Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 121/825  
Totaal 24725 producten van ongeveer 797

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sc-LC Om3 DuplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-SCLC-OM3-DUPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Sm 3.0mm SimplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-FCUPC-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De SimplexVezel Optische Patchcord van Sm van St/Upc-St/Upc

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-STUPC-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC-FC/APC 3m Sm SimplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-FCAPC-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

12cores Sc/APC 0.9mm de Simplex Optische Gebundelde Vlecht van de Vezel Sm

Prijs Unit: US $ 2.0-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPT-12C-SCAPC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-LC 8cores Sm SimplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-MPOLC-8C
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht van de Optische Vezel van Sm van LC/Upc de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:LC/UPC Pigtails
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Rg59 Siamese Coaxiale 2c Kabel van de Macht Cable+ voor kabeltelevisie

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 100000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-RG59+2C Power Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

4 Kabel van de Vezel FTTH van de kern de Binnen Optische

Prijs Unit: US $ 92.0-100.0 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:4 Core Indoor Optic Fiber FTTH Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht LC/PC Om4 2m 900 Roze van Micras LSZH/Erik Violent Color

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILOM4
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Duplex Sm 15m Staal Gepantserde LSZH 2.0mm van het Koord LC/Upc-FC/Upc van het flard

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCLCUFCUARMORED 01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Koord van het Flard van de Vezel van E2000-LC/APC Sm Dx het Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MUPC SM Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

De Optische Sluiting van de koepel-- met 1 Ovale Haven, 4 Ronde Havens

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:GJS03D
Certificaat:CE,ISORoHS
Verpakking:Ctns
Standaard:ISO9001: 2000, TLC, RoHS, ISO 14000, CE
Oorsprong:China
Gs-Code:853600000

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Sluiting van de Las -- 1 ovale Haven, 4 Ronde Havens

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:B4
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Ctns
Standaard:ISO 9001: 2000, ISO 14000, RoHS, CE, TLC

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraad LC/Upc-FC/Upc Sm Duplex 15m Steel Armoured LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCLCUFCUARMORED
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Verbindingsdraad Sc/Upc-Sc/Upc Sm Duplex 15m Steel Armoured LSZH 2.0mm

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCSCUSCUARMOURED
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Duplex Sm 15m Staal Gepantserde LSZH 2.0mm van het Koord Sc/Upc-Sc/Upc van het flard

Prijs Unit: US $ 1.5-1.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCSCUSCUARMOURED01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Vlecht SC/PC mm 50/125 (900 micras) 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 0.8-1.6 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILSCPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Vlecht LC/PC mm 50/125 0.9mm 2m LSZH

Prijs Unit: US $ 1.25-1.6 / Piece
MOQ: 5000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAILSLCPC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Optische Adapter van de Vezel Sm van Sc de Duplex Blauwe

Prijs Unit: US $ 0.56 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Adapter SC Duplex SM blue
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

De Optische Kabels van de Vezel GYTS

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:GYTS Fiber Optical Cables
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

2 Doos van de Optische Vezel van de Las van de haven FTTH de Snelle Vastgestelde Hoogste (fdb-02B)

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-02B
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 40 PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

De beste PLC van het 1:8 van de Prijs Doos van de Beëindiging van de Vezel van de Schakelaar van Sc ...

Prijs Unit: US $ 6 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-08C
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box

1-144 Kabel van de Distributie van de Vezel van kernen de Optische

MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:1-144cores
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISORoHS

Prijs van de Kabel van de Vezel 12core van SWA van de Vezel GYXTW van Fujikura van Fiberhome de ...

Prijs Unit: US $ 0.12-0.32 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Gpon Telecommunication  1X64 plastic Doos   PLC Splitser

MOQ: 1 Piece

Model No:1X64 Plastic Box   PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC het Koord van het Flard van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100M SFP Module 1550nm van de Zendontvanger 40km 100BASE-ex Compatibele DuplexLC

Prijs Unit: US $ 25.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100EX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Product van het Netwerk van de Zendontvanger cwdm-sfp-10g-c Optische SMF 80km van Cisco het ...

Prijs Unit: US $ 815.0-850.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-SFP-10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-FE-100ex-DDM Compatibele 100Base-ex 1310nm 40km SFP DDM SMF

Prijs Unit: US $ 10.5-16.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100EX-DDM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index