Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 118/788  
Totaal 23616 producten van ongeveer 874

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel Sc-Sc de Optische (Telecommunicatie, Netwerk, FTTH, ...

Prijs Unit: US $ 1.2-2.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-SU-SU-A-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

E2000/APC Kabel van het Flard van de Verbindingsdraad van de Vlecht van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 6.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-E2000/APC-E2000/APC-A-3-0-C-10
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex Sm van de verbindingsdraad LC/Upc-FC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FU-LU-A-09-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1X3 Om3 de Optische Splitser van de Vezel van Fbt (ABS Plastic Doos, Schakelaars LC)

Prijs Unit: US $ 20.0-28.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SMMC-13-13-00-OM3-09-10-LU
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signal Monitoring Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Weerstand van de Schakelaar RJ45/Water van het netwerk Connector/IP67 Ethernet RJ45

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:LP-24-RJ45-S01, LP-24-RJ45-P01
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vezeloptische Schakelaar van Netwerken/de Vezeloptische Bedrijven van de Schakelaar/Vezeloptisch ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC Single-mode Vaste Male-Female Optische Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-001
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

USB2.0 vergroting over de Maximum Afstanden van de Vezel tot 300m Ingebouwde 4-haven USB Hub ...

MOQ: 1 Oneven
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CPT, FCA, EXW

Model No:HFE2100
Materiaal:Metaal
Interface Type:USB 2.0
Mate van innovatie:Innovatief
Certificaat:CE
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Levering van uitstekende kwaliteit van de Macht van de Convertor van de Media van de Vezel Giga de ...

Prijs Unit: US $ 18.0-20.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MC1004SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM
Standaard:CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10g SFP+ de Optische Zendontvanger van de Vezel van de Module (phy-31192-5L2)

Prijs Unit: US $ 14.0-18.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-31192-5L2
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YINET

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.075-0.08 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:ST fiber adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

USB2.0 Maximum Afstanden van de Hub van de Haven van de vergroting de Ingebouwde 4 tot 300m ...

MOQ: 1 Oneven
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, CPT, FCA, EXW

Model No:HFE2100
Materiaal:Metaal
Interface Type:USB 2.0
Mate van innovatie:Innovatief
Certificaat:CE
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

M8 Laser door de Schakelaar van de Sensor van de Straal met het Ontdekken van 50m Afstand

Prijs Unit: US $ 9.5-9.8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-LS8-ZPK
Type:Op de radio type fotocel
Output Signal Type:Schakelen Type
Production Process:Normale wond
Materiaal:Metal
IP-klasse:IP67

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

240f Sluiting van de Las van de vezel de Optische met Mechanische het Verzegelen Methode

Prijs Unit: US $ 24.0-45.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, CIP, CPT, FCA

Model No:FOSC-GJS-D011
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Package with Carton Box 6PCS Per Box or Equirement
Standaard:ISO9001, ROHS,

De niet-metalen Kabel van de Optische Vezel van 12 Kern (gYFTY-Fs)

Prijs Unit: US $ 0.2-1.0 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:GYFTY-FS
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Db van de Meter van het Niveau van het Signaal van Anolog CATV Meter

Prijs Unit: US $ 75.0-150.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP

Model No:Signal Level Meter T2115
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1 PCS/Box, Then 10 Boxes in a Carton
Standaard:CE; RoHS; IOS

Multimode Duplex Optische Adapter van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Catvscope 20m/40m/100m het Gepantserde Koord van het Flard van de Optische Vezel

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:PATCH CORD
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De dubbele BinnenKabel van Cijfer „8“ van de Kern Duplex met de Strakke Vezel van de Buffer

Prijs Unit: US $ 0.045-0.085 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het beste Verkopende CAT6 Koord van het Flard UTP

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Cat6
Toepassing:LAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de Optische Vlecht van Multi-Mode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXM-00SC01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De rechte Schakelaars van het Reductiemiddel/de Micro- Koppeling van de Buis

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De Directe koppeling, installeert Streptokok 4/2.8mm van de Koppeling

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:str
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:853670000

Richting Koppeling Str5/3.5mm, Micro- Buis

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:str
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:853670000

De Schakelaar van Microduct, Rechte Schakelaars, Optische Transparante Montage 5mm van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:str
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

10G SFP+ de Optische Leverancier van de Module van de Zendontvanger in het Vasteland van China

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE-SR de DuplexZendontvanger van LC 850nm 300m SFP+

Prijs Unit: US $ 21.0-26.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sfp-10g-LR Compatibele 10GBASE-LR 1310nm 10km SFP+ Optische Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 50.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE-LRM 1310nm 220m DuplexSFP+ Optische Module LC

Prijs Unit: US $ 50.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LRM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sfp-10g-ER de Compatibele SFP+ Module 10GBASE-ER 1550nm van de Zendontvanger 40km DuplexLC

Prijs Unit: US $ 240.0-270.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-ER-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index