Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 22/756  
Totaal 22673 producten van ongeveer 944

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Cirkel die de Dozen van de Bescherming van de Kabel van de Optische Vezel openen

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:round opening
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

De Optische Kabels FC/PC van de vezel--SC/PC Koord van het Flard van mm het Duplex

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Optische Demper van de Vezel van het Type FC/PC van schakelaar 2dB de Vaste voor het Netwerk van de ...

MOQ: 1 Piece

Model No:FC/UPC, fixed type
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc Multimode, Simplex, de Optische Schakelaar van de Vezel van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUM3
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

D4 Singlemode Optische Schakelaar van Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:D4
Structuur:D4
Aantal Cores:Single-Core
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het verbinden van de Schakelaar van de Optische Vezel/de Optische Types van Schakelaar in Mededeling

Prijs Unit: US $ 6.0-7.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St Siglemoder of Multimode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ST
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Multimode DuplexSchakelaar LC van de vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC-LC
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8core/12core/24core Schakelaar van het Flard MPO/MTP Cord/MPO van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-29
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Leverancier MPO/MTP van Shenzhen het Optische

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MTP/MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cirkel die de Dozen van de Bescherming van de Optische Vezel openen

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Sc/APC, Sm, Sx, de Optische Schakelaar van de Vezel van 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCAS9
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Optische Schakelaar van Multimode Vezel van DIN Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:DIN
Structuur:DIN
Aantal Cores:Single-Core
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Koppelingen van de optische Vezel/de Kabel die van de Optische Vezel Schakelaar ...

Prijs Unit: US $ 6.0-7.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord FC van het Flard van de vezel het Optische - Schakelaar FC

Prijs Unit: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:FC -FC patch cord
Merk:OEM
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Carton Size: 160mm*126mm
Standaard:CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
Oorsprong:Guangdong China

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel LC/PC Uniboot

Prijs Unit: US $ 1.35-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Snelle Schakelaar voor Allerlei Types

Prijs Unit: US $ 1.1 / Piece
MOQ: 240 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC
Standaard:DIN,ANSI,GB,JISBSW
Handelsmerk:METWORLD
Verpakking:with Strong Package
Standaard:RoHS
Oorsprong:Wenzhou, China

De vezeloptische Koorden ST/PC van het Flard--Het DuplexKoord van het Flard ST/PC Sm

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Vrouwelijke Ronde Optische Schakelaar van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 0.1-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-FC
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optic Patch Cord (APC fc-Sc Poolse vezelschakelaar)

Prijs Unit: US $ 0.75-1.05 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FA-FA-E-2-0-C-10
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 het Koord /Jumper, de Verbindingsdraad van het Flard van MPO/MTP van het Flard van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-30
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Maken de Doordringende Schakelaars van de Isolatie van de Schakelaar van de bedrading 1kv ...

Prijs Unit: US $ 0.62 / Piece
MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, FCA, EXW

Model No:JMAEP
Type:Fiber Optic Distribution Frame
Certificering:RoHS,CCC,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:JMA

Chongqing Ziyong Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De concurrerende Optische Snelle Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-0.75 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Goede Kwaliteit om het Openen van Doos van de Bescherming van de Kabel van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Sfp-10g-bx-u-40 compatibele BIDI SFP+ Optische Module Tx 1270nm/Rx 1330nm 40km SimplexSchakelaar LC

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-BX-U-40-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC, Sm, Sx, de Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCAS2
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Singlemode Optische Schakelaar van Multimode Vezel SMA

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SMA
Aantal Cores:Single-Core
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100% Geteste Micro- Schakelaar Van uitstekende kwaliteit van de Buis 16/12mm

Prijs Unit: US $ 0.7-0.9 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Micro Duct Connector 16/12mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Gs-Code:39174000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

PU/Upc/APC de Schakelaar van Types Sc-FC/St/LC/Mu enz. voor het Koord van het Flard FC

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:patch cord
Handelsmerk:Changguang or OEM
Verpakking:as Required
Standaard:as required
Oorsprong:Jiangsu, China
Gs-Code:8544700000
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index