Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 122/757  
Totaal 22706 producten van ongeveer 810

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

1X32 ABS Sc/Upc PLC Singelmode Splitser

Prijs Unit: US $ 9.8-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, FAS, EXW

Model No:1x 32 plc splitter
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kevlar versterkte de Gepantserde Optische Kabel van de Vezel van 4 Kern Binnen

Prijs Unit: US $ 0.126-0.88 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYFXY-1
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Demper, 5W, 7/16 Male aan Female

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Attenuator, 2W, 716 male to female
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Draadloze
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:N/A

1X32 PLC Splitter van Rack Mounted

Prijs Unit: US $ 4.8-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:1x32 PLC splitter FC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in Cartons

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplex Optische Adapter van de Vezel van het Type van Sc Singlemode/APC Multimode/Om3/Om4

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-DX
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC duplex Geen Optische Adapter van de Vezel van het Type van Sc van Oren

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-DX-NE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Adapter van de Schakelaar van de vezeloptische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.194-0.223 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-F-FC-FPC-FC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optic Connector Boot MTRJ 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.82-0.9 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:mtrj
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De gevariërde Naakte Optische Adapter van de Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Bare Fiber Optical Adapter
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische PLC van de Vezel van het Type van Module van de Buis van het staal Mini1X8 Splitser met ...

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:PLCS-0108-SU-09T
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Standard
Standaard:CE, RoHS, REACH
Oorsprong:China
Gs-Code:8517

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het DuplexKoord van het Flard van de Optische die Kabel van de Vezel LC/PC-LC/PC Sm voor de ...

Prijs Unit: US $ 20.8-24.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC/PC-LC/PC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sluiting van het Flard van de vezel de Optische voor de Aansluting van het Netwerk FTTH

Prijs Unit: US $ 27.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:closure
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:KOC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.95-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MU
Merk:OEM
Handelsmerk:koc
Verpakking:Single Pack
Standaard:ISO, REACH, ROHS, TELL Certified
Oorsprong:Guangdongshenzhen

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SMA 906 met de Optische Schakelaar van de Vezel van de Metalen kap van het Metaal

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SMA
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SMA 905 met de Optische Schakelaar van de Vezel van de Metalen kap van het Metaal

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SMA
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Demper van het Type van Adapter van de optische Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.3-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFA-A-S-X-S-FC-FPC-FC-FPC
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Optische Splitser van de Vezel van het Netwerk van de Transmissie met Mu Schakelaar

Prijs Unit: US $ 10.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SSTC-14-15-00-E-20-10-B2-MU
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Singlemode Optische Adapter van de Vezel Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC/APC SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

de Enige Wijze van 10/100m aan de Convertor van de Media van Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 12.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TK-MC100-M
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Standard Packing
Oorsprong:Shenzhen, China

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

de Convertor van de Media van Sc van 10/100/1000m, de Convertor van de Media van 1000m

Prijs Unit: US $ 15.0-17.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, FAS, FCA, EXW

Model No:Fiber media converter
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:in Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hotselling Sc/Upc aan FC/APC MultiWijze 50/125 het DuplexKoord van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Optical Fiber Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 APC Upc van Sc van de Vezel van de kern de Optische Waterdichte Kabel van de Vlecht van de ...

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:4 Core Pigtail
Toepassing:Sensor
Type:Multi-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Kern:Single Core
Certificaat:RoHSCE

De multi-Losse Singlemode Buis van de Kabel van de Optische Vezel van de buis GYTS G652

Prijs Unit: US $ 1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:CE, RoHS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

48 kern Directe Buried    De dubbele Gepantserde Optische Kabel GYTA53 Sm van de Schede

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTA53
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 Buis GYXTW van de Kabel van de Optische Vezel van de kern Singlemode Centrale Losse

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Universele 2.0mm 800 Keer de Optische Schonere Pen van de Vezel

Prijs Unit: US $ 25.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HTO9-CP200
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Box
Standaard:ROHS

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

144 Kabel van de Vezel van de kern Singlemode Optische Gepantserde voor het Gebruik GYTS van de Buis

Prijs Unit: US $ 1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTS
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Aluminuml
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CERoHS
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De zelfstandige Vezeloptische Gepantserde 2~24 Kabel van de Buis van de Vezel Openlucht Centrale ...

Prijs Unit: US $ 0.3 / Metro
MOQ: 2 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYXTC8S
Toepassing:Verbinding
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gepantserde Optische Kabel 48 van de Vezel GYTA Kern met Vastgelopen Losse Buis

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 de kern liep Lid van de Sterkte van de Buis van de Vezeloptische Kabel het Losse Niet-metalen ...

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAP, EXW

Model No:GYTC8S
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE Optical Cable or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index