Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 122/764  
Totaal 22896 producten van ongeveer 738

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De verwijderbare Toebehoren van het Flard Panel/ODF van de Vezel van het Type/de EindDoos van de ...

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT ODF PATCH PANEL
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85177090

FC/APC Sm, Simplex, 0.9mm Connector Kits

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-FCAS9
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

FC/APC Sm, Simplex, 3.0mm Connector Kits

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CFCAS3
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Verbindingsdraad Sc/APC-Sc/APC Sm Duplex 10m LSZH 3.0mm

Prijs Unit: US $ 1.8-2.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCSCASCA
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Flard Cord Sc/APC-Sc/APC Sm Duplex 10m LSZH 3.0mm

Prijs Unit: US $ 1.8-2.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DTPCSCASCA10M
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Koord van het Flard van de Vezel van p.m. het Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:PM Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Gepantserde Buitenkant van het Koord van het Flard van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Patch Cord Armored Outside
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Het korte Koord van het Flard van de Vezel van connector/LC-Sc van de Laars Optische (korte laars)

Prijs Unit: US $ 1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:short boot connector
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD
Verpakking:Plastic Bag & Cartons
Standaard:ISO, ROHS, CE
Oorsprong:Shenzhen, Guangdong
Gs-Code:8544700000

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Optische Adapter van de Vezel van het type

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTFC Adatper
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:FC-PC
Vorm:Plein
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC

Optisch Frame 24 Haven ODF van de Distributie

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT ODF24PORT
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85177090

St-LC het Koord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:DTL-PCSTLC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

MPO Pigtails met 12 Colors

Prijs Unit: US $ 15.0-16.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PMPO12
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Hoogste Type 1550 de Externe Optische Zender van de Modulatie

MOQ: 1 Piece

Model No:FWT-1550ET-2X8
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL (OEM available)
Verpakking:1PC/Inner Box, 1inner Box/Carton

De Optische Vlecht van de Vezel van de Ventilator Sc-APC uit

MOQ: 10 Pieces

Model No:SC-APC Fan out Fiber Optic Pigtail
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85444929

Koord van het Flard van de Vezel van Mupc het Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MUPC Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

De Spanningsverhoger van het netwerk voor breidt de Afstand van het Netwerk uit

Prijs Unit: US $ 58.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OM4205
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OLYCOM
Verpakking:Pack in Paper Box

Shenzhen Olycom Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Adapter van de Vezel vrouwelijk-Famale van fC-St Sm of van mm de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC-ST SM or MM Simplex femaleFiber Optical Adapter
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

12 Sc Upc van de Vlechten van kleuren

MOQ: 10 Pieces

Model No:12 colors pigtails SC UPC
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85444929

Dtlpp-Otbmb2 de Optische Doos Distribucion van de Vezel

MOQ: 10 Pieces

Model No:DTLPP-OTBMB2 Fiber Optic Distribucion Box
Certificering:CCCRoHS
Connector:RJ45
Poortnummer:48 ~ 128
Gebruik:Vezel
Handelsmerk:Datolink

Optische Adapter van de Vezel fC-Sc Sm/mm de Simplex vrouwelijk-Famale

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC-SC SM/MM Simplex female-famale
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

2014 de Vezeloptische Splitser van Lage Kosten

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:fibre optic splitter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Paper Box

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 het Optische flard-Koord van de Vezel (143611-679)

Prijs Unit: US $ 2.3-2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:143611-679
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Plein
Fabricageproces:Koude persing
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Lichtbron TYPE:Laser

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verpakkende Machine van de Numerieke Controle van Vetical de Digitale

Prijs Unit: US $ 5300.0-5450.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:TZ-500 Numerical control type double layer
Precisie:High Precision
Certificaat:CECCC
Demoulding:Trek Core
Verwarmingssysteem:Elektrische
Functie:Slijtvastheid

Dongguan Taizheng Wire Machine Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Sc Multimode Duplex Optische Vezel (6m)

Prijs Unit: US $ 3.8-4.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/APC aan MPO/APC Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 37.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

het Dienblad van de Kabel van het Netwerk van de Draad van 50*100mm

Prijs Unit: US $ 18 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, EXW

Model No:WB
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gat:Zonder Hole
Feature:Makkelijke installatie,Lichtgewicht,StofdichtCorrosieweerstand
Oppervlakte behandeling:Koud Verzinken
Materiaal:Roestvrij staal

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

EindDoos FTTH

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FTTH
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ROHS
Oorsprong:China

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische EindDoos van de vezel (het type 8core van Muur)

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, CIP, CPT, EXW

Model No:ODF-8core
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index