Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 129/764  
Totaal 22896 producten van ongeveer 763

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Kabel 750 van de Boomstam van de Buis van het aluminium zonder Boodschapper

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 30000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:750
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Hollow Line

Shaoxing Libo Electric Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 Optische Kabel van de Vezel van de kern GYTA de Openlucht van China

Prijs Unit: US $ 0.12-0.85 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYTA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

24 Optische Kabel van de Vezel van de kern GYTA de Openlucht in Uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.15-0.85 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYTA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Verkopende Optische Kabel van de Vezel GYTA53 van China

Prijs Unit: US $ 0.13-0.86 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GYTA53
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het DuplexBlauw van Sm van de Schakelaar van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.33 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

De Korte Lengte van LC Loopback Sm

Prijs Unit: US $ 0.9 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Optische BuitenDiameter 5mm van de vezel de Micro- Koppeling van de Buis

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:STR 5/3.5mm
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

Optische BuitenDiameter 6mm van de vezel de Micro- Koppeling van de Buis

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:STR6
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

HDPE Schakelaar van de Optische Koppeling van de Vezel van de Schakelaar van China Microduct met ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:STR
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

Vrije Steekproef, HDPE de Micro- Rechte Koppeling van de Buis, Buis 18/16mm

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:STR
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Gezamenlijke Schakelaar van de Schakelaar van het Blok van het Gas/het Einde van het Eind, de ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:lbk
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

Uitstekende kwaliteit van de Kabel van de Vezel van de Levering van de fabriek de Optische Al St FC ...

Prijs Unit: US $ 0.2-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber Optical Patch code
Vorm:Circulaire
Handelsmerk:Changguang Communication
Verpakking:by Carton or as Customer's Requirements
Oorsprong:Suqian, Jiangsu, China
Gs-Code:85447000

RJ45 SFP van het Koper 10/100/1000BASE-t de Module mini-GBIC 100m van de Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-T-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koper rj-45 van de 1.25g 10/100/1000BASE-t SFP AutoOnderhandeling 100m Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-T-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100M SFP Optische Zendontvanger 1310nm 15km SMF

Prijs Unit: US $ 11.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100LX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100M SFP Optische Zendontvanger 100BASE-ZX Compatibele 1550nm 80km DuplexLC

Prijs Unit: US $ 40.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100ZX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10G 1510nm 80km Module van de Zendontvanger CWDM XFP voor SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-XFP-1510-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Module 1530nm 80km SMF DuplexLC van de Zendontvanger van CWDM 10G XFP

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:CWDM-XFP-1530-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1.25g 10/100/1000BASE-t heet-Pluggable SFP Koper rj-45 100m Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-T-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Meter van de Macht van de Verkoop Digitale Optische (t-OP300T/C)

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-OP300T/C
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom/ OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000

De hete Bron van de Laser van de Kabel van de Vezel van de Verkoop Optische

Prijs Unit: US $ 70.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-OP300-XXX
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom/ OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000

St Patchcord DuplexVezel Optische Patchcord of Vlecht

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST Optical Fiber patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Flard-Koord van Sm Sc/APC 2.0/3.0mm van de optische Vezel het Duplex

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:002
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Standard Packing

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC aan LC/PC vezel optische Adapter, Sm, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6100
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC Upc Vezel Optisch aan RCA de Adapter van de Metalen kap van de Adapter FPC

Prijs Unit: US $ 0.45-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-Q-S-LC-FPC-LC-FPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele 10G Zendontvanger 1310nm 10km SMF van XFP

Prijs Unit: US $ 72.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP10GLR-192SR-L-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE-LR XFP Compatibele Zendontvanger 1310nm 10km Module

Prijs Unit: US $ 72.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP10GLR-192SR-L-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

XFP Compatibele Zendontvanger 10GBASE-LR 1310nm 10km

Prijs Unit: US $ 72.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10GLR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP+ Compatibel 10GBASE-Zr 1550nm 80km van de Zendontvanger sfp-10g-Zr

Prijs Unit: US $ 390.0-435.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-ZR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compitable SFP Transcievers 1310nm 15km Single-mode Vezel 100base DuplexLC

Prijs Unit: US $ 14.0-18.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WP-1303-FL15D
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index