Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 22/746  
Totaal 22354 producten van ongeveer 931

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Kabels van het Flard van de vezel, St aan Multimode MTRJ, Duplex, 62.5/125, Om1

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FAS, FCA, EXW

Model No:ST-MTRJ DX 62.5/125
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:in Plastic Bag Then in Carton
Standaard:SM or MM
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC PC 2.0mm Simplex Singlemode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC-PC-SM-20
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:FC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische DuplexUpc Schakelaar van de Vezel DIN

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DIN Connector
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC de zwarte Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC
Structuur:DIN
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO MTP Network Patch Cord en Pigtail

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC/St/FC/E2000/MPO Fabriek van het Koord van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-41
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

De Optische Kabels FC/PC van de vezel--SC/PC Koord van het Flard van mm het Duplex

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-SC
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

LC/Upc mm, Simplex, de Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-CLCM2
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Cirkel die de Dozen van de Bescherming van de Kabel van de Optische Vezel openen

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:round opening
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

PU/Upc/APC de Schakelaar van Types Sc-FC/St/LC/Mu enz. voor het Koord van het Flard FC

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:patch cord
Handelsmerk:Changguang or OEM
Verpakking:as Required
Standaard:as required
Oorsprong:Jiangsu, China
Gs-Code:8544700000

LC Upc de Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.97-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LC UPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Hangzhou Linan Jinlong Cable Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabels van het Flard van de vezel, Sc aan Multimode St, Duplex, 50/125, Om2

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FAS, FCA, EXW

Model No:SC-ST DX MM 50/125
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:in Plastic Bag Then in Carton
Standaard:SM or MM
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode Schakelaar van de Optische Vezel/Types van de Kabel van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 6.0-7.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vrouwelijke Optische Schakelaar van de Vezel van het Lint MPO

Prijs Unit: US $ 0.1-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-FC
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St Siglemoder of Multimode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ST
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Fiber PLC Splitter Box voor MPO

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:plc
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS
Oorsprong:Made in Shenzhen China
Gs-Code:85447000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Beste Kwaliteit en het Hoge Koord van het Flard MPO van de Vezel van de Stabiliteit Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-44
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

FTTH Snelle Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Vezel van Sc Upc/APC de Optische

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:fast connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Lassen
Toepassing:Fiber Distribution Frame

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Mannelijke Schakelaars van de Kopbal PCB van de speld

Prijs Unit: US $ 0.023-0.025 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:LL1009-1A
Interface Type:ZIF
Werk frequentie:Lage frequentie
Ondersteuning Kaartnummer:Alles in een
Materiaal:Messing
Geslacht:Mannetje

Cixi Lanling Electronic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/Upc mm, Simplex 3.0mm Connector

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCM3
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Cirkel die de Dozen van de Bescherming van de Optische Vezel openen

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Koord FC van het Flard van de vezel het Optische - Schakelaar FC

Prijs Unit: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:FC -FC patch cord
Merk:OEM
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Carton Size: 160mm*126mm
Standaard:CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
Oorsprong:Guangdong China

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vezeloptische Koorden ST/PC van het Flard--Het DuplexKoord van het Flard ST/PC Sm

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Kabels van het Flard van de vezel, LC aan Duplex van Sc, 50/125, Om3

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, FCA, EXW

Model No:LC-SC OM3 DX
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:in Plastic Bag Then in Carton
Standaard:SM or MM
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Snelle Schakelaar voor Allerlei Types

Prijs Unit: US $ 1.1 / Piece
MOQ: 240 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC
Standaard:DIN,ANSI,GB,JISBSW
Handelsmerk:METWORLD
Verpakking:with Strong Package
Standaard:RoHS
Oorsprong:Wenzhou, China

APC 0.9mm van Sc de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC-APC-9
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Connector Type:SC-APC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Vezel Optische Loopback voor Om1 Kabel

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte IP67 Optische Schakelaar van de Vezel van de Schakelaar van de Vezel Optische Snelle ...

Prijs Unit: US $ 14.26 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc Upc

Prijs Unit: US $ 0.7-0.72 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:sc upc
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Hangzhou Linan Jinlong Cable Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard van de Levering MPO 3m van de vervaardiging voor de Oplossing van het ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-45
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index