Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 130/756  
Totaal 22665 producten van ongeveer 781

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Grootte van de micro- Koppeling van de Buis van 3mm--18mm

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:str
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

1X2 2X2 de Enige Filter van de Optische Vezel van de Wijze Fwdm/Wdm

Prijs Unit: US $ 3.5-10.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Single Mode FWDM/WDM
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Microduct vermindert Transparante Schakelaar 53/2.1mm

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:bre
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Schakelaars van Microduct van de Vezel van Hantang FTTH van Wenzhou de Optische, HDPE Schakelaars ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:str
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

De Optische Schakelaars van uitstekende kwaliteit van Microduct van de Vezel FTTH, HDPE Schakelaars ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:str
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

Schakelaars van Microduct van de Vezel van Hantang FTTH van Wenzhou de Optische, HDPE de Buis ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:str
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

Metaal lC-Sc en Plastic Hybride Optische Adapter

Prijs Unit: US $ 0.25-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:LC-SC Adapter
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc Sc/Upc OS2 B/I 1 Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Corning G657A
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Skycom Machine verbinden/Fusie die t-108h verbinden

Prijs Unit: US $ 1900 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-108H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom

Lasapparaat van de Fusie van Skycom t-207X het Optische Gelijkend op jaren '70 Fujikura

Prijs Unit: US $ 2000 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-207X
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom

3dB 5dB 10dB Sc/APC 1310/1550nm de Plastic Optische Demper van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:plastic attenuator
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FC Sm 1310/1550nm 6dB 10dB 15dB Optische Dempers van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC Attenuators
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc Singlemode Optische Demper van de Vezel van 1310/1550nm 10dB

Prijs Unit: US $ 0.25-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/UPC 10dB attenuator
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Optische het Verbinden van de Vezel van Skycom Machine t-207h

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:207H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom

de Module van de 10GBASE 1550nm 80km Zendontvanger XENPAK

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XENPAK-10GB-ZR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

40G de Optische Zendontvangers van de Vezel van QSFP

Prijs Unit: US $ 155.0-600.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX
Verpakking:Anti-Static Plastic Tray Package/Individual Bags

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van het netwerk Cable/LAN/Kabel Ethernet (305m in trekkrachtdoos) SFTP Cat5e

Prijs Unit: US $ 16.0-38.0 / Doos
MOQ: 100 Dozen

Model No:CAT5E
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Linan Chuangxiang Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Meter van de Macht van de Bestseller de Digitale Optische (t-OP300T/C)

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-OP300T/C
Handelsmerk:Skycom/ OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000
Oorsprong:Nanjing, China
Gs-Code:9031801000

Vezel aan Optische Ontvanger van de Vezel van het Huis CATV de Slimme u-1DC

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HR-1DC
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaal Zenden Device
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CATVSCOPE

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Openlucht CATV 4 de Optische Ontvanger van de Vezel van de Manier

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HR-4DC
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CATVSCOPE

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Techwin tcw-605 Verbinden van de Fusie van de Vezel Gelijk aan de fsm-Jaren '80 Fujikura en ...

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Fusion Splicer TCW-605C
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Standard Carton Package

Het hete Lasapparaat van de Fusie van de Vezel van de Verkoop Digitale Optische tcw-605c

MOQ: 1 Set

Model No:Hot Sale Digital Fiber Optical Fusion Splicer Tcw-
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:techwin

LC, Sc, FC, St, Mu, MTRJ, Mu, MPO, Odva, Fullaxs, de Optische Patchcord Verbindingsdraad van de ...

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Patchcord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

De Chinese Convertor van de Media Ethernet van de Leverancier Snelle Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-EOMC9001/9002/9003
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Box

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplexPrijs van de Fabriek van de Adapter van de Vezel Optische

MOQ: 50 Pieces

Model No:LC Fiber Optic Adapter
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Standard Packing

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Mu Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.001 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TAKfly-32 Fiber Optic Adapter
Merk:OEM
Handelsmerk:TAKFLY Optical Fibre Adapter/Adaptor
Verpakking:Carton, or Customized
Standaard:TK
Oorsprong:Shenzhen

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Prijs lC-St 9/125 van de fabriek OS2 het Duplex Single-Mode Koord van het Flard van de Vezel van ...

MOQ: 1 Piece

Model No:fiber optic patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC aan ST/PC de Simplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6093
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Bag
Oorsprong:Ningbo, China
Gs-Code:85367000
Productiecapaciteit:10000

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC aan ST/PC Adapter, Sm, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6094
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Sluiting van de Las van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:JBS
Type:Optical Fiber verdeelkast
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:SGS
Oorsprong:China

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index