de Optische Vezel van de Brand van het signaal

Prijs Unit: US $ 849.0-999.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP

Model No:AI-7
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Signal Fire
Verpakking:Carton Box
Standaard:CE, ROHS, SGS AND SO ON

Signal Fire Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel van China de Gepantserde van 4 Kern GYTY53

Prijs Unit: US $ 0.4 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYTY53-4B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De beste Openlucht Optische Kabel van de Prijs van 6 Kern GYTY53

Prijs Unit: US $ 0.42 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYTY53-6B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index