Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 131/764  
Totaal 22896 producten van ongeveer 715

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Optische Mechanische Las van de Vezel dtl-Foms

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-FOMS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

De vezel Optische klikt Reinigingsmachine voor 2.5mm

Prijs Unit: US $ 29.0-34.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-FC004
Type:Fiber Splicer
Certificaat:RoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Isolatie

SFP Bidi Reeks

Prijs Unit: US $ 5.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSB35(53)01S-CD20
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

Multimode St/Upc, Om3 het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 2.0-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:DHL-PCST
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:ISO9001
Verbindingsstructuur:ST
Handelsmerk:Datolink

Sluiting van de Las van de Vezel van Gjs van Fosc 03c de Optische

Prijs Unit: US $ 25.0-75.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GJS03C 5 roound ports and 1 oval port
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Cartons
Standaard:TLC Certificate/ISO9001: 2000

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Verbindingsdraden van het Koord van het Flard st-Sc SM van de vezel de Optische Duplex

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCTUSU2SM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

SFP Optische Zendontvangers

Prijs Unit: US $ 12.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTSFP Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:Datocom

De DuplexAdapter Sm van dtl-Alu LC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.3-0.35 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTL-ALU
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:20 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Vlecht LC/PC 50/125 mm Om3 (900 micras) 2m LSZH Aqua Color, Tight Buffered

Prijs Unit: US $ 0.8-1.2 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAIL OM3TB
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Verbindingsdraad van het Koord van het Flard van de vezel de Optische, het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MM patch cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Het Koord van het Flard van MTP Fibra Optica

MOQ: 50 Pieces

Model No:MTP Fibra Optica Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Apparatuur van de Test van /Fiber van de Uitrustingen van het Hulpmiddel van het onderhoud de ...

MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Test Equipment
Certificaat:RoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Isolatie
Handelsmerk:Datolink

0.9mm Single Mode 9/125 LC/APC Fiber Pigtail

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAIL 01
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Vlecht van de Optische Vezel van de Verkoop van de Vezel van de Staart van de kwaliteit de Bulk

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTPIGTAIL 02
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

CAT6 het Koord van het Flard van UTP, de Kabel van het Flard, het Lood van het Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 0.2-1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT CAT6 PATCH CORD
Type:Cat 6
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabelLong Distance Symmetrische kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE

De Duplex van Aqua LC mm met de Optische Adapter van de Vezel van de Flens

Prijs Unit: US $ 0.15-0.18 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Aqua LC MM Duplex with flange
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:25 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

48 Bijlage van de Sluiting van de Las van de Vezel van de kern de Optische met PLC Splitser

Prijs Unit: US $ 35.0-48.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:FOM-R
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

4u 144 de Opgezette Vezel Optische ODF van de Kern Rek

Prijs Unit: US $ 125 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ODF-H-144
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SOFTEL

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Blok van de Las van de Contactdoos van de Schakelaar SF093 van Hardline

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, DAP, CIP

Model No:SF093
Handelsmerk:SOFTEL
Verpakking:Standard Export Packing
Standaard:CE, RoHS, SGS, GMP
Oorsprong:China Zhejiang
Gs-Code:8536690000

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze MPO van de kern het Enige

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MPO Fiber Patch Cord
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De duplex Optische 12 Kernen MPO van de Vezel aan het Koord van het Flard LC

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MPO to LC Patch Cord
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC Mu SMA de MultiVlecht van de Bundel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 10.0-200.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, EXW

Model No:pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het binnen Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze van LC/Sc Monomodale /Single Simplex ...

Prijs Unit: US $ 1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12/24/36 Doos van de Distributie van de Vezel van de Kern SMC de Optische

Prijs Unit: US $ 8.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FLT-D02
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LUNGE

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van de Kabel van de vezel de Optische Simplex Gepantserde

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:101253-910
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Optische Vezel MTP voor de Transmissie van Gegevens

Prijs Unit: US $ 20.0-38.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MTP
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Sluiting met 5 Ronde Havens, 1 Ovale Haven

MOQ: 200 Pieces

Model No:GJS03F
Certificaat:CE,ISORoHS
Verpakking:Ctns
Standaard:CE, RoHS, ISO 9001: 2000, ISO 14000, TLC
Oorsprong:Chengdu
Gs-Code:8536700000

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

De Sluiting van de Las van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:JBS
Type:Optical Fiber verdeelkast
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Carton
Standaard:SGS
Oorsprong:China

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Prijs van het Lasapparaat van de Fusie van de vezel de Optische Gebruikte

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FS950
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,RoHS,CCC,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het enige Koord van het Flard van 12 Vezel MPO van de Vezel van de Wijze Duplex Optische

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:12 Fiber MPO Patch Cord
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index