Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 23/864  
Totaal 25901 producten van ongeveer 1363

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Singlemode Openlucht Communicatie G652D Kabel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.7 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:GYTY
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De Optische Waterdichte Schakelaar van de Vezel LC Sm

MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel LC/PC van de vezel--Het DuplexKoord van het Flard SC/PC Sm

Model No:JPT-012
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:JPT
Standaard:ISO 9001: 2008, TL certification, UL, RoHS

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Compatibele 40G QSFP SR4 Zendontvanger 850nm van DELL force10 gp-qsfp-40ge-1SR de Schakelaar van de ...

Prijs Unit: US $ 60.0-90.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GP-QSFP-40GE-1SR
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Lichtbron TYPE:Laser

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

DIN/APC 3.0mm Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DIN/APC
Structuur:DIN
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St 0.9mm de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C03309
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Snelle Schakelaar van Sc/Upc FTTH

Prijs Unit: US $ 0.4-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNFAST CONNECTOR
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De concurrerende Optische Kabel van de Vezel van de Prijs MPO/MTP voor het Centrum van Gegevens

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen Doos van de Bescherming van de Vezel van de Doos van de Bescherming van de Vezel Mini

MOQ: 100 Pieces

Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink
Verpakking:Carton
Standaard:fiber plastic accessories

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

1*64 geen Optische PLC van de Vezel van de Schakelaar MiniSplitser (FTTH/pon/CATV)

Prijs Unit: US $ 70 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:PLCS-164-2-2-2-15-A4-SA
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel SC/UPC SX

Prijs Unit: US $ 0.35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC/UPC-SX
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:OEM
Standaard:ROHS CE
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

AudioContactdoos van uitstekende kwaliteit 2 Schakelaar van het Comité van het Ei van de Speld de ...

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-EGG-1B-302-CLL
Interface Type:AC / DC
Werk frequentie:Hoge frequentie
Materiaal:Messing
Geslacht:Vrouwelijk
Certificering:SGSCE

De Schakelaar van de Optische Vezel van Sc Sm/mm/APC/Om3/Om4 2.0/3.0

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC 2.0/3.0 Optical Fiber Connector
Structuur:SC
Fabricageproces:Injection Molding
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:Weidan Electronics

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het hoofd van Allerlei Schakelaars

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Connectors
Aantal Cores:Single-Core
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:OEM, GYD
Verpakking:Polybag
Standaard:CE, ROHS, ISO9001

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC/St/FC/E2000/MPO Fabriek van de Koorden van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-41
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Het hoofd Lood van de Test van het Koord van het Flard van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-552
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De de multi Laarzen van de Kleur RJ45/Schakelaar van de Stop van de Huisvesting

Prijs Unit: US $ 0.01-0.6 / Piece
MOQ: 10000 Pieces

Model No:LK0BT0103001
Poort:Single Port
Materiaal:ABS
Certificaat:CE,RoHS,ULISO: 9001
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

(De gele) Schakelaar van het Blok van het gas, Verzegelende Schakelaars 8/6mm van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.93-1.033 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:LBK8/6mm
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

1.6/5.6 mannelijke Schakelaar voor Kabel 75-5-1

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:75-5-1
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Duplex 0.9mm Schakelaar van LC Sm

MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de vezel, Multimode Schakelaar ESCON

Prijs Unit: US $ 12.0-12.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CESCON
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Schakelaar van de Vezel van Sc Siglemode Multimode Optische

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC 3.0mm de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C040923
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

48core de Optische Kabel van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.15-0.7 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:GYTY
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

MPO plus-MPO plus Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo plus
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St 3.0mm de Optische Schakelaar van de Vezel met Metalen kap voor de Koorden van het Flard van de ...

Prijs Unit: US $ 0.6-0.65 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-03032-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

16 de Optische Vezel Mux Demux CWDM van het kanaal

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SCWDM-MD-0116-270-E-09-10-B3-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De speciale Beschermende Doos van de Vezel van het Ontwerp Mini

MOQ: 100 Pieces

Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink
Verpakking:Carton
Standaard:fiber plastic accessories

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC de Optische Schakelaar van de vezel (Flens)

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-AD
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GBASE-SR X2 Optische Zendontvanger 850nm 300m de DuplexSchakelaar van Sc MMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:X2-10GB-SR-C
Handelsmerk:WareX
Verpakking:Anti-Static Plastic Tray Package/Individual Bags
Oorsprong:China Shenzhen
Gs-Code:8517706000
Productiecapaciteit:1000PCS Per Day

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index