Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 122/764  
Totaal 22896 producten van ongeveer 817

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Vezel Optische Pon OTDR van de Lage Prijs van China

Prijs Unit: US $ 2950 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TR600 SS24AF
Certificaat:CE,CCCISO
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Brand / vlamvertragend
Handelsmerk:Skycom/ OEM

Sluiting van de Las van de Vezel van Techwin de Optische Gelijk aan Fujikura die Machine verbinden

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Fusion Splicer TCW-605C
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Standard Carton Package

Machine van de Las van de Vezel van Techwin de Optische Gelijk aan het Lasapparaat Fujikura van de ...

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Fusion Splicer TCW-605C
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Standard Carton Package

De Koppeling van het micro- Eind van de Buis/Sluiting Microduct

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:EST
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Microduct vermindert Schakelaar 83/2.1mm Rode Transparant

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:str
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

De Schakelaars Lbk5/2.5 van het Blok van het gas/van het Water ondergronds

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:lbk
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

De Schakelaars Lbk7/5.5 van het Blok van het gas/van het Water ondergronds

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:LBK
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

Het Reductiemiddel van de Montage van de Pijp van pvc (128mm), de Schakelaar van het Reductiemiddel ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:bre
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

1* 8 de Mini Optische Splitser van de Vezel met Schakelaar Sc/Upc

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:1*8
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton
Standaard:ROHS

Lasapparaat van de Fusie van de vezel het Optische t-208h

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-208H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom

De Vezeloptische Kabel die van Skycom Machine t-208h verbinden

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-208H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom

Het Lasapparaat van de Fusie van de Boog van Skycom t-208h

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-208H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom

De Vezel die van Japenese Machine Skycom t-208h verbinden

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-208H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom

De mini Passieve Optische Knoop van kabeltelevisie

Prijs Unit: US $ 14.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-FOR12
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton
Standaard:ISO 9001, CE, SGS

De hete Meter van de Macht van de Verkoop Digitale Optische (t-OP300T/C)

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-OP300T/C
Handelsmerk:Skycom/ OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000
Oorsprong:Nanjing, China
Gs-Code:9031801000

De hete Bron van de Laser van de Kabel van de Vezel van de Verkoop Optische

Prijs Unit: US $ 70.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-OP300-XXX
Type:Module aansluiten Machine
Certificaat:CE,CCCISO
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Brand / vlamvertragend

Mpo-LC de Assemblage van de Kabel van de Ventilator uit, 12-kern, Om3, 1 Meter

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISORoHS

2core Uniboot LC - de Binnen Pre Geëindigden Kabel van Sc G657A1

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM

LC/PC aan LC/PC vezel optische Adapter, Sm, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6100
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Verbindingsdraad van de Vezel Patchcord van de Kabel van de Daling van Sc/APC FTTH de ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:SC/APC
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Lc-LC Single-Mode Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FLT-FC1
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

8.0mm Draagbare Borescope van de Industrie met tweerichtingsVerbinding, 5.0 '' TFT LCD, ...

Prijs Unit: US $ 100 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SZN806T
Handelsmerk:YKndt
Verpakking:Instrument Case / Box
Standaard:18cm x 40cm x 50cm
Oorsprong:China
Gs-Code:8525803100

Zhengzhou YKndt Enterprise Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

10g SFP+ Dual Fiber Optical Transceiver Single Mode (phy-31192-5L1)

Prijs Unit: US $ 55.0-60.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-31192-5L1
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Packge Size: 532*259*80mm

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1fx+4*Tx haven Fiber Media Converter 10/100Mbps (MC0104F)

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, CPT, EXW

Model No:MC0104F
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10g SFP+ Dual Fiber Optical Transceiver Multi Mode 300m (phy-31192-5L2)

Prijs Unit: US $ 55.0-60.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PHY-31192-5L2
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Packge Size: 532*259*80mm

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC-FC/PC kabel van de vezel de optische duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6044
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC het flardkabel van de vezel optische duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6045
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mtrj-ST/PC het flardkabel van de vezel optische duplexverbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6046
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS
Schede Materiaal:PVC
Handelsmerk:Kingda or OEM

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de vezel/de Industriële Optische Vezel Connecter/Multimode van de Vezel

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug
Production Process:Injection Molding

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

48 Bijlage van de Sluiting van de Las van de Vezel van de kern de Optische met PLC Splitser

Prijs Unit: US $ 35.0-48.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FOM-R
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index