Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 21/816  
Totaal 24468 producten van ongeveer 1287

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

1*64 geen Optische PLC van de Vezel van de Schakelaar MiniSplitser (FTTH/pon/CATV)

Prijs Unit: US $ 70 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:PLCS-164-2-2-2-15-A4-SA
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van DIN 2.0/3.0

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:din-1
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar FC/APC Groene Sm 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C04A03
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Alternatieve RM- Exg. 0b. 302. Schakelaar van de Contactdoos van de Elleboog van Hln de Cirkel

Prijs Unit: US $ 4.5-8.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-EXG-0B-302-HLN
Interface Type:DC / DC
Werk frequentie:Lage frequentie
Ondersteuning Kaartnummer:Single Cassette
Materiaal:Messing
Geslacht:Vrouwelijk

Kabel van de Vezel van de Leverancier MPO/MTP van Shenzhen de Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MTP/MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc de Optische Schakelaar van de Vezel (Flens)

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC/UPC
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE-LR X2 Optical Transceiver Duplex Sc Connector voor 1310nm 10km SMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:X2-10GB-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de vezel, Multimode Schakelaar ESCON

Prijs Unit: US $ 12.0-12.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CESCON
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

MCX Mannelijke Golfplaat MCX Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MCX
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars 7mm van de Kabel van de Vezel van de buis Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:7MM
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Optische Schakelaar van de Vezel van Sc Singlemode

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request

MPO - MPO Om3 12 Kabels van de Verbindingsdraad van de Vezel van Kernen Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-27
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Vezeloptische Kabels van kabeltelevisie kiezen Wijze 2 Kern uit met Schakelaar

Model No:GNT-5525
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Itooner Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Sc/Upc de Optische Snelle Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.448-0.486 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hoofd van Allerlei Schakelaars

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Connectors
Aantal Cores:Single-Core
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:OEM, GYD
Verpakking:Polybag
Standaard:CE, ROHS, ISO9001

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Reinigingsmachine Één van het Type van Cassette van de levering klikt de Schonere Optische ...

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:cleaner
Handelsmerk:FiberTC
Verpakking:Carton
Standaard:1kg
Oorsprong:China
Gs-Code:8501510090

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Waterdichte Doos van de Bescherming van de Vezel van de Doos van de Bescherming van de ...

MOQ: 100 Pieces

Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink
Verpakking:Carton
Standaard:fiber plastic accessories

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Optische Schakelaar van de vezel voor Sc

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars van de Kabel van de optische Schakelaar/van de Optische Kabel Connector/Optical de Audio

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-41-001&LP-24-F00SX-41-001
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De concurrerende Optische Kabel van de Vezel van de Prijs MPO/MTP voor het Centrum van Gegevens

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel fC-Sc (Flens)

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-SC-AD
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC APC Uitrusting van de Schakelaar van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C01A0923
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Qfx-qsfp-40g-SR4 Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Module MTP/MPO van SR 850nm 40g QSFP ...

Prijs Unit: US $ 60.0-90.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:QFX-QSFP-40G-SR4
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Lichtbron TYPE:Laser

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel LC van de vezel--Koord van het Flard van Sc Mm het Duplex

Model No:JPT-014
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:JPT
Standaard:ISO 9001: 2008, TL certification, UL, RoHS

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Diamant die film-1um voor Gebruik het Optische (Metalen kap) oppoetsen Malen in van de Vezel en het ...

MOQ: 1 Piece

Model No:Diamond Polishing Film for fiber
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Nalonap
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:The U. S. a

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 de Gepantserde Schakelaar LC van het Koord van het Flard van de Vezel Duplex

Prijs Unit: US $ 1.75-1.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:OM3 fiber patch cord
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MCX de Mannelijke Schakelaar van de Rechte hoek voor Coaxiale Kabel Rg316

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RG316
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Schakelaar van het Einde van het Eind van het Kabelkanaal van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:EST
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

8 kernen 24 Koorden van het Flard MPO MTP van de Vezel van Kernen Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-29
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index