Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 125/820  
Totaal 24582 producten van ongeveer 910

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

ST/PC-MTRJ/PC Om2/50/125 Optical Fiber (3M)

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:st mtrj001
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/PC/Male) - FC/PC LC/PC (62.5/125) Fiber Optic (1.5m)

Prijs Unit: US $ 20.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mpo/fc male 12 core 1.5m
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Duplex Adapter met Shutter GLB

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LC Duplex
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel van de Adapter van Sc de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4 de Doos van de Vezel FTTH van havens

Prijs Unit: US $ 2.3-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:4 ports
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OME/DYS

De multi Interferometer van Multifiber van de Interferometer van de Vezel van de Interferometer van ...

Prijs Unit: US $ 1.0-18000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-MT
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Hete Verkoop van de Cassette van de Optische Vezel MTP/MPO Lgx

Prijs Unit: US $ 6.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo lgx box
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 Koorden van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 11.6-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Optische Vezel van E2000 FTTH

Prijs Unit: US $ 11.6-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc kies Koppeling van Fbt van de Vezel van Epon Gpon van de Wijze de Optische 1X2 uit

Prijs Unit: US $ 2.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Coupler
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF FWDM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-30dB Mu E2000 de Optische Demper van de Vezel van Sc LC FC St

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Attenuator
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De industriële Ethernet Havens van de Schakelaar 3*1000Mbps SFP en RJ45 Havens 6*10/100Mbps

Prijs Unit: US $ 50.0-100.0 / Piece
MOQ: 2 Pieces

Model No:switch
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH FC/Upc kiest de Simplex DuplexVezel Optische Patchcord van de Wijze uit

Prijs Unit: US $ 0.95-1.9 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TK-FCU-PC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex 2.0/3.0 Kabel van de Optische Vezel TPU

MOQ: 2000 Meters

Model No:GYDA020
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Single Core

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen/Openlucht Losgemaakte Buis van de Kabel van de Optische Vezel met het Jasje van pp

Prijs Unit: US $ 0.14 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:Ningbo Geyida Loosed Tube Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Double Core

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Premie van de Hoge snelheid van Firewire

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Type:Vezel-versterker
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/ODM
Verpakking:PE Bag, Outer Carton

Shenzhen Shuangyuan Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Al Diëlektrische Losse Buis 12 Kernen Sm 9/125 Vezeloptische Kabel Openlucht

Prijs Unit: US $ 0.3-0.7 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYFTY-G
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Mannelijke Stop van de Golfplaat van de Rechte hoek van de Schakelaar van rf SMA de Mannelijke voor ...

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SMA Male Connector
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

GLB van het Stof van de Vrouwelijke Schakelaar van DIN

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DIN (7/16) TYPE
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

APC van de fabrikant E2000 de Optische Verbindingsdraad van de Vezel van het Koord E2000 van het ...

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:E2000 Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

48-144 Optische Kabel van de Vezel van de Distributie van de Kabel FTTH van kernen Multicore Binnen

Prijs Unit: US $ 6.85-7.85 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:TK-144 Cores Fiber Optic cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Regelbare Demper van de Demper Sc-LC van de Vezel Sc-LC de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:Fiber Optic Attenuator
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

3500~3800 Antenne van de Band van de Antenne van de dubbel-Polarisatie van de Aanwinst 18dBi van ...

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:XW56890
Gebruik:Communicatie Antenne
Gebruik Gelegenheid:Base Antenna
Materiaal:Cu
Directionaliteit:Directionele antenne
VSWR:1,5 ~ 2

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Steun van de Antenne van het Basisstation - de Uitrusting van de Assemblage van de steun

Prijs Unit: US $ 1.0-6.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:XW 85-3
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:polo range: 50-110mm
Oorsprong:Shanghai
Gs-Code:8535300000

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Het Vinden van de Vezel van het Merkteken van de Fout van de Vezel van Bfl van het Type van pen het ...

Prijs Unit: US $ 25.0-150.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:LK650-2
Certificaat:CE,RoHSISO
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende
Handelsmerk:Lulink / OEM

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Fusie die van de vezel de Uitrusting van de Beëindiging van de Uitrusting van de Inspectie van ...

Prijs Unit: US $ 80.0-320.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:LK-6014
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Lulink / OEM
Verpakking:Carton

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard MPO van de vezel het Optische met het Trekken van Ogen

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:fiber optic mpo patch cord
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Materiaal Vorm:Hollow Line
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal
Certificaat:CEISO

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Doos 4 van de distributie Kabel van de Daling van 6 8 12 paragrafen FTTH van Salidas Caja de Eind

Prijs Unit: US $ 3.0-6.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FTB-4A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU

De gepatenteerde Apparatuur van de Kabel van de Optische Vezel (Skycom t-108H)

Prijs Unit: US $ 1000.0-1500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-108H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom / OEM

de Vlecht van de Optische Vezel Sc/APC van 9/125um

Prijs Unit: US $ 0.5-0.9 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTFIBER PIGTAIL
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index