Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 28/927  
Totaal 27783 producten van ongeveer 1323

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Vezel Optic Patch Cord (APC fc-Sc Poolse vezelschakelaar)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.75-1.05 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FA-FA-E-2-0-C-10
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Verbindingsdraad van het Koord van het Flard van de Vezel MTP van de Prijs MPO van de fabriek de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-10
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Sc 9/125 de DuplexAdapters van het Kader van de Kabel van de Vezel Optische Blauwe met Met beperkte ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.51-0.72 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:ROP-SC Duplex Fiber Optic Adapters
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De mannelijke Schakelaar van N Tpye voor 1/2 '' rf Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:1/2 cable
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het hoofd Lood van de Test van het Koord van het Flard van de Vezel Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-1.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-552
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De plastic Doos van de Bescherming van de Vezel van de Doos van de Kabel van de Vezel Beschermende

MOQ: 100 Pieces

Model No:Plastic Fiber Cable Protective Box- fiber protecti
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

MPO - Multimode Wijfje MPO aan Vrouwelijke Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

APC 3.0mm van Sc van de vezel Optische Snelle Schakelaar

MOQ: 50 Pieces

Model No:Fast Connector
Bedrading Devices:DDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SPRING
Verpakking:Carton Package

Fc-LC de Optische Adapter van de Vezel (Schakelaar)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC-LC-AD
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar van de Vezel st-APC Sm

Referentie FOB Prijs: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:ST-APC SM Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

FC Multimode Optische Schakelaar van de Vezel van /Singlemode

Referentie FOB Prijs: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PLC van de Plastic Doos van Gpon Epon van de Kabel van de vezel 1X8 de Schakelaar van Scpc van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 3.32-6.99 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X8 plastic box PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De waterdichte IP67 Optische Schakelaar van de Vezel/de Optische Schakelaar LC van de Vezel voor ...

Referentie FOB Prijs: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

schakelaar van de Kopbal van het Vakje van de Spelden van de ONDERDOMPELING van 2.0mm de Rechte 2*5

Referentie FOB Prijs: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BH031
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

De Vezel Optische Connecter van pvc MPO

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:PVC
Certificaat:ISORoHS
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar van de Vezel van de Assemblage FTTH voor MPO

Referentie FOB Prijs: US $ 6.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO 12 Core Connector
Transmissie Medium:Multimode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

12f Om3 de Koorden van het Flard van MPO/MTP voor 40g de Module van SR van Qsfp+

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-11
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Singlemode SimplexSchakelaar van de Optische Kabel van de Vezel FC van 2.0/3.0/0.9mm

MOQ: 100 Pieces

Model No:FC
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Van DIN (7/16) Vrouwelijke Schakelaar voor 7/8 '' rf Coaxiale Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DIN (7/16) TYPE
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Demper van de Vezel van het Type FC/PC van schakelaar 2dB de Vaste

Referentie FOB Prijs: US $ 0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC/UPC, fixed type
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Beschermende Doos van de Doos FTTX van de Bescherming van de vezel de Optische Plastic

MOQ: 100 Pieces

Model No:Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

koord van het Flard van de Vezel 12fibers MPO/MTP het Optische voor het Centrum van Gegevens

Referentie FOB Prijs: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Schakelaar van de Adapter van Sc van de optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.08-0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:MTRJ adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Fc-ST de Optische Schakelaar van de Vezel (de Koppeling van de Vezel)

Referentie FOB Prijs: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:FC-ST-AD
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Snelle Schakelaar van Sc/Upc FTTH

Referentie FOB Prijs: US $ 0.4-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNFAST CONNECTOR
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Verbindingsdraad Lookback van de Vezel LC Siglemode

Referentie FOB Prijs: US $ 2.2-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PLC van de Plastic Doos van Gpon Epon van de Kabel van de vezel 1X16 de Schakelaar van Scupc van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 6.7-13.62 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X16 plastic box PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Schakelaar van de optische Vezel/de Optische Schakelaar Patchcord van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 6.0-7.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SMT 2*30 speldt 1.27mm de Schakelaar van de Kopbal van het Vakje

Referentie FOB Prijs: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:BH033
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

Reinigingsmachine Één van het Type van Cassette van de levering klikt de Schonere Optische ...

Referentie FOB Prijs: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:cleaner
Handelsmerk:FiberTC
Verpakking:Carton
Standaard:1kg
Oorsprong:China
Gs-Code:8501510090

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index