Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 122/745  
Totaal 22323 producten van ongeveer 697

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het enige Koord van het Flard van 12 Vezel MPO van de Vezel van de Wijze Duplex Optische

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:12 Fiber MPO Patch Cord
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze MPO van de kern het Enige

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MPO Fiber Patch Cord
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex Optische 12 Kernen MPO van de Vezel aan het Koord van het Flard LC

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MPO to LC Patch Cord
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC multiWijze de Vezel Optische Patchcord van 2 Meter

Prijs Unit: US $ 10.0-200.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, EXW

Model No:Patchcord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Multiplextelegraaf van de vezel met Schakelaars Sc/Upc

Prijs Unit: US $ 7.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:STWDM-M/D-55-34-E-09-10-A6-SA
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Boxes or Vacuum Plastic Bags

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

2-144 kern 0.9/2.0/3.0mm de Enige Vlecht van de Bundel van de Vezel van de Wijze Optische

Prijs Unit: US $ 10.0-1000.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP, CIP, CPT

Model No:Optic Bundle Pigtail
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Plastic Box

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Adapter van de Schakelaar van de vezeloptische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.194-0.223 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-F-FC-FPC-FC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Demper van het Type van Adapter van de optische Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.3-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFA-A-S-X-S-FC-FPC-FC-FPC
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Optische Splitser van de Vezel van het Netwerk van de Transmissie met Mu Schakelaar

Prijs Unit: US $ 10.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SSTC-14-15-00-E-20-10-B2-MU
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC Mu SMA de MultiVlecht van de Bundel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 10.0-200.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, EXW

Model No:pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1310nm/1490nm & 1550nm Sc Multiport EDFA voor Gpon

Prijs Unit: US $ 1500.0-5000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, CIP, FCA

Model No:SPA-XX-XX
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL OEM
Verpakking:Standard Carton
Standaard:ROHS

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Koord van het Flard van de Schakelaar het Duplex in Optische Vezel

MOQ: 30 Pieces

Model No:Patch Cord in fiber optic
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De fabriek maakt het Comité van het Flard van 48 Haven

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Sliding-FOD-C
Certificering:CE
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:> 128
Gebruik:Vezel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hete de Fabriek van China verkoopt Goedkoopste Sc, FC, LC, St Type Patch Cord DE Fibra Optica

Prijs Unit: US $ 0.8-1.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:sc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

De scharnierende Houder van het Etiket voor de Module van de Kroon van 10 Paar

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GL-2108
Gebruik:Computer
Type:Vast
Informatie inhoud:Gegevens
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

De Doos van de Distributie van de Module van Stg

Prijs Unit: US $ 16.5-18.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GL-1334
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw

4 Buis GYXTW van de Kabel van de Optische Vezel van de kern Singlemode Centrale Losse

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

het Koord van het Typeonderzoek van 3m

Prijs Unit: US $ 3.0-3.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GL-1344
Gebruik:Telefoon
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw

Figuur 8 Structuur GYTC8S van de Wijze van 12 Kern van de Kabel van de optische Vezel Zelfstandige ...

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAP, EXW

Model No:GYTC8S
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE Optical Cable or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LAN Cable Ethernet Cable van Mount van het Comité RJ45 met Screw

Prijs Unit: US $ 1.02-1.12 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, EXW

Model No:NM-CAT-1016
Type:Cat 5
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CERoHS
Toepassing:LAN-kabelFiber Optic Cable
Conductor Material:Koper

Shenzhen Nan Ming Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GYXTW53 de Kabel van de Outdoor G. 652D 6 Vezel van de Kern Core/12 Core/24 Optische

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezeloptische Kabel van de Wijze van 12 Kern van de Draad van het Staal van de Sterkte van het ...

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Communicatie van de Wijze van de Band van het Staal van Unitube de Gepantserde Enige Optische Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Optische Kabel van de Vezel van de Wijze Unitube Enige GYXTW van de Optica van de ...

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze 4 van de Kabel van de Optische Vezel GYXTW Kabel van de Vezel van de Kern de Optische

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Splitser van de vezel met 2*N

Prijs Unit: US $ 10.0-12.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLPLC2xN
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85177090

Koord van het Flard van de Vlecht van de multi-Vezel van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-8.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLPMM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

FC, Vlecht SM/de Optische Vlecht van de Vezel

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPFU
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De horizontale Gezamenlijke Doos van FO van de Vezel van Wterproof van het Type Optische met uit 2 ...

Prijs Unit: US $ 7.5-10.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FOSC-GJS-H003
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Package with Carton Box 6PCS Per Box or Equirement
Standaard:ISO9001, ROHS,

Openlucht Kabel 6 van de Kabel G652D van de Buis van de Kabel LuchtPrijs van de Kabel van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.126-0.88 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTS
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index