Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 122/816  
Totaal 24467 producten van ongeveer 906

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sc aan de Hybride Adapter van de Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-9586
Gebruik:Digitale CameraTonen
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Type:OEM
Interne structuur:On-Off Type
Energiebron:Push-Pull Type

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapter van de Vezel van Sc Shuttered

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-0983
Gebruik:Laptop,Schakelen,Game Player,Digitale Camera,TelefoonTonen
Output Type:AC
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Type:OEM
Energiebron:Push-Pull Type

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10dB Demper van de Vezel van het Hiaat van de Lucht van fc-FC de Simplex

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-995
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/Sc/LC Optische Vlecht 900um van de Vezel het Verbinden Communicatie Kabel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ST
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request

Compatibel 10GBASE-Zr SFP+ 1550nm van sfp-10g-Zr van Huawei Module 80kmTransceiver

Prijs Unit: US $ 390.0-435.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-ZR
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

RJ45 SFP van het Koper 10/100/1000BASE-t de Module mini-GBIC 100m van de Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-T-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-PC van de Schakelaar van de vezel Optische voor het Optische Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 11.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Connector FC-PC
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC het Koord van het Flard van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Apparatuur 3m van de Vezel FTTH het Simplex 9/125 Singlemode Koord van het Flard van Sc ...

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:SC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-FE-100ZX Compatibele SFP Zendontvanger 100BASE-ZX 1550nm 80km

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100ZX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE SFP+ DWDM Zendontvanger 1543.73nm 80km SMF

Prijs Unit: US $ 620.0-680.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DWDM-SFP10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP+ 10Gbase-Zr 1538.19nm 80km SMF van de Zendontvanger van DWDM Compatibel

Prijs Unit: US $ 620.0-680.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DWDM-SFP10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-FE-100LX Compatibele SFP Zendontvanger 1310nm 15km DDM

Prijs Unit: US $ 11.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100LX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode SimplexKoord van het Flard van de Vezel Sc-FC

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-FC MM SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

HDPE de Micro- Rechte Schakelaar van de Buis, HDPE de Koppeling van het Micro- Eind van de Buis

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:STR
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

10G 1510nm 80km Module van de Zendontvanger CWDM XFP voor SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-XFP-1510-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC mm Multi - Kabel van de Doorbraak van de Vezel van de Vezel de Optische, de Pre Geëindigdea ...

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Breakout cable
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multi - Kabel van de Doorbraak van de Vezel de Optische, de Pre Geëindigdei Optische Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Single Core

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Dienblad van de Kabel van het Netwerk van de Draad van Cablofil van Ss304

Prijs Unit: US $ 5 / Metro
MOQ: 1 Metro
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:WB
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gat:met Gat
Feature:Antimagnetisch,Lichtgewicht,StofdichtCorrosieweerstand
Oppervlakte behandeling:Warm galvaniseren
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Dienblad van de Kabel van de Mand van de Draad van Cablofil

Prijs Unit: US $ 5 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA

Model No:WB-100*200
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gat:Zonder Hole
Feature:Antimagnetisch,Makkelijke installatie,Lichtgewicht,StofdichtCorrosieweerstand
Oppervlakte behandeling:Warm galvaniseren
Materiaal:Roestvrij staal

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplexRJ45 Optische Adapter van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-DX-RJ45
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Optische Adapter van de Vezel van de vierling de Standaard

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-QD
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Beëindiging van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 30.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:12 fiber

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Onderaan de Klem van het Lood voor de Toren van de Kabel/het Gebruik van Pool

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TGY
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Wooden Case
Standaard:CE, RoHS
Oorsprong:China

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH 24 Optische Distributie Frame/ODF van de Vezel van Havens de Muur Opgezette

Prijs Unit: US $ 29.99-57.99 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODF-IW12/24
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP de Optische Cassette van de vezel voor de Transmissie van Gegevens

Prijs Unit: US $ 6.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MPO/MTP Cassettte
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard FC van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.78-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:fc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC duplexAdapter met de ZijAssemblage van de Kabel van het Blind

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Pd-LC maken Koord van het Flard van de Vezel het Optische waterdicht

Prijs Unit: US $ 10.0-13.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PD-LC Outdoor Patch Cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip
Fabricageproces:Gegoten

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos FTTH met 2 Kernen

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLFTTHFP2
Kabel:CAT5e
Connector:RJ45
Poortnummer:8 ~ 16
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index