Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 3/867  
Totaal 25982 producten van ongeveer 1181

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De optische Schakelaar van het Kabelkanaal van de Vezel, De Schakelaars van de Kabel

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:str
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Adapters van de Schakelaars van de Kabel van de vezel de Optische van de Blauwe Plastieken van Sc

Prijs Unit: US $ 0.18-0.35 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:ROP-SC-Adapters- Plastics
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel de het Optische/Kabel van het Flard met Sc, LC, St, Schakelaars FC

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:WTFP001
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Wire Core Material:Bare koperdraad
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:WONTERM

Van Communicatie van de Apparatuur van de productie Optische PLC Fbt van de Vezel Sm Singlewindow ...

Prijs Unit: US $ 1.5-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNFBT-1*2-1310-2.0MM
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de vezel/het best Schakelaar van de Kabel van de Vezel de Optische voor ...

Prijs Unit: US $ 14.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LP-24-F00PE-P01& LP-24-F00SX-S01
Geslacht:Mannelijk
Toepassing:Vermogen,Auto,RF,Audio & Video,PCB,Magnetronoven,FPCUHF
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:100PCS/Carton
Standaard:24MM

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC de Optische Snelle Schakelaar van de Vezel voor Kabel FTTH

Prijs Unit: US $ 0.53-0.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Schakelaar van het Reductiemiddel van het Kabelkanaal van de Vezel, De Schakelaars van ...

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:bre
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

St Adapter van de Kabel van de Schakelaar van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.32-0.36 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:Adapter
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Kabel van de Vezel van Sc de Optische Plastic

MOQ: 100 Pieces

Model No:SC
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Schakelaar 53mm van de Vezel van de Kabel van de cirkel Optische Snelle de Schakelaar van de ...

MOQ: 20 Pieces

Model No:Fiber Media Connector
Verpakking:Paper Box
Oorsprong:China (Mainland)
Gs-Code:8544700000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Odc-2, de Optische Odc Schakelaar van odc-4 Vezel, Koord van het Flard van de Vezel Odc het ...

Prijs Unit: US $ 37 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:ODC-4
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Packing
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:8544700000

MPO/APC-MPO/APC Fiber Optic Cable voor FTTH Connector

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel Gydts 96 van de Vezel van de schakelaar de Openlucht de Kabel van de Kern/van de ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:outdoor Fiber Optic Cable GYDTS 96 Core
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Merk:OEM
Handelsmerk:hanxin

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Schakelaar /LC 2 van de Macht van de Vezel de Optische Kabel van de Vezel van de Kern

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:DH-24-F00PE-P01&DH-24-F00SX-S01
Geslacht:Mannelijk
Toepassing:Vermogen,Auto,RF,Audio & Video,PCB,Magnetronoven,FPCUHF
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:100PCS/Carton
Standaard:24MM

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard van de Kabel van de Schakelaar van Multimode Vezel fC-St de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FU-ST-OM1-09-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van de Vlechten van de vezel de het Optische Optische/Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic CABLE
Toepassing:Lokale Communicatiekabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

De optische Schakelaar van het Einde van het Eind van het Kabelkanaal van de Vezel, De Schakelaars ...

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:est
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

De Optische Kabel van de vezel met Schakelaar lC-Sc

Prijs Unit: US $ 1.7-1.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:lc-sc
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Snelle Schakelaar van de Kabel van de Vezel van Ce SGS Goedgekeurde Optische (t-108H)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T-108H
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Explosieveilige

Kabel van de Aansluting van de vezel de Optische Optische van Uitrustingen van de Schakelaar van Sc ...

Prijs Unit: US $ 0.75-1.02 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:ROP-SC-Multimode-2.0mm Connector
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte IP67 Schakelaar van de Vezel van PDLC Optische Kabel Ruw gemaakte

Prijs Unit: US $ 0.1-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-523
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de Vezel GYFXTY/de Kabel van de Computer/de Kabel van Gegevens/Communicatie ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GYFXTY Fiber Optic Cable
Merk:OEM
Handelsmerk:hanxin
Verpakking:1000/2000/3000m
Standaard:4-72
Oorsprong:Zhejiang

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel MTRJ voor de Assemblage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 0.55-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MTRJ
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars van de Optische Kabel van de Vezel van de Wijze van de Aansluting LC van Internet van ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-P01 LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Toslink aan Toslink de Optische Kabel van de Vezel van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:FT-1001
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

Sc/FC Koord van het Flard van de Vezel de het Optische/Kabel van het Flard met Sc, LC, Schakelaars ...

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Patch Cord, Fiber Optic
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Het de Optische Kabel van de vezel/Koord van het Flard voor Om3 met Schakelaar st-LC

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:PCTULU2MMOM3
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

De optische Schakelaar van het Reductiemiddel van het Kabelkanaal van de Vezel, De Montage van het ...

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:bre
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Vezel Optische 0.9mm de Vlecht van de Schakelaar van de Kabel LC van 12 Kleur

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:pigtail
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1-2way Kabel van de Assemblage van de vezel de Optische met Schakelaar SMA

MOQ: 1 Piece

Handelsmerk:HL
Verpakking:Carton
Standaard:1 pcs
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000
Productiecapaciteit:10000/Month
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index