Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 27/880  
Totaal 26382 producten van ongeveer 1648

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

0b 2 Contactdoos/Schakelaar van het Comité van het Ei ECG Hgg Hhg van de Speld de de Cirkel

Prijs Unit: US $ 2.83 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-EGG RM-ECG RM-HGG RM-HHG
Interface Type:AC / DC
Werk frequentie:Hoge frequentie
Materiaal:Messing
Geslacht:Vrouwelijk
Certificering:SGSCE

Shenzhen Raymo Electronics Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Snel de Optische Schakelaar van de Vezel van de Assemblage

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

APC Singlemode Groene 0.9mm van Sc van de Schakelaar van de vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C0209SA
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc/Upc Snelle Schakelaar van de Schakelaar FTTH van de Vezel de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 0.4-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNFAST CONNECTOR
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar van de Vezel st-APC Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:ST-APC SM Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Cable DE Fibra Optica Sc-LC Om1 62.5/125 SimplexVerbindingsdraad

Prijs Unit: US $ 2.95-3.2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Kabels FC/PC-LC/PC Mm van de vezel het Optische Duplex

Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

2.0/3.0 de Schakelaar van de Optische Vezel LC Sm/mm/APC/Om3/Om4 Dx

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LC DX 2.0/3.0 Optical Fiber Connector
Structuur:LC
Fabricageproces:Injection Molding
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:Weidan Electronics

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Singlemode Multimode Optische Vezel MPO MTP

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo mtp
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De rechte Mannelijke Schakelaar van N voor Rg8

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:RHT-805-0015
Toepassing:Audio & Video
Type:N Type Connector
Plating:Nikkel
Certificering:ISO9001,CERoHS
Geslacht:Vrouwelijk

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Cirkel die van de Kabel van de vezel de Optische Beschermende Doos openen

MOQ: 100 Pieces

Model No:fttx accessories
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Plastic Optische Schakelaar van de Vezel lC-St

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-ST
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fc-FC Schakelaar FC van de Vezel van het Koord van het Flard van de Vezel de Enige Simplex

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FC-FC fiber patch
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Enige Rij 90 Graad 8 Spelden 2.54mm de Vrouwelijke Schakelaar van de Kopbal

Prijs Unit: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FH014
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

PLC van Blockless van de Telecommunicatie van Gpon 1X16 Splitser voor Pon/FTTH/CATV

Prijs Unit: US $ 7.0-16.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X16 Blockless PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC/PC Singlemode SimplexSchakelaar van de Optische Kabel van de Vezel van 0.9/2.0/3.0mm

MOQ: 100 Pieces

Model No:FC
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

7/16 Mannelijke Rechte Schakelaar van DIN voor 1/2 Kabel van de Voeder ''

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:7/16
Toepassing:RFMagnetron
Type:TNC Connector
Plating:Nikkel
Certificering:ISO9001,CEISO
Geslacht:Vrouwelijk

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De kleurrijke Oppoetsende Film van de Diamant van de Vezel Optische voor de Optische Schakelaar van ...

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-562
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:Standard Carton/Customized
Standaard:1um 3um 9um

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SC/PC Koorden van het Flard van de Vezel van de Kabel MPO van het Flard van de vezel de Optische ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-46
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Schakelaars van de Optische Schakelaar van de Verbindingsdraad van de vezel de Optische/van ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Reinigingsmachine Één van het Type van Cassette van de levering klikt de Schonere Optische ...

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:cleaner
Handelsmerk:FiberTC
Verpakking:Carton
Standaard:1kg
Oorsprong:China
Gs-Code:8501510090

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Hirose 4 de Balans CirkelSchakelaar van de Speld met de Assemblage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-HR10A-7P-4P
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISO,RoHSVDE
Handelsmerk:Raymo

Shenzhen Raymo Electronics Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar van de Optische Vezel van Sc/APC FTTH de Snelle

Prijs Unit: US $ 0.8-1.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar Sca Groene Sm 2.0mm van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C0220SA
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

12cores de gebundelde Schakelaars van de Optische Vezel LC/Upc van de Vlecht

Prijs Unit: US $ 2.0-8.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNPC-12C-LC/UPC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Schakelaars van de Vezel van Sc Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC Fiber Optic Single Mode Attenuator 15dB/10dB/5dB

Prijs Unit: US $ 2.65 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SADP-A-S-S-S-LC-FAPC-LC-FAPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC Sm/mm/APC/Om3/Om4 Sx 2.0 de Schakelaar van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LC SX 2.0 Optical Fiber Connector
Structuur:LC
Fabricageproces:Injection Molding
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:Weidan Electronics

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van de Toebehoren van Network&Communication Single-Mode

Prijs Unit: US $ 8.5-9.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC PC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

MPO - Multimode Wijfje MPO aan Vrouwelijke Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index