Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 22/867  
Totaal 25982 producten van ongeveer 1443

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

MPO/MTP het optische Koord van het Flard van de Vezel

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo mm
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Jasje van pvc Fibra Optica 2 de Kabel FTTH van Hilos DE FO Corning Fibra

Prijs Unit: US $ 0.05-0.15 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJYFJH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CEISO9001

De Koppeling van de Output van de Optische Vezel van de Laser van het laboratorium/van de Industrie ...

Prijs Unit: US $ 5.0-50.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Toepassing:SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Single Core

Optische Kabel van de Vezel van het staal de Gepantserde Openlucht (GYTS)

Prijs Unit: US $ 0.15-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:gyts
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De optische Uitrusting FC 2.0mm van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C042
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kappen van het eind

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Oorsprong:Made in China

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

AudioContactdoos van uitstekende kwaliteit 2 Schakelaar van het Comité van het Ei van de Speld de ...

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-EGG-1B-302-CLL
Interface Type:AC / DC
Werk frequentie:Hoge frequentie
Materiaal:Messing
Geslacht:Vrouwelijk
Certificering:SGSCE

De Optische Schakelaar van de vezel voor Sc

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel LC van de vezel--LC Koord van het Flard van mm het Duplex

Model No:JPT-013
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:JPT
Standaard:ISO 9001: 2008, TL certification, UL, RoHS

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Schakelaar van de Vezel van Daytai LC Upc de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:DT-FOFCLU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

IP68 de openluchtDoos van de Bescherming van de Vezel van de Doos van de Bescherming van de Vezel

MOQ: 100 Pieces

Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink
Verpakking:Carton
Standaard:fiber plastic accessories

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC/Upc de Vierkante Optische Schakelaar van de Vezel (Flens)

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC/UPC
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex 2.0mm van Sm Vezeloptische Schakelaar LC/PC met Volgzame RoHS

MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de Snelle Schakelaar van de Installatie van het gebied voor de Kabel van de Daling van de ...

Prijs Unit: US $ 0.8-3.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FA-FXFCSPM1
Merk:OEM
Handelsmerk:Fiberall or OEM
Verpakking:Plastic Bag/Carton
Standaard:SC/PC MM SX Pre-embedded
Oorsprong:China

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars 7mm van de Kabel van de Vezel van de buis Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:7MM
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

M4 Rechte Schakelaar voor Kabel St212

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ST212
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

APC/Upc LC, Sc, St, FC, MPO, de Optische Schakelaar van de Vezel MTRJ

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-35
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Kabel van de Vezel van de Leverancier MPO/MTP van Shenzhen de Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MTP/MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC APC Schakelaar 0.9mm 2.0mm en 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C04A0923
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De rendabele SFP Schakelaar van de Zendontvanger 10/100/1000Base-t rj-45 van het Koper

Prijs Unit: US $ 15.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-T-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

144 de Optische Boomstammen van de Vezel van kernen Om3 MPO

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:144 Cores OM3 MPO
Type:Fiber Transceiver
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

De Snelle Optische Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Vezel Sc/Upc

Prijs Unit: US $ 0.8-1.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De balans Contactdoos/de Schakelaar van het Comité van de Speld van het Ei ECG 2b 14 Cirkel

Prijs Unit: US $ 4.0-8.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-EGG-2B-314 RM-ECG-2B-314
Interface Type:AC / DC
Werk frequentie:Hoge frequentie
Materiaal:Messing
Geslacht:Vrouwelijk
Certificering:SGSCE

Om3 de Gepantserde Schakelaar LC van het Koord van het Flard van de Vezel Duplex

Prijs Unit: US $ 1.75-1.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:OM3 fiber patch cord
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Snelle Schakelaar van Sc/Upc FTTH

Prijs Unit: US $ 0.4-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNFAST CONNECTOR
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

APC LC Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Vezel van het Type de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:DT-FOFCLA
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

De openlucht Waterdichte Doos van de Bescherming van de Vezel van de Doos van de Bescherming van de ...

MOQ: 100 Pieces

Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink
Verpakking:Carton
Standaard:fiber plastic accessories

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC/APC de vierkante Optische Schakelaar van de Vezel (Flens)

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC/APC
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC mm Duplex 0.9mm Schakelaar

MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Schakelaar van het Einde van het Eind van het Kabelkanaal van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:EST
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index