Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 133/788  
Totaal 23611 producten van ongeveer 843

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Mu de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.95-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MU
Merk:OEM
Handelsmerk:koc
Verpakking:Single Pack
Standaard:ISO, REACH, ROHS, TELL Certified
Oorsprong:Guangdongshenzhen

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SMA 905 met de Optische Schakelaar van de Vezel van de Metalen kap van het Metaal

Prijs Unit: US $ 6.0-7.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SMA
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging
Standaard:SGS; RoHs
Oorsprong:Guangdong/Shenzhen
Gs-Code:85447000

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De enige Optische Adapter van de Vezel FC/Sc/LC/St van de Wijze Simplex

Prijs Unit: US $ 0.13-0.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:TK- Simplex adapter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kruis van de Vezel van de goede Kwaliteit sluit het OpenluchtKabinet aan

Prijs Unit: US $ 145.0-170.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TK-ODF-OC144
Type:Fiber Optic Isolator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Oppoetsen van het Oxyde van Ceriem het Definitieve film-Vezel Optische Oppoetsen van Schakelaars

MOQ: 1 Piece

Model No:Silicon Carbide Lapping Film for Fiber Optic
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Nalonap
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:The U. S. a

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het optische Koord van het Flard Sc-FC van de Vezel Multimode Simplex

Prijs Unit: US $ 2.3-2.53 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MM SX SC-FC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Transmissie van de Gegevens van de vezel het Optische ...

Prijs Unit: US $ 11.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO/MTP Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Sluiting met 5 Ronde Havens, 1 Ovale Haven

MOQ: 200 Pieces

Model No:GJS03F
Certificaat:CE,ISORoHS
Verpakking:Ctns
Standaard:CE, RoHS, ISO 9001: 2000, ISO 14000, TLC
Oorsprong:Chengdu
Gs-Code:8536700000

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC-SC/PC duplexVezel Patchcord 3m

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:ST-SC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC de Simplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:FC/APC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De simplex Singlemode Optische Adapter van de Vezel Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC/APC SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische PLC van de Vezel van het Type van Module van de Buis van het staal Mini1X8 Splitser met ...

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:PLCS-0108-SU-09T
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Standard
Standaard:CE, RoHS, REACH
Oorsprong:China
Gs-Code:8517

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Assemblage van Loopback van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 8.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPOLP
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Odva IP68 Sc/LC/MPO maakt de Kabel van de Vezel, Adapter Odva waterdicht

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ODVA
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Demper, 5W, 7/16 Male aan Female

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Attenuator, 2W, 716 male to female
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Draadloze
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:N/A

De Optische Splitser van de vezel met 2*N

Prijs Unit: US $ 10.0-12.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLPLC2xN
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85177090

Koord van het Flard van de Vlecht van de multi-Vezel van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 5.0-8.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLPMM
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

FC, Vlecht SM/de Optische Vlecht van de Vezel

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:DTLPFU
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

LC de hybride Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC Hybrid female to female adaptor
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Plastic Container + Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Verbindingsdraad van het Koord van het flard met st-Sc MM. Simplex

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:PCTUSU1MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Het de Optische Verbindingsdraad van de vezel/Koord st-LC 50&62.5/125 Mm Dx van het Flard

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCTULU2MM
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

4 APC Upc van Sc van de Vezel van de kern de Optische Waterdichte Kabel van de Vlecht van de ...

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:4 Core Pigtail
Toepassing:Sensor
Type:Multi-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Kern:Single Core
Certificaat:RoHSCE

Optische Kabel van de Buffer van de doorbraak de Strakke (GJBFJV)

Prijs Unit: US $ 1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF, DDP

Model No:GJBFJV(2-24 Cores)
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Wooden Wheel
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex en Simplex Optical Cable GJFJV

Prijs Unit: US $ 1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF, DDP

Model No:GJFJV(1-2 Cores)
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Wooden Wheel
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Buffer van de distributie de Strakke (GJPFJV)

Prijs Unit: US $ 1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF, DDP

Model No:GJPFJV(2-24 Cores)
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Wooden Wheel
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC Singlemode Multimode Doos van de Kabel van de Lancering OTDR

Prijs Unit: US $ 120 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:Launch cable Box
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:90011000

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Aangepaste Optische Vezel M8 Optisch door de Sensor van de Straal

MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-GJG-ZPK
Output Signal Type:Schakelen Type
Production Process:Normale wond
Materiaal:Metal
IP-klasse:IP67
Certificaat:CE

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Optisch/Fotocel door de Optische Schakelaar van de Vezel van de Sensor van de Straal M12

MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-FJ18
Output Signal Type:Schakelen Type
Production Process:Normale wond
Materiaal:Metal
IP-klasse:IP67
Certificaat:CE

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex van Sc met de Optische Adapter van de Vezel van de Flens

Prijs Unit: US $ 0.42-0.47 / Piece
MOQ: 99 Pieces

Model No:SC Duplex with Flange Fiber Optic Adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

de OpenluchtDoos van de Beëindiging van de Vezel 12-24core FTTH Optische

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:fiber optic termination box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index