Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 147/763  
Totaal 22862 producten van ongeveer 714

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

2u 16 Rek van de Convertor van de Media van Groeven zet het SNMP Geleide Chassis op

Prijs Unit: US $ 42 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DF-1A009
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Standard Packing
Oorsprong:Shenzhen, China

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Dempers Stockbridge van de Trilling van Fr in de Leider van de Transmissie

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FR
Techniek:Injection Molding
Standaard:GB
Type:Protection Fittings
Handelsmerk:Haiwe
Verpakking:1.Standard Carton Box 2.Pallet 3packing on Reques

Yueqing Haiwe Electric Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Duplex Optische Adapter van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

De hete Verkopende Optische Meter van de Macht (t-OP300T/C)

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-OP300T/C
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom/ OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000

Meter 850/1300/1310/1490/1550/1625nm van de Macht van de Laser van de vezel Optische (t-OP300T/C)

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-OP300T/C
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom/ OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000

Optische BuitenDiameter 8mm van de vezel Micro- Micro- van de Buis Koppeling voor de Buis van Vezels

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:STR8
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Montage van het Einde van het eind, Vrije Steekproef, Buis Od 12 mm, Einde van het Eind van de ...

Prijs Unit: US $ 0.451-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:EST
Certificering:SGS,RoHSISO
Gebruik:Kabel
Kleur:Duidelijk
IP-klasse:IP68
Head Code:Circulaire

Rechte Stop 14/10mm van de Koppeling en van het Eind

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP

Model No:STR
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Stop Uitzetbare 63mm, de Verbinding van de Uitbreiding, de Stop van het Eind van de Leverancier van ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:edp
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Koppeling van Microduct met de Klemmen Straight+Clip van het Sluiten

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:str
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Klemmen van het sluiten op de Klemmen van de Micro- Schakelaar van de Buis/van het Sluiten, ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:str
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Kabel van de Assemblage van Ftta van Odc/Odlc de Openlucht

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ODC/ODLC
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core

ABS Koppeling van de Vezel van de Doos 1X4 de Optische Gesmolten

Prijs Unit: US $ 5.55-7.65 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SSTC-13-35-XX-E-3-10-B2-00
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

16CH Module CWDM van de Vezel van Mux/Demux de Optische

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCWDM-MD-0216-310-E-00-00-D3-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Skycom Machine verbinden/Fusie die t-108h verbinden

Prijs Unit: US $ 1900 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-108H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom

10GBASE-ZR SFP+ 1550nm 80km SMF

Prijs Unit: US $ 390.0-435.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-ZR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE DWDM SFP+ Optische Zendontvanger 1530.33nm~1641.41nm 40km SMF

Prijs Unit: US $ 480.0-520.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DWDM-SFP10G-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rendabele 100Base-ZX 1550nm 80km SFP Optische Module

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100ZX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Druk de Optische CWDM Mux Demux Multiplextelegraaf van de Haven uit LC Connectorfiber

Prijs Unit: US $ 11.0-11.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCWDM-MD-0108-270-EXP-E-09-05-B2-LU
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

8 kanalen CWDM Mux Demux in de Multiplextelegraaf van de Plastic Doos

Prijs Unit: US $ 11.0-11.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCWDM-MD-0104-270-MON-E-0-0-B2-LU
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Passieve Optische CWDM Mux Demux in 1u Rek 19 zet op

Prijs Unit: US $ 11.0-11.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCWDM-MD-0208-270-E-0-0-D3-LU
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Lasapparaat van de Fusie van de vezel het Optische t-208h

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-208H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom

De Vezeloptische Kabel die van Skycom Machine t-208h verbinden

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-208H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom

Het Lasapparaat van de Fusie van de Boog van Skycom t-208h

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-208H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom

De Vezel die van Japenese Machine Skycom t-208h verbinden

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-208H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom

PLC van FTTH Gepon Epon de Optische Optische Koppeling van de Splitser 1X4

Prijs Unit: US $ 5.8-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SPLC-14-2-09-09-10-B2-SA
Bedrading Devices:DDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree
Verpakking:ABS Box 100*80*10mm or Customer Required

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De slimme Meter Opm van de Macht van de Laser van de Optische Vezel (t-OP300T/C)

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:T-OP300T/C
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom/ OEM
Verpakking:Carton
Standaard:CE, SGS, CSI, ISO9000

Koord 2m 5m van het Flard Sm van PC Sc-LC Duplex

Prijs Unit: US $ 1.2-2.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:003
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Standard Packing

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Plastic Optische Vezel van de Adapter LC Sm/mm

Prijs Unit: US $ 0.1-0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Standard Packing
Standaard:ABS And Metal Material

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC aan LC/PC Adapter, mm, Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:KD-FOAD6099
Gebruik:Schakelen
Certificaat:RoHSUL
Type:OEM
Handelsmerk:Kingda or OEM
Verpakking:Standard Carton Packing or Customer Required

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index