Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 136/789  
Totaal 23663 producten van ongeveer 876

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC/Upc Singlemode Duplex Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-SD
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP van Gigabit Optische Beheerde Industriële Ethernet Schakelaar Onaccess 740

Prijs Unit: US $ 448.0-518.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:OnAccess 740
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box
Standaard:CE, FCC & ROHS

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van Odc het Waterdichte/het OpenluchtKoord van het Flard Odc

Prijs Unit: US $ 50.0-53.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ODC Waterproof Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Palm OTDR van de Verkoper (t-OT3302B)

Prijs Unit: US $ 1500.0-1750.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-OT3302B
Certificaat:CE,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende
Handelsmerk:SKYCOM / OEM

MTRJ - Mu de Vezel van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTMUPatch cord
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Mtrj-LC de Duplex Vezeloptische Kabels van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DT MTRJ-LC PATCH CORD
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Conditioneren van de Wijze van de Apparatuur MTRJ het ZijOm2

Prijs Unit: US $ 0.8-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTOM2 PATCH CORD
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:1 Piece / Bag, 200 PCS / Carton
Standaard:ISO9001&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:85444929

kabel van het Flard st-St de DuplexSm van 3m

Prijs Unit: US $ 0.2-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTST-ST SM patch cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

APC het Optische Koord Fiberpatch van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:APC Connector
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

LC/Upc de Simplex Optische Vlechten van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:LC/UPC Pigtails
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Conductor Type:Solid
Wire Core Material:Bare koperdraad

Vezel Optisch voor de vrouwelijk-Vrouwelijke Optische Dempers van de Vezel van het Type SC/PC

Prijs Unit: US $ 1.6-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC F-F
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St van het metaal de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Oppoetsende Machine van de vezel

Prijs Unit: US $ 98.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:koc-12 polishing
Certificaat:CE,RoHSISO
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende
Handelsmerk:KOC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

400X Detector van de Schakelaar van de Microscoop van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 500.0-700.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-400R
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel E2000 van de vezel

Prijs Unit: US $ 11.6-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 de Optische Verbindingsdraad van de Vezel

Prijs Unit: US $ 11.6-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 11.6-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om4 de Optische Adapter van de Vezel LC Quadruplex van LC

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Adapter OM4 LC LC Quadruplex
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8536700000

Optische Vezel Patchcord Fca aan St Duplex Singlemode Gele 3.0mm

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02FAST930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sca aan LC Duplex Singlemode Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02SAL930L
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Hybride Optische Adapter van de Vezel Sc-St

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 25 Pieces

Model No:SC-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

5dB de Optische Demper van de Vezel Singelmode van FC/Upc

Prijs Unit: US $ 0.55-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:FC attanuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

optische Koppeling van de Vezel van Sc van mm de Duplex

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MM Duplex SC Fiber Optic Coupler
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC het DuplexKoord van het Flard van de Vezel van Sinlemode G652D

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:LC-LC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De StandaardMetalen kap van de Vezel CATV voor FC LC de Schakelaars van Sc St

Prijs Unit: US $ 0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC, SC ferrule
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in Bag/ Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Één klikt de Optische Schonere Pen van de Vezel

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:CLN-02-01/02
Certificaat:CE,RoHS,CCC,ISOSGS
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SHG or OEM
Verpakking:1set Per Box

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Producten van de Reeks MPO/MTP van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 38.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 Kabel van de Begrafenis van het Jasje van de kern de Dubbele Dubbele Gepantserde (GYTA53)

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:GYTA53
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ISO, ROHS, REACH, SGS

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Sluiting van de Las van het metaal voor Kabel Opgw

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:JBJ
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Fabricageproces:Lassen
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het SimplexKoord van het Flard van de Vezel SMA Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SMA Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index