Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 149/775  
Totaal 23248 producten van ongeveer 749

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

48 Sluiting van de Las van de Vezel van kernen de Optische

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FCA, EXW

Model No:TTI-SC-48
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton
Standaard:CE, ROHS
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Blokkerende Kabel van het Water van de vezel de Optische 2f

Prijs Unit: US $ 2 / Metro
MOQ: 1000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:water blocking cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mes ct-06 van de vezel Fujikura

Prijs Unit: US $ 450 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:CT-06
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO-Sc 12fiber Break out 0.9mm Patch Cord

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO-SC
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoHS, SGS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord 3m van het Flard van de Vezel Sc-Sc Gepantserd Dx Optisch

Prijs Unit: US $ 0.65-0.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC-SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord en Vlecht van het Flard van het Netwerk van Sc Multifiber de het Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE:Laser

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu de Duplex Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:MU
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:MU
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MTP/MPO Singlemode Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoHS, SGS
Oorsprong:Made in China
Gs-Code:85447000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MTP/MPO Singlemode Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoHS, SGS
Oorsprong:Made in China
Gs-Code:85447000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MTP/MPO Singlemode Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MTP
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoHS, SGS
Oorsprong:Made in China
Gs-Code:85447000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Verbindingsdraad van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 6.2-7.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-SC/PC Multimode 10g Om4 Koorden van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TK-OM4 patch cords
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Plastic Bag

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2f Optische Duplex Vlakke BinnenKabel I van de vezel Bak

MOQ: 1000 Meters

Model No:MM-Duplex-OM4
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

kabel III van de Transmissie van mm Om1 Duplex Ronde Verre

MOQ: 1000 Meters

Model No:Duplex Round Far Transmission Cable III
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel V van de Transmissie van de Vezel Duplex Ronde Verre

MOQ: 1000 Meters

Model No:Duplex Round Far Transmission Cable V
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Module DWDM van de vezel voor het Gebruik van het Netwerk CATV

Prijs Unit: US $ 70.0-80.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DWDM Module
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton
Standaard:1*4
Oorsprong:Guangdong/Shenzhen
Gs-Code:85367000

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Merkteken van de Fout van de Vezel van de hoge Macht het Optische Visuele

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:HW-700
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel
Verpakking:Packed with Polyfoam, Double Packed with Brown Box
Standaard:CE; ISO9001

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard LC van de Wijze Om3 MPO van het Koord van het Flard van de boomstam MPO het ...

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MPO LC Patch Cord
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MTP aan de Cassette van LC 12f Om3 MPO

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CPT

Model No:OM3 MPO Cassette
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Softel

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

AV6416 Reflectometer van het Domein van de Tijd van de palm de Optische

Prijs Unit: US $ 1660.0-1900.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AV6416
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CETC 41
Verpakking:Cartons

Sluiting van de Las van de Kabel van het Type van Koepel van Fosc Gjs03 M de Optische

Prijs Unit: US $ 60.0-70.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GJS03 M -288c
Materiaal:Plastic
Type:Junction Box
Verpakking:Cartons
Standaard:TLC Certificate/ISO9001: 2000/RoHS
Oorsprong:China

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Fosc Gjs 03m Sluiting van de Las van de Kabel van het Type van Koepel de Optische

MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GJS03M
Materiaal:Plastic
Type:Junction Box
Verpakking:Cartons
Standaard:TLC Certificate/ISO9001: 2000/RoHS
Oorsprong:China

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

LAN van Cat5e UTP Kabel

Prijs Unit: US $ 35.0-40.0 / Piece
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-AMP Cat5e UTP Lan Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC Singlemode 9/125 DuplexKoord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-SCSM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Duplex Singlemode 9/125 Koord van het Flard van de Vezel Sc-St

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-ST DX SM
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Singlemode SimplexKoord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:LC-LC SM SX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:Customed

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De purpere Om4 Duplex Optische Adapter van de Vezel LC

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OM4 Duplex LC Fiber Optic Adapter
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mini PLC Buis 0.9mm van het Staal van de Splitser 1*8 de Splitser van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 7.5-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, FAS, EXW

Model No:1*8 PLC
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton
Standaard:CE, ROHS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:6000/Day

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Adapter van de Vezel MTRJ voor de Netwerken van het Brede Gebied

Prijs Unit: US $ 1.15-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:MTRJ
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu mm 50/125 de Optische Adapter van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.35-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:MU adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index