Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 124/757  
Totaal 22691 producten van ongeveer 756

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

1*2 850nm de MultiKoppeling van de Vezel van de Wijze met de Schakelaar van FA

Prijs Unit: US $ 6.32-8.75 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SMMC-12-85-00-OM1-3-30-B1-FA
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1*12 optische Splitser Gesmolten Splitser CATV van Rek 19

Prijs Unit: US $ 7.55-8.85 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SSTC-0112-345-00-E-00-00-D3-SA
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:ISORoHS

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

100m 200m 500m Enig Sc LC St van de Wijze Om4 FC van de Wijze Multi - de Doos van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 100 / Doos
MOQ: 2 Dozen

Model No:OTDR
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Machine van het Lassen van Skycom t-208h

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-208H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom

Qsfp-4sfp10g-CU2M compatibele Direct maakt de Kabel van de Doorbraak van het Koper 2M vast

Prijs Unit: US $ 48.0-56.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WDC-QSFP-4SFP-P2M
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX
Verpakking:Individual Bags
Oorsprong:China Shenzhen

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hete Koord van het Flard van de Vezel van de Laagste Prijs van de Fabriek van China van de ...

Prijs Unit: US $ 0.8-1.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

De lichtbron van de Laser van de Kabel van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 70.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-OP300-XXX
Type:Module aansluiten Machine
Certificaat:CE,CCCISO
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Brand / vlamvertragend

Mpo-MPO 2X12f Singlemode Patchleads

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO-MPO 2x12F
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Ons de Sleutel van Connec MTP tot Zeer belangrijke BenedenAdapter, Om3 Aqua

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:US Connec MTP adapter
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM

Zwarte Adapter MPO 12/8/24f,

Prijs Unit: US $ 25 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MPO adapter
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM

De Stop van USB 2.0 Mico B aan de Kabel van de Stop van het Type C

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KDUSBC3011
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

24f de Kabel van het Flard van de Optische Vezel van mtp-LC Om3, het Lage Verlies van de Toevoeging ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:24F MTP OM3
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISORoHS

koorden van het Flard van de Vezel lc-Sc van 2.0mm de Duplex Optische

MOQ: 1 Piece

Model No:874
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3.0mm de Optische Kabels van Multimode Vezel st-LC

MOQ: 1 Piece

Model No:53
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LuchtGebruik van 2 Kern LSZH/PVC van de Kabel van de Vezel FTTH het Optische vlak Binnen

Prijs Unit: US $ 0.015-0.02 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:FTTH cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE drop cable or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sm 9/125um het Koord van het Flard van de Optische Vezel Sc/APC/de Optische Waterdichte Vlecht van ...

MOQ: 1000 pieces

Model No:Patch Cord or Pigtail
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Verpakking:Paper Box

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Kabel van de Daling van de Vezel FTTH LuchtG. 657A1 Zwarte LSZH met de Draad van de ...

MOQ: 1000 Meters

Model No:FTTH
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Verpakking:Paper Box
Oorsprong:China (Mainland)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Convertor van de Media van de vezel van Singlemode LC Haven 20km Ondersteunende Debietcontrole

MOQ: 20 Pieces

Model No:Fiber Media Converter
Verpakking:Paper Box
Oorsprong:China (Mainland)
Gs-Code:8544700000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Adapter van de Kabel van Singlemode/Multimode Vezel van het metaal de Optische voor de Test van ...

MOQ: 20 Pieces

Model No:Fiber Optic Cable Adapter
Verpakking:Paper Box
Oorsprong:China (Mainland)
Gs-Code:8544700000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Splitser van de vezel met 2*N

Prijs Unit: US $ 10.0-12.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLPLC2xN
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85177090

Koord van het Flard van de Vlecht van de multi-Vezel van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-8.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLPMM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

FC, Vlecht SM/de Optische Vlecht van de Vezel

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPFU
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De Kabel van de Verbindingsdraad van het Koord van het flard met st-Sc MM. Simplex

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PCTUSU1MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Verbindingsdraden van het Koord van het Flard st-Sc SM van de vezel de Optische Duplex

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCTUSU2SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Het de Optische Verbindingsdraad van de vezel/Koord st-LC 50&62.5/125 Mm Dx van het Flard

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCTULU2MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Plaat van het Gezicht FTTH 4 de Doos van Kernen FTTH

Prijs Unit: US $ 2.1-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLFTTHFP4
Kabel:CAT5e
Connector:RJ45
Poortnummer:48 ~ 128
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag

De Optische Mechanische Las van de Vezel dtl-Foms

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-FOMS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

De vezel Optische klikt Reinigingsmachine voor 2.5mm

Prijs Unit: US $ 29.0-34.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-FC004
Type:Fiber Splicer
Certificaat:RoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Isolatie

SFP Bidi Reeks

Prijs Unit: US $ 5.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB35(53)01S-CD20
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

SFP Optische Zendontvangers

Prijs Unit: US $ 12.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index