Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 13/862  
Totaal 25848 producten van ongeveer 1436

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De binnenlandse/BuitenKabel Distribucion Fibra Optica van de Buffer van Monomodo G652D Strakke

Prijs Unit: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

Duplex LC/mm 2.0mm Koord rj-45 van het Flard van de Vezel Optisch het Sluiten Structuur

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-44446
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De enige Optische Kabel van de Vezel van het Lid van de Sterkte van de Wijze FRP Openlucht (GYFTC8Y)

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYFTC8Y
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

12 Kabel van de Boomstam van de Vezel Pinless van kernen MPO aan MPO de Vrouwelijke Optische

Prijs Unit: US $ 22.0-35.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-001
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/APC-MPO/APC Fiber Optic Cable for Data Center

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO/APC
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Sc/St/LC/Mu-PC/Upc Kabel 5m 10m 50m 35m van het Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.32-6.5 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:FC/SC/ST/LC/MU/MT-RJ patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de vezel/de Optische Kabel van de Vezel met Witte Kleur (hy-F40A03)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:HY-F40A03
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS
Handelsmerk:HOY
Verpakking:Box
Standaard:ROHS

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St mm 12 de Optische Vlecht van de Vezel van Kernen

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LK04ST212
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-LC kies Koord van het Flard van de Wijze het Simplex 3.0mm Gepantserde/de Gepantserde Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FAS, FCA, EXW

Model No:Fiber Optic Armored Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Optische Vezel Loopback voor het Gebruik van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De multi Schakelaar van de Optische Vezel MPO van de Wijze

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-2
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Schakelaar van het Gevormde Dienblad van de Vezel

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:CT120-CNT
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Gat:met Gat
Feature:Makkelijke installatie

PLC van de Telecommunicatie van Gpon 1X32 zet het Plastic Rek van de Splitser op

MOQ: 1 Piece

Model No:1X32 PLC Splitter Plastic Rack Mount
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De centrale Losse Optische Kabel van de Vezel van de Buis GYTA53/de Kabel van de Computer/de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 200.0-400.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Model No:GYTA53 Fiber Optic Cable
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:hanli
Verpakking:1000/2000/3000m

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar St Sx Sm 3.0mm van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C023S
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

koord van het Flard van de Vezel van de Wijze van 4-Sc Odc van 7.0mm het Openlucht Waterdichte ...

Prijs Unit: US $ 37 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ODC-4
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Packing
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8544700000

HDMI 3D Optic Fiber Cable (bya-3007)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:BYA-3007
Handelsmerk:Boy
Verpakking:Carton/Rolls/According to The Customer Request
Standaard:RoHS\SGS\CCC\VDE
Oorsprong:Banfu, Zhongshan, Guangdong, China
Gs-Code:8544110000

Openlucht FTTH 232b Splitter Terminal

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MDU 232B
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:none

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel Distribucion van Dielectrico Monomodo/Mutimodo van Kevlar 1/2/4/6 Fibras

Prijs Unit: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

24 Comité van het Flard van de Vezel van de haven het Lege voor Verschillende Adapters

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:WB-FFP-A
Toepassing:Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Duplex Sc/APC 2.0mm Goede Kenmerken van de Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-21217
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Mpo-MPO Verbindingsdraad van de Kabel van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Kabel van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:STR EST BRE
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

De Schoonmakende Doos van de Apparatuur van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-524
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:Packaged in Individual Box

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beste Montage van de Toebehoren FTTX van de Optische Vezel van de Delen van de Vezel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Optical Fiber Accessories- fttx aprts- ftth fittin
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink
Verpakking:Carton

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Schakelaar van de Vezel van Sc Siglemode de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

de Optische Schakelaars van de Vezel van de 16cores24cores Om3 Om4 MPO Elite MTP

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-3
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Ce, Schakelaar van de Vezel LC van de Schakelaar Types/Multimode van het Koord van het Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar St Sx mm 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C033M
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex Sc/mm 3.0mm de Optische Verbindingsdraden van de Vezel met Ceramische Metalen kappen

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-24246
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index