Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 15/788  
Totaal 23616 producten van ongeveer 1180

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

SC/PC de snelle Optische Schakelaar van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ST-FSC-FO
Handelsmerk:SOLITONE
Standaard:CE, RoHS, ISO9001
Oorsprong:China
Gs-Code:8517709000
Productiecapaciteit:500000 PCS/Week

Shenzhen Leo Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St 3.0mm de Enige Optische Schakelaar van de Vezel van de Wijze

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ST ST 3.0mm Single mode
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Handelsmerk:DYS or OEM

MPO plus-MPO plus de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO Plus
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hirose 4 de Balans CirkelSchakelaar van de Speld met de Assemblage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-HR10A-7P-4P
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISO,RoHSVDE
Handelsmerk:Raymo

DuplexSc/mm van uitstekende kwaliteit 3.0mm de Optische Verbindingsdraden van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-24246
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De Optische Schakelaar van de Vezel SC/UPC SX

Prijs Unit: US $ 0.35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/UPC-SX
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:OEM
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Duplex van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische (fc-FC)

MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHSCE
Handelsmerk:ADP/OEM

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel SC/PC van de vezel--Het SimplexKoord van het Flard LC/PC Sm

Model No:JPT-003
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:JPT
Standaard:ISO 9001: 2008, TL certification, UL, RoHS

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

(De gele) Schakelaar van het Blok van het gas, Verzegelende Schakelaars 5/3.5mm van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.93-1.033 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:LBK 5/3.5mm
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Koord van het Flard van de Vezel Sc-Sc het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

MPO aan St het Koord van het Flard van de Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-7
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Plug&Play 2 de Optische Kabel van de Vezel van de Kern

Prijs Unit: US $ 12.0-13.0 / Roll
MOQ: 100 Rolls

Model No:GNT-5505
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Itooner Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC 3.0mm de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C040923
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van het Koord van het Flard van de Uitrusting van de Schakelaar van de Vezel van Sc de ...

Prijs Unit: US $ 0.1-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC fiber optic connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van A van het Type van Keyoptics de Tactische Ruwe

Model No:K4-BI-R-4SC-FD4/10
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Ferrule endface:APC
Aantal Cores:Multi-Core
Handelsmerk:Keyoptics

Keyoptics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De jaren '80 Splicer van Fujikura

Model No:FSM-80S
Certificaat:RoHS,ULCE
Verpakking:Original Package
Gs-Code:8517622990

Hangzhou Core Network Technologies Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

De Vezel Optische Connecter van pvc MPO

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:PVC
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

MPO plus-MPO plus de Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

0b 2 Contactdoos/Schakelaar van het Comité van het Ei ECG Hgg Hhg van de Speld de de Cirkel

Prijs Unit: US $ 2.83 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-EGG RM-ECG RM-HGG RM-HHG
Interface Type:AC / DC
Werk frequentie:Hoge frequentie
Materiaal:Messing
Geslacht:Vrouwelijk
Certificering:SGSCE

DuplexSc/APC van uitstekende kwaliteit 2.0mm Kabel van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-21217
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

FC de Optische Schakelaar van de vezel (Flens)

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-AD
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Fiber Optic Single Mode Attenuator 15dB/10dB/5dB

Prijs Unit: US $ 2.65 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-S-S-LC-FAPC-LC-FAPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van de Optische Vezel van het Centrale Lid van de Sterkte G652D FRP de Diëlektrische (GYFTY)

Prijs Unit: US $ 0.1-0.45 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYFTY
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

(De gele) Schakelaar van het Blok van het gas, Verzegelende Schakelaars 7/5.5mm van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.93-1.033 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:LBK7/5.5mm
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Fc-FC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Koord/Verbindingsdraad van het Flard van de Vezel van de Prijs MPO/MTP van de fabriek de het ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-10
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De optische Uitrusting FC 2.0mm van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C042
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezel van de Slag van de lucht van de Micro- Schakelaar van de Buis

Prijs Unit: US $ 0.402-0.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:UF
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Single-Mode Enige Optische Kabels van de Vezel van de Kern voor Gebruiksklare Functie

Prijs Unit: US $ 21.5-23.0 / Roll
MOQ: 25 Rolls

Model No:GNT-5820B
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Itooner Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Singlemode Simplex Sc-FC Patchcord

Prijs Unit: US $ 1.48-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC-FC SM SX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index