Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 15/760  
Totaal 22774 producten van ongeveer 1138

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FTTH, Optische Schakelaar van de Eenheid van het Netwerk Epon van Gepon ONU van de Eenheid van de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 23 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, CIP, EXW

Model No:SON8014F
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CHIMA or OEM
Verpakking:Generic Packaging or OEM

Shenzhen Chima Technologies Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de vezel voor LC/Upc

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-CLU
Merk:OEM
Toepassing:Fiber Module
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)
Aantal Cores:Single-Core

Roze van Sc van de Schakelaars van de vezel het Optische Om4

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C02SCP
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de snelle Optische Schakelaar van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ST-FSC-FO
Handelsmerk:SOLITONE
Standaard:CE, RoHS, ISO9001
Oorsprong:China
Gs-Code:8517709000
Productiecapaciteit:500000 PCS/Week

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaars van de Hoge Macht SMA905 van de Metalen kap van het roestvrij staal met 127um2000um

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.75-3.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-090103-xxx
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:HL

De Optische Schakelaar van de Vezel Sc-LC (Flens)

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-LC-AD
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Reinigingsmachine van de Vezel van de Uitrusting van het Hulpmiddel van de Schakelaar van ...

Prijs Unit: US $ 1.0-100.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Tool Kit
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF FWDM
Verpakking:Carton

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De FTTX Gesloten Doos van de Beëindiging van de Vezel van het Type Optische

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:MDU212
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:none

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP de Kabel Nissin van de boomstam voor het Centrum van Gegevens

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-26
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

0b 2 Contactdoos/Schakelaar van het Comité van het Ei ECG Hgg Hhg van de Speld de de Cirkel

Prijs Unit: US $ 2.83 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-EGG RM-ECG RM-HGG RM-HHG
Interface Type:AC / DC
Werk frequentie:Hoge frequentie
Materiaal:Messing
Geslacht:Vrouwelijk
Certificering:SGSCE

De Optische Kabel van de Vezel MPO voor Het Centrum van ftth- Gegevens

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars van de Assemblage van de Vezel van Sc/Upc FTTH de Optische snel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/UPC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

De jaren '80 Splicer van Fujikura

Model No:FSM-80S
Certificaat:RoHS,ULCE
Verpakking:Original Package
Gs-Code:8517622990

Hangzhou Core Network Technologies Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

Optische Adapter van de Vezel van de Vierling LC van de Prijs van de fabriek Multimode Plastic

Prijs Unit: US $ 0.6-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-A-M-Q-F-LC-FPC-LC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel SC/PC van de vezel--Het SimplexKoord van het Flard LC/PC Sm

Model No:JPT-003
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:JPT
Standaard:ISO 9001: 2008, TL certification, UL, RoHS

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Het simplex Koord van het Flard van de Vezel St/Sm/PC Optische met Ceramische Metalen kappen

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-32323
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

SMF/enige Wijze 2 de Optische Kabel van de Vezel van de Kern

Prijs Unit: US $ 0.2-0.25 / Metro
MOQ: 5000 Meters

Model No:GNT-55 series
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Itooner Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Schakelaar van het Reductiemiddel van het Kabelkanaal van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:BRE
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Schakelaar van A van het Type van Keyoptics de Tactische Ruwe

Model No:K4-BI-R-4SC-FD4/10
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Ferrule endface:APC
Aantal Cores:Multi-Core
Handelsmerk:Keyoptics

Keyoptics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Zwarte van Sc van de Schakelaar van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C020SCB
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Optische Schakelaar van de vezel (Flens)

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-AD
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-LC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FTTH de EindDoos van de Doos FTTH

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GP-ZR
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:none

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MPO - MPO Om3 12 Kabels van de Verbindingsdraad van de Vezel van Kernen Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-27
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Fc-FC Duplex van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische (fc-FC)

MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHSCE
Handelsmerk:ADP/OEM

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hirose 4 de Balans CirkelSchakelaar van de Speld met de Assemblage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-HR10A-7P-4P
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISO,RoHSVDE
Handelsmerk:Raymo

Sc/APC de Snelle Schakelaar van de Vezel van Sc van de Schakelaar Optische Snelle

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.75 / pcs
MOQ: 1 pcs
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TK-FASTSC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Lichtbron TYPE:Laser

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO plus-MPO plus de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO Plus
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St 3.0mm de Enige Optische Schakelaar van de Vezel van de Wijze

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ST ST 3.0mm Single mode
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Handelsmerk:DYS or OEM
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index