Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 24/758  
Totaal 22711 producten van ongeveer 987

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

LC/Upc mm, Simplex 3.0mm Connector

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCM3
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Lx. 5 APC de Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-26.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-FC
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Micro- Schakelaars van uitstekende kwaliteit van de Buis met de Grootte van 16mm

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Micro Duct Connector 16/14mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100000000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Uitrusting FC 2.0mm van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C042
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO MTP Network Patch Cord en Pigtail

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Snelle Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Vezel Sc/Upc FTTH

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:fast connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optica van de Vezel MPO MiniLoopback

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte IP67 Optische Schakelaar van de Vezel van de Schakelaar van de Vezel Optische Snelle ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het beste Koord MPO12-MPO12 van het Flard van de Kabel Potical van de Kwaliteit MPO Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-48
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Schakelaar van de Vezel van de fabrikant Sc/Upc de Optische Snelle voor Verkoop

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DT-SCUPC-002
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:One Box for 100 Ones, Safe Packaging
Standaard:ISO 9001, CE, SGS
Oorsprong:Hangzhou, Zhejiang Province, China
Productiecapaciteit:2500 PCS/Month

Sc/APC typ een Multimode pre-Opgepoetste Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Metalen ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden FC/PC van het Flard van de vezel de Optische--Het DuplexKoord van het Flard LC/PC Sm

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Doos van de Bescherming van de Las van de Kabel van de Vezel FTTH de Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

PC 2.0mm van Sc de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC-PC-SM-20
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:SC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van de Vezel van LC/APC Sm de Simplex 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCAS9
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Schakelaar van het Koord DIN van het Flard van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DIN
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100% Geteste Micro- Schakelaar Van uitstekende kwaliteit van de Buis 10/8mm

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Micro Duct Connector 10/8mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Gs-Code:39174000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC APC Schakelaar 0.9mm 2.0mm en 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C04A0923
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Fiber PLC Splitter Box voor MPO

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:plc
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS
Oorsprong:Made in Shenzhen China
Gs-Code:85447000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Schakelaar van de Adapters LC van de Vezel van de vierling de Optische

Prijs Unit: US $ 0.75-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:LC Quad Fiber Optic Adaptors
Merk:OEM
Handelsmerk:PHYNAM
Verpakking:Unit Carton Size: 160mm*126mm
Standaard:CE/EMC, CE/LVD, FCC Certification
Oorsprong:Guangdong China

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

het Koord van het Flard van 12core MTP Fibra Optica, mm Om3, ons Originele Schakelaar Conec

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MTP 12core OM3
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISORoHS

Om3 de Optische Vezel Loopback van de Vezel MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De de Optische Schakelaar LC van de vezel/Schakelaars van de Vezel van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het goedkope Koord van het Flard MPO van de Communicatie Lage Interne Vezel van het Verlies Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-49
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Verzonden Type de Optische Schakelaar van de Link van de Foto voor PC

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DLT-1111
Handelsmerk:HOY
Verpakking:Skin
Standaard:ROHS
Oorsprong:500k/M
Productiecapaciteit:500k/M

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Metalen kap van het type B Singlemode ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Beschermende Doos van de Doos FTTX van de Bescherming van de Las van de Kabel FTTH

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

PC 3.0mm van Sc de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC-PC-SM-30
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:SC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC Sm, Sx, de Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCAS2
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

De optische DuplexUpc Schakelaar van de Vezel DIN

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DIN Connector
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index