Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 15/897  
Totaal 26891 producten van ongeveer 1792

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Centrale Losse Buis cijfer-8 de Openlucht Gepantserde Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5-20.0 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:SL-SIN8
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Snelle Schakelaar FTTH Sc/APC/Snelle Schakelaar van Sc van de Vezel de Optische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Adapter FTTX CATV

Prijs Unit: US $ 0.12-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc/sc/fc/st/mu/mtrj/mpo
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

MPO aan St het Koord van het Flard van de Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-7
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Hoog - de Trekkracht van de Assemblage van de dichtheidsMTP/MPO Kabel 1 Optische Kabel van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 49.5-65.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ROP-MPO-MPO-OM4-Mini-Patchcords
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableLong Distance Symmetrische kabel
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISO,RoHS,CCCUL
Handelsmerk:RITANO

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar van Sc van de vezel de Optische Snelle Snelle voor FTTH

MOQ: 1000 pieces

Model No:Fast Connector
Merk:OEM
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Paper Box
Standaard:Customized
Oorsprong:China (Mainland)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Ce, Schakelaar van de Vezel LC van de Schakelaar Types/Multimode van het Koord van het Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaars 5mm van de Kabel van de Vezel van de buis Optische Micro- Buis

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:str&est
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

HDMI 3D Optic Fiber Cable (bya-3007)

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:BYA-3007
Handelsmerk:Boy
Verpakking:Carton/Rolls/According to The Customer Request
Standaard:RoHS\SGS\CCC\VDE
Oorsprong:Banfu, Zhongshan, Guangdong, China
Gs-Code:8544110000

De Snelle Schakelaar van Opticl van de Vezel FTTH

MOQ: 1 Piece

Model No:fast connector
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:KP
Verpakking:Fast Connector

Optische Adapter van de Vezel FC van Sm de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LK02FC101
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van Optica van de Vezel van Odc het Waterdichte

MOQ: 1 Piece

Model No:ODC-2 core
Toepassing:Computer
Materiaal:Optical Fiber
Kenmerken:Waterdicht
Vorm:Ronde
Computer Cable Type:Monitor Cable

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Kabel Distribucion van Dielectrico Monomodo/Mutimodo van Kevlar 1/2/4/6 Fibras

Prijs Unit: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

De openlucht Uitrusting van de Beëindiging van de Vezel Optische

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FTT-03B
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:none

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Wdm Pon 16CH DWDM van de Apparatuur van Gpon van de Telecommunicatie van de vezel Optische

Prijs Unit: US $ 320.0-370.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:16CH DWDM plastic box
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM or OPELINK

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

9/125 Sm van uitstekende kwaliteit SC/PC 12 Fanout van de Vezel van de Kern het Optische Koord van ...

Prijs Unit: US $ 2.1-12.5 / piece
MOQ: 5000 piece

Model No:SC 12 fibers pictail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC de Optische Snelle Schakelaar van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC 0.9mm Fast Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fc-LC kies Koord van het Flard van de Wijze het Simplex 3.0mm Gepantserde/de Gepantserde Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FAS, FCA, EXW

Model No:Fiber Optic Armored Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Van de Communicatie van de Kabel van de Gegevens van de Kabel van /Computer van de Optische Kabel ...

Prijs Unit: US $ 165.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding,GeneeskundeSonde
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Deel van de Moeilijke situatie van de Kabel van de optische Vezel

MOQ: 10 Pieces

Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink
Verpakking:Carton

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Duplex LC/APC 3.0mm Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-41416
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

MPO/APC-MPO/APC Fiber Optic Cable for Data Center

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO/APC
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

de Openlucht Optische Kabel van de Vezel van het Communicatie 24 48 96core Aluminium van Jacketing

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTA
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Het Optische Toevoerkanaal van de vezel met Schakelaar

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:DF-105
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Defi Plastics Industry Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Assemblage Odc 4 van de Kabel van de vezel de Optische Openlucht de Contactdoos van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:ODC4
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fabriek die de Goedkope Vlechten van de Kern van de Vezel Optische 12 leveren

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-8
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Optische Schakelaar van de Vezel E2000 van Sm de Simplex 2.0mm

MOQ: 100 Pieces

Model No:E2000
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vezeloptische Dempers voor Optische Vezel Sulotion

Prijs Unit: US $ 3.0-4.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc/fc/st/lc/mu
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK
Verpakking:Carton, Plastic Bag or Custom Packaging

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SC/ST/LC/FC/MU de Optische Schakelaar van de vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber connector ,SC/ST/LC/FC/MU
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Shenzhen Taiyue Communication Cable Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaars van de Kabel van de Vezel van de buis de Optische 10mm Micro- Buis

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:str
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index