Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 138/787  
Totaal 23593 producten van ongeveer 761

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De eind Beëindiging Box/ODF van de Vezel van de Kabeldoos/van de Kabel

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:ODF
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Powtech

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Onderaan de Klem van het Lood voor de Transmissie van de Kabel op Toren

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TGY12-T
Oppervlakte behandeling:Verzinkt
Kleur:Wit
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Wooden Case
Standaard:CE, RoHS

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Dienblad van de Kabel van het Type van roestvrij staal

Prijs Unit: US $ 3.6 / Set
MOQ: 100 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, EXW

Model No:OJC
Gat:met Gat
Oppervlakte behandeling:Warm galvaniseren
Materiaal:Roestvrij staal
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Wooden Case

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Q de Toebehoren van /FTTH van de Klem van de Spanwijdte

Prijs Unit: US $ 0.46 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP

Model No:ODN-F20
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Toebehoren van de Reeksen FTTH van de Opschorting van de Legering van het aluminium

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, CIP, CPT, EXW

Model No:CAXC-8
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Stempel onderaan Hulpmiddelen voor het EindBockbier van het Effect

Prijs Unit: US $ 3.5 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:WB-T3142
Certificaat:CERoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Brand / vlamvertragend
Handelsmerk:Webitelecomms or OEM

MDF van de Module van Corning het Hulpmiddel van het Ponsen voor de Beëindiging van 5000 Blok

Prijs Unit: US $ 3.5 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:WB-T2028
Certificaat:CERoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Brand / vlamvertragend
Handelsmerk:Webitelecomms or OEM

SC/PC-SC/PC simplexKoord 1m van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.42-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-SC SM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC simplexOd 2mm Sm OS1 Koord van 3m 9/125 Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1.2-1.32 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:9/125 Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 Doos van de Distributie van de Vezel van de haven FTTH/FTTX de Optische/EindDoos

Prijs Unit: US $ 2.1-2.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:DF-8A Fiber optic Terminal Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

EindDoos van 8 Haven FTTX van de vezel de Optische/de Doos van de Splitser

Prijs Unit: US $ 18 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FTKS-1806-08F
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Verpakkende Machine van de Numerieke Controle van Vetical de Digitale

Prijs Unit: US $ 5300.0-5450.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:TZ-500 Numerical control type double layer
Precisie:High Precision
Certificaat:CECCC
Demoulding:Trek Core
Verwarmingssysteem:Elektrische
Functie:Slijtvastheid

Dongguan Taizheng Wire Machine Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC aan Multimode Mannetje van Sc aan de Vrouwelijke Optische Adapter van de Vezel van het Metaal

Prijs Unit: US $ 2.6 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TK-0001111
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multi-Service FTTH Apparaat Onaccess 9000

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:OnAccess 9000
Certificaat:CE
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box
Standaard:CE, FCC & ROHS
Oorsprong:Shenzhen

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1.25gbps 1310nm 20km Singlemode Datacom SFP Optical Transceiver

Prijs Unit: US $ 6.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTS3112L-C(D)20
Handelsmerk:Datocom
Verpakking:20PCS/Plastic Box
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:851762299

Het goedkoopste Om3 Koord van het Flard MPO van Multi-Mode Vezel 8cores/12cores/24cores Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MPO Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 Duitsland SFP +8 Eenheid van het Eind van Eoc van de Haven van rf de Hoofd

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OnAccess G4000-8C
Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Firstmile
Verpakking:Carton

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Patchcord LC upc-LC Upc Sm 9 Simplex 125 van Fabriek

Prijs Unit: US $ 0.5-3.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTPC SMSX LC-LC 010
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

FC de Optische Adapter van de Vezel van het type

Prijs Unit: US $ 0.3-0.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTFC Adatper
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:FC-PC
Vorm:Plein
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC

Fiber Optic Patchcord Sc APC-Sc APC Sm 9 125 Duplex

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SMDX SCAPC 03
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:ISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

APC aPC-Sc Sm 9 Simplex van Patchcord LC 125

Prijs Unit: US $ 0.2-4.56 / Piece
MOQ: 2 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTSMSX LC/SC patch cord 06
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Patchcord E2000 upc-E2000 Upc Sm 9 125

Prijs Unit: US $ 1.56-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, CIP, EXW

Model No:DTE2000 SM PATCH CORD 07
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

AMPÈRE Cable UTP Category 5e

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:AMP Cable UTP Category 5E
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC Multimode 50/125 DuplexVezel Patchcord 3m

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-SC MM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc de Simplex Blauwe Optische Adapter/de Koppeling van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC/UPC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vlechten Sc/Upc met 12 Kleuren

Prijs Unit: US $ 7.0-8.0 / Zak
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-PSCU12
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Optische Adapter van de Vezel van de Huisvesting van Sc Om4 de Simplex Magenta

Prijs Unit: US $ 0.12-0.16 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:sc om4
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

G. Hn Gigabit Ethernet over de Coaxiale CPE Eoc van Eoc van de Kabel Adapter van Eoc van de Router ...

MOQ: 20 Pieces

Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Firstmile
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHs, ISO9000,

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Koorden van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Koorden van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index