Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 137/862  
Totaal 25840 producten van ongeveer 891

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Steun van de Antenne van het Basisstation - de Uitrusting van de Assemblage van de steun

Prijs Unit: US $ 1.0-6.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:XW 85-3
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:polo range: 50-110mm
Oorsprong:Shanghai
Gs-Code:8535300000

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Netwerk Cat5e van de hoge snelheid RJ45 UTP de Goud Geplateerde

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:FS-CAT5E
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Ningbo Fulsan Trading Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex 2.0/3.0 Kabel van de Optische Vezel TPU

MOQ: 2000 Meters

Model No:GYDA020
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Single Core

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen/Openlucht Losgemaakte Buis van de Kabel van de Optische Vezel met het Jasje van pp

Prijs Unit: US $ 0.14 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:Ningbo Geyida Loosed Tube Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Double Core

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fabriek 2 van China Kabel van de Daling van de Vezel van kernFTTH pvc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-551
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zendontvanger 100m van Cisco GLC-TCompatible 1000Base-Tx SFP

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-T-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar Sm van Sc-Sc van het Koord van het Flard van de optische Vezel of de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:SC-SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC adapter voor Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.25-0.28 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:LC Quad Fiber Optic Adaptors
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de Schakelaar van de optische Vezel FC

Prijs Unit: US $ 0.1-0.12 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:FC connector adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH 8 Doos van de Distributie van de Vezel van de Kabels van de Daling de Optische met ABS ...

Prijs Unit: US $ 10.0-16.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FTB-8B
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:DDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU

Pool/de Muur zet Doos van de Distributie van de Vezel van 8 Haven de Optische voor 8 Kabels van de ...

Prijs Unit: US $ 7.0-15.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FTB-8D
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU

Roseta maakt de Doos van de Distributie van de Schakelaar van de Kabel van 2 Kernen met PLC ...

Prijs Unit: US $ 1.5-4.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces

Model No:FTB-2A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU

Pool zet IP65 Optische EindDoos 8 van de Vezel Vezels op voor de Kabels van de Daling

Prijs Unit: US $ 5.0-11.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FTB-8E
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU

De openlucht Doos van de Aansluting van de Kabel van de Doos van 8 Haven FTTH met 1*8 PLC Splitser

Prijs Unit: US $ 5.0-11.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FTB-8E
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU

Multimode Duplex 50/62.5 van het Koord van het Flard van de Optische Vezel lC-St

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:LC-ST optical fiber patch
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Lasapparaat van de Fusie van de optische Vezel met H3

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:H3
Handelsmerk:FiberTC
Verpakking:Carton
Standaard:13kg
Oorsprong:China
Gs-Code:8501510090

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Lasapparaat van de Fusie van de optische Vezel H3

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:H3
Handelsmerk:FiberTC
Verpakking:Carton
Standaard:13kg
Oorsprong:China
Gs-Code:8501510090

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

de Optische Gebundelde Vlecht van de Vezel 12cores Sc/APC

Prijs Unit: US $ 2.0-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:12cores SC/APC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Lasapparaat van de Fusie van de Optische Vezel FTTH H3

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:H3
Handelsmerk:FiberTC
Verpakking:Carton
Standaard:13kg
Oorsprong:China
Gs-Code:8501510090

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

8ports PLC de Doos van de Distributie van de Splitser

Prijs Unit: US $ 5.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPLC-1*8-BOX
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Prijs van de Elektronenmicroscoop van de Microscoop van de Vezel van de Apparatuur van de vezel de ...

Prijs Unit: US $ 100 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:400x
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N
Certificaat:RoHSCE

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 de DuplexLood van het Flard van de Optische Vezel lc-LC

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-LC-OM3-DUPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-MPO 12cores Om3 Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-MPO-12C-OM3
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-Sc 3.0mm Sm SimplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-SCUPC-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-Sc Sm SimplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-SCUPC-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-LC 12cores Om3 Vezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-MPOLC-OM3-SM-SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Sm DuplexVezel Optische Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-LCLC-SM-DUPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Enige Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel Sc/APC van de Wijze Simplex ...

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het duplex BinnenOm3 Koord van het Flard van de Vezel lc-LC Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-2.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-LC Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc kies Koppeling van Fbt van de Vezel van Epon Gpon van de Wijze de Optische 1X2 uit

Prijs Unit: US $ 2.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Coupler
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF FWDM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index