Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 18/860  
Totaal 25773 producten van ongeveer 1227

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Fc-FC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC de Optische Vaste vrouwelijk-Mannelijke Dempers die van de vezel Waarde verminderen bij 1 - 30dB ...

Prijs Unit: US $ 0.68-1.02 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ROP-FC- SM- Fixed Attenuators
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

(De gele) Schakelaar van het Blok van het gas, Verzegelende Schakelaars 7/5.5mm van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.93-1.033 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:LBK7/5.5mm
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

optische Kabels van de Vezel Sc-Sc van 2.0mm de Simplex Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.8-1.4 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:56
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de simplex Enige Optische Vlecht Van uitstekende kwaliteit van de Vezel van de Wijze

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-131
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

De jaren '80 Splicer van Fujikura

Model No:FSM-80S
Certificaat:RoHS,ULCE
Verpakking:Original Package
Gs-Code:8517622990

Hangzhou Core Network Technologies Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

PLC van Lgx van de Telecommunicatie van Gpon 1X8 Splitser voor Pon/FTTH/CATV

MOQ: 100 Pieces

Model No:1X8 LGX PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel SC/PC van de vezel--Het SimplexKoord van het Flard LC/PC Sm

Model No:JPT-003
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:JPT
Standaard:ISO 9001: 2008, TL certification, UL, RoHS

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

van Sx MTRJ van de Vezel van het Optische mm Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MTRJ Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Zwarte van Sc van de Schakelaar van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C020SCB
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard van de Optische Vezel van de Prijs van de fabriek de Simplex

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-36
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FTTH de EindDoos van de Doos FTTH

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GP-ZR
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:none

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Duplex van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische (fc-FC)

MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHSCE
Handelsmerk:ADP/OEM

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St Enige Upc van het Koord van het Flard van de Wijze DuplexSchakelaar

Prijs Unit: US $ 0.3-6.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:TX-SFDSTST03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

(De gele) Schakelaar van het Blok van het gas, Verzegelende Schakelaars 10/8mm van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.93-1.033 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:LBK10/8mm
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Schakelaar van A van het Type van Keyoptics de Tactische Ruwe

Model No:K4-BI-R-4SC-FD4/10
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Ferrule endface:APC
Aantal Cores:Multi-Core
Handelsmerk:Keyoptics

Keyoptics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Het simplex Koord van het Flard St/Sm/APC vezel-Opticalal

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-31314
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

PLC van Lgx van de Telecommunicatie van Gpon 1X4 Splitser voor Pon/FTTH/CATV

MOQ: 100 Pieces

Model No:1X4 Lgx PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St aan St Duplex van het Koord van het Flard van de Vezel, 50/125 Om3

Prijs Unit: US $ 0.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, FCA, EXW

Model No:ST-ST OM3 DX
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Multimode Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 28.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:e2000, LC, SC, ST, MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

N Schakelaar van de Kabel van Frenquency Rg174 van het Type de Vrouwelijke Hoge

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RG174
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

St Sm 0.9mm 2.0mm de 3.0mm Optische Uitrusting van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C033S
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GB Koorden van het Flard van de Vezel van Corning de Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-39
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Optische Schakelaar van de Vezel SC/UPC SX

Prijs Unit: US $ 0.35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/UPC-SX
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:OEM
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De rechte Schakelaar van Microduct van het Waterdichte schot

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Oorsprong:Made in China

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

St van de Wijze van het Koord van het Flard van de optische Vezel Enige Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de vezel

Model No:GYFTY-12F
Certificaat:RoHS
Verpakking:Standard Export Package
Oorsprong:China
Gs-Code:8517622990

Hangzhou Core Network Technologies Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

Fc-LC Koord van het Flard van de Vezel het Optische

MOQ: 100 Pieces

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

(De gele) Schakelaar van het Blok van het gas, Verzegelende Schakelaars 14/10mm van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.93-1.033 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:LBK14/10mm
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index