Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 135/764  
Totaal 22906 producten van ongeveer 738

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

  De Optische Adapter SimplexSm van de vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:  Fiber Optic Adapter Simplex SM
Structuur:ST
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

  De Optische Adapter SimplexSm van de vezel

MOQ: 1 Piece

Model No:  Fiber Optic Adapter Simplex SM
Structuur:LC
Merk:OEM
Handelsmerk:Opelink
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8channels Mux/Demux DWDM Optical Module

Prijs Unit: US $ 10.0-20.0 / Channel
MOQ: 1 Channel
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SDWDM-D1-D-0208-C61-30-10-B3-0
Certificering:SGS,RoHSISO
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:8 ~ 16
Gebruik:Vezel

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Lucht-opgeblazen Laag die de Optische Kabel van de Vezel van 24 tot 144 Kern vastlopen

MOQ: 12000 Meters

Model No:air blown
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Hangzhou Jinlong Optical Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

144f Dozen van de Distributie van de Kabel van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 124.0-130.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Hangzhou Jinlong Optical Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

1X2 PLC Splitter van Plastic Box Optical Fiber (FTTH, CATV)

Prijs Unit: US $ 5.0-7.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SPLCS-12-2-3-3-10-B1-SA
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Wdm van de Vezel van 1310/1490/1550nm Optische Gesmolten

Prijs Unit: US $ 4.0-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SWDM-12-345-03-B-09-10-A2-FC-FPA
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Carton

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Lszh Sc/Upc Fiber Optic Patch Cord Cable for FTTH ODF

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-SU-SU-D-3-0-H-10
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHSISO9001
Kern:Single Core

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1*3 de de multiABS van de Wijze Koppeling/Splitser van de Vezel van de Doos

Prijs Unit: US $ 10.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SMMC-13-85-20-OM1-20-10-B2
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 de breedband Optische Splitser van de Vezel

Prijs Unit: US $ 8.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSTC-18-35-00-B-3-10-B2-SA
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Carton

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Gepantserde FC/APC Fiber Optic Pigtail Cable voor ONU Gepon

Prijs Unit: US $ 1.0-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FA-0-D-3-0-A-15
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Wuhan, Hubei
Gs-Code:85367000

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Multiplextelegraaf van de vezel met Schakelaars Sc/Upc

Prijs Unit: US $ 7.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:STWDM-M/D-55-34-E-09-10-A6-SA
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Boxes or Vacuum Plastic Bags

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Wdm van de Vezel van T1550 R1310/1490 met Schakelaars FC/Upc

Prijs Unit: US $ 8.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:STWDM-M/D-55-34-E-09-10-A6-FU
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:in Glasses Cases
Standaard:RoHS

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Adapter van de Schakelaar van de vezeloptische Kabel

Prijs Unit: US $ 0.194-0.223 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-S-S-F-FC-FPC-FC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Demper, 5W, 7/16 Male aan Female

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Attenuator, 2W, 716 male to female
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Draadloze
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:N/A

De Demper van het Type van Adapter van de optische Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.3-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFA-A-S-X-S-FC-FPC-FC-FPC
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Optische Splitser van de Vezel van het Netwerk van de Transmissie met Mu Schakelaar

Prijs Unit: US $ 10.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SSTC-14-15-00-E-20-10-B2-MU
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

10:90 van de Manieren van de Splitser van de vezel het Optische 1X2 voor de Toepassing van Rfog CATV

Prijs Unit: US $ 5.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SSBC-12-3456-00-E-09-05-A2-FA-FPA
Type:CATV (Cable Television) Apparatuur
Functie:Signaaloverdracht Equipment
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

12 Sc van de Vezel van kernen kleurde Optische Vezel Pigtails/FC, Sc, LC, St de Optische Vlechten ...

Prijs Unit: US $ 0.5-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TAKFLY-14 FC, SC, LC, ST Fiber Optical Pigtails
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel van de Kernen GYXTW 2-4-6 van Sm de Lucht

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:ISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel van Sm G652D de Gepantserde voor Mededeling en LAN Netwerk GYTA

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTA
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze 2 de Vezel Optische GYXTW van de Kern

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYXTW
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Aluminuml
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CERoHS
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vastgelopen Losse Optische Kabel 288f GYTS van de Vezel van de Buis G652D

Prijs Unit: US $ 1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYTS
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Aluminuml
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CERoHS
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

optische Kabel van de Vezel van de Buis van 62.5/125 mm GYXTW de Centrale Lucht

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ROHS, CE
Oorsprong:Guangdong Dongguan

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Straight-Through Montage van Microduct met dB Dekking

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:STR6/4mm
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

LC Shutter Adapters voor Optical Fiber

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 25 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:lc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Connector Fiber Optic Cassette (24core)

Prijs Unit: US $ 100 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO Cassettle
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kies/de Dubbele Convertor van de Media van de Vezel Optische met de Helft/Hoogtepunt - duplex uit

MOQ: 20 Pieces

Verpakking:Paper Box
Oorsprong:China (Mainland)
Gs-Code:8544700000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De BinnenKabel van de Vezel van 2 Kern G657A FTTH Optische Witte

Prijs Unit: US $ 0.015-0.02 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:FTTH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE drop cable or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Fabrikant van Sehnzhen van de Kabel van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 3.6-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:patch-cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index