Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 128/745  
Totaal 22326 producten van ongeveer 893

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Fdb 12 Doos van de Distributie van de Vezel Watrerproof van de Kern de Plastic Optische

Prijs Unit: US $ 6 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-SZ-12P
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:85176229

De centrale Losse Optische Kabel van de Vezel van de Band van het Staal van de Kernen van Buis 2-16 ...

Prijs Unit: US $ 0.123-0.127 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTW
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

het Type van Doorbraak van het Koord van het Flard van de Optische Vezel 72fibers MPO

Prijs Unit: US $ 50.0-300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-PC-MPMPS72
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fan-out Kabel van het Flard van de multi-Vezel van het Type de Openlucht Waterdichte Optische

Prijs Unit: US $ 50.0-300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-WPC-SPSPM04
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

144core vezel Optische ODF

Prijs Unit: US $ 65.0-70.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:144core fiber optical ODF
Certificering:CE
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:48 ~ 128
Gebruik:Vezel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc-LC-Upc het Simplex Optische Koord/de Verbindingsdraad van het Flard Sm

Prijs Unit: US $ 1.2-1.246 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LU-UPC single mode
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Mm G657A LC aan LC Fiber Patch Cord

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Optical Jumper Wire (MM)
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree
Oorsprong:Wuhan
Productiecapaciteit:100000PCS/Year

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

de Optische Multiplextelegraaf van 1310/1490/1550nm Mux Demux

Prijs Unit: US $ 8.0-16.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SFWDM-T1550nm, R1310/1490nm
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:in Glasses Cases
Standaard:RoHS

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Haak van het type C voor Toebehoren FTTH/FTTH

Prijs Unit: US $ 1.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:ODN-F19
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Toebehoren van de klem/van de Klem/van de Kabel van de Impasse van de Isolatie

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:PA
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Simplex Sm van het Koord FC van het flard

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PCFUFU1SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Duplex Sc/APC Schakelaar 3m het Koord van het Flard in Optische Vezel

MOQ: 30 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:SOFTEL

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex Sc/APC Schakelaar 2m het Koord van het Flard in Optische Vezel

MOQ: 30 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:SOFTEL

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mini LC Singlemode Multimode Vezel Optische Loopback

Prijs Unit: US $ 0.9-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:92113-655
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Guangdongshenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het visuele Merkteken van de Fout (t-VFL206)

Prijs Unit: US $ 25.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-VFL206
Type:Fiber Optic Sensors
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM/ OEM

Optische Lichtbron t-Op300-S3s5)

Prijs Unit: US $ 70.0-140.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-OP300-S3S5
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom/ OEM

Patchcord St upc-St Upc Sm 9 Duplex 125 met Beste Prijs

Prijs Unit: US $ 1.68-1.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTPC STSMDX 09
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Kabels van het Flard van de Vezel van LC upc-LC Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMDX LC-LC 012
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Palm OTDR voor Testing FTTX Network

Prijs Unit: US $ 4000 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:AV6416 palm OTDR
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Optic Sensors
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Eoc HoofdEthernet over Coaxiaal

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:UVE-502
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:UVINS

Uvins Technology Company Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

UTP Cat5e- Communicatie Kabel

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:UTP Cat5e Communication Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Vlecht van Sc 2m 0.9mm mm Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC SM pigtail
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Om3 0.9mm Vlecht 1.5m

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:pigtail LC
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gegevens die RJ45 8p8c Schakelaar/Vrouwelijk Jasje Cat5e overbrengen

Prijs Unit: US $ 7.55 / Set
MOQ: 100 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LP-24-RJ45-P01 & LP-24-RJ45-S01
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:10PCS/Small Box, 100PCS/Middle Box, 240PCS/Carton
Standaard:CE, CCC, ROHS, IP67, ISO9001
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:8536909000

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Binnen Gepantserde 2 Kernen ST/PC - het Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel ST/PC Optische

Prijs Unit: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:Armored Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

6 kernen Binnen Gepantserde LC/PC - het Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel LC/PC Optische

Prijs Unit: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:Armored Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische LC Schakelaar van de vezel Uniboot

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC uniboot
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Plastic Bags and Carton
Standaard:330X360X280
Oorsprong:Shenzhen
Productiecapaciteit:1000000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De opgenomen Optische Splitser van de Vezel van het Type

Prijs Unit: US $ 13.5-14.5 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:inserted type fiber optic splitter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Standard Packing or Customer Required

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Prijs van het Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze van het Verlies van de Toevoeging van ...

Prijs Unit: US $ 0.2-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:CG-PC
Vorm:Circulaire
Handelsmerk:Changguang Communication
Verpakking:by Carton or as Customer's Requirements
Oorsprong:Suqian, Jiangsu, China
Gs-Code:85447000

HDPE van uitstekende kwaliteit om Tyle Directe Begraven Gepantserde Microduct voor de Prijs van de ...

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:Microduct
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Changguang Microduct cable
Verpakking:by Wooden Drum or as Customer's Request
Oorsprong:Suqian, Jiangsu, China
Gs-Code:391740000
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index