Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 128/756  
Totaal 22665 producten van ongeveer 731

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

CATV Optische Kabel van de Vezel van de Kernen van de Kabel GYXTW de Multi

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYXTW
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ROHS, CE
Oorsprong:Guangdong Dongguan
Gs-Code:854470000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel van de Buis GYXTW van Sm de Centrale Multi-Core

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYXTW
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Aluminuml
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CERoHS
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische FC/Sc/St Schonere Pen van de vezel 2.5mm

Prijs Unit: US $ 15.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:HT09-CP250
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Box
Standaard:ROHS

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zette de Optische Muur van de vezel de Binnen en Openlucht EindDoos van 6 Kern op FTTH

Prijs Unit: US $ 4.0-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HTB8009
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Universele 1.25mm 800 Keer de Optische Schonere Pen van de Vezel

Prijs Unit: US $ 15.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HTO9-CP125
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Box
Standaard:ROHS

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel 12 Losse Buis Gepantserde GYXTW van de vezel van de Wijze van de Kern de Enige

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYXTW
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Aluminuml
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CERoHS
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De professionele Fabrikant van de Kabel van de Vezel Optische met 25 Jaar van Garantie ...

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAP, EXW

Model No:GYTC8S
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE Optical Cable or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

G652D de enige Kabel van de Optische Vezel van de Wijze GYXTW voor Openlucht LuchtGebruik

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Buis FRP van de Kabel GYFTY53 van de Vezel Gepantserde Vastgelopen Losse versterkt Lid

Prijs Unit: US $ 0.24 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYFTY53
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE optic cable
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/FC/LC/Sc Optische Adapter met Goede Kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.08 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TAKFLY-34
Transmissie Medium:Single-Mode
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Merk:OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4X 10g Direct SFP maakt de Passieve Kabels van het Koper vast

Prijs Unit: US $ 6.90 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:TK-H0029
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Schakelaar van FO van de Doos van de vezel de Optische Gezamenlijke

MOQ: 100 Pieces

Model No:GHT-CB
Type:Hook Terminals
Materiaal:Verzilverd koper
Toepassing:Elektrisch geleidendTransmissie van elektrische signalen
Karakter:Milieubescherming
Species:Kabelboom

GHT WIRE & CABLE CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Fan-out van de Vezel van de multi-Vezel Pigtail/FC van de Bundel van kernen FC Vlecht

Prijs Unit: US $ 7.3-7.52 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, FCA, EXW

Model No:12 Cores Fiber Optic Pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Draad van de Bundel van het Staal van het Aluminium van Acs de Beklede voor de Buitengewoon hoge ...

Prijs Unit: US $ 1250.0-1350.0 / Ton
MOQ: 1 Ton
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:ASTM B416-98, AS1222, IEC61089
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Aluminuml
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Wire Core Material:Staal

2 Zendontvanger/de Convertor van TV van de haven hD/SD-Sdi de Digitale Optische

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, FCA, EXW

Model No:HD/SD-SDI optical transceiver
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Één-klik LC/Mu Uitrusting van het Hulpmiddel van de Vezel van de Pen van de Vezel de Schoonmakende ...

Prijs Unit: US $ 10.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:fiber cleaning pen
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,RoHS,CCC,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Prijs Sm van de fabriek/Koord van het Flard van de Kabel van de Vezel Sx/Dx van de Douane van mm ...

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber optic patch cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

144 Antenne van de Buis van kernen de de Losse en Kabel GYTS van de Buis

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYTS Fiber optic cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc-St/Upc Optisch Koord 3.0mm van het Flard van de Vezel met Schakelaar LC/Sc/FC/St

MOQ: 1000 pieces

Model No:Fiber Patch Optic Cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode ...

MOQ: 1000 pieces

Model No:SC-SC Fiber Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Verpakking:Paper Box
Oorsprong:China (Mainland)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Doorbraak van de Distributie van de Vezel LC/Sc Sm/mm van 2.0mm het ...

MOQ: 1000 pieces

Model No:Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Verpakking:Paper Box

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Doorbraak van de Distributie van de Vezel van 24 of 48 Kern het Optische

MOQ: 1000 pieces

Model No:PLC
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Verpakking:Paper Box

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

de Optische Multiplextelegraaf van 1310/1490/1550nm Mux Demux

Prijs Unit: US $ 8.0-16.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SFWDM-T1550nm, R1310/1490nm
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:in Glasses Cases
Standaard:RoHS

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Gegevens die RJ45 8p8c Schakelaar/Vrouwelijk Jasje Cat5e overbrengen

Prijs Unit: US $ 7.55 / Set
MOQ: 100 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LP-24-RJ45-P01 & LP-24-RJ45-S01
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:10PCS/Small Box, 100PCS/Middle Box, 240PCS/Carton
Standaard:CE, CCC, ROHS, IP67, ISO9001
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:8536909000

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Simplex Sm van het Koord FC van het flard

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PCFUFU1SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Van CATV en kabeltelevisie- Mededeling 75ohm Rg59 Coaxiale Kabel

Prijs Unit: US $ 0.45 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DDP

Model No:Rg59 CCTV Cable
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelCoaxiale kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Hangzhou Hongfeng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

10m/100m/1000m de Convertor van de Media van de Vezel met Dubbele Vezel Mm 850nm

Prijs Unit: US $ 14 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLDG2-M
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datolink

De Uitrustingen van het Hulpmiddel van de Inspectie en van het Onderhoud van de optische Kabel

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL5003
Certificaat:RoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Isolatie
Handelsmerk:Datolink

Kabels van het Flard van de Vezel van LC upc-LC Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMDX LC-LC 012
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

10/100base Tx Ethernet Optical Fiber Media Converter

Prijs Unit: US $ 12.0-45.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT media converter 03
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Datolink
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index