Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 3/916  
Totaal 27473 producten van ongeveer 1373

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

APC Sm van Sc van Sc Upc de Optische Las van de Vezel op Soc van de Schakelaar voor de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.2-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P/N: FLK-SOC-SA01
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Kabel van de vezel met de Optische Schakelaar Optische Patchcord van de Vezel van Sc

MOQ: 10 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC patch cord
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaars van de Kabel van de vezel de Optische/de Schakelaars van de Kabel van de Optische Vezel ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-41-001&LP-24-F00SX-41-001
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PLC van de Plastic Doos van de Kabel van de vezel de Optische 1X2 Schakelaar van Scpc van de ...

Prijs Unit: US $ 3.12-4.37 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X2 Plastic Box PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Singlemode SimplexSchakelaars van de Kabel van de Vezel FC van 2.0mm Optische

Prijs Unit: US $ 0.49-0.72 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:ROP-FC SM Connectors
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaars van de Vezel van Fca voor de Kabel van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC/APC 0.9mm Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Fabricageproces:Gegoten

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Sc/APC pre-Ingebedde Optische Snelle Schakelaar FTTH van de Vezel voor de Kabel van de Daling

Prijs Unit: US $ 0.8-3.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FA-FXFCSAS1
Merk:OEM
Handelsmerk:Fiberall or OEM
Verpakking:Plastic Bag/Carton
Standaard:SC/APC SM SX Pre-embedded
Oorsprong:China

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabel van het Flard van de Vezel van de Schakelaars van Odva Mpc/LC/Sc IP67 de Waterdichte Optische

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:WD-ODVA MPC/LC/SC
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar van de Vezel van Sc Upc van Kabel van de daling de Blauwe 0.9mm 2.0mm 3.0mm Optische ...

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC UPC fast connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Communicatie van de Optische Kabel van de Schakelaar GYFTY van de vezel de Optische Schakelaar van ...

Prijs Unit: US $ 200.0-400.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Handelsmerk:Hanxin
Verpakking:1000/2000/3000
Standaard:4-48 C
Oorsprong:Zhejiang

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koorden van het Flard van de Kabel van de Schakelaar van Multimode Vezel fC-St de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-FU-ST-OM1-09-0-C-10
Toepassing:Verbinding,SensorGeneeskunde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

APC van Sc Snelle Schakelaar/de Optische Snelle Schakelaar van de Vezel/de Gebruikte Snelle ...

Prijs Unit: US $ 0.4-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNFASTCONNECTOR-SCAPC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de vezel de het Optische/Kabel van het Flard met Sc, LC, St, Schakelaars FC

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:WTFP001
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Wire Core Material:Bare koperdraad
Certificaat:CEISO
Handelsmerk:WONTERM

Shenzhen Taiyue Communication Cable Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vezel Optische Pigtial met 12 Schakelaars LC (de verbindingsdraadkabels van de Vezel)

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LCSM12
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC de Optische Schakelaar van de mmVezel voor Kabel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FC MM 0.9mm Connector
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Gegoten

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabel van de Daling van de Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Vezel FTTH de ...

Prijs Unit: US $ 0.65-0.95 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FLK-FAOC-SU04/SA04
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

SHENZHEN FIBERLINK COMMUNICATION LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaars van de Optische Kabel van de Vezel van de Wijze van de Aansluting LC van Internet van ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-P01 LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Splitser van de Kabel van de Vezel van de Buis van het Staal van de fabriek 1X4 de Optische zonder ...

Prijs Unit: US $ 2.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:fibercome
Verpakking:Carton
Standaard:0.9mm

MPO/APC-MPO/APC Fiber Optic Cable voor FTTH Connector

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaars 7mm van de Kabel van de Vezel van de buis Optische Micro- Buis

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:str
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

De Optische Kabel van de Vezel GYFXTY/de Kabel van de Computer/de Kabel van Gegevens/Communicatie ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Model No:GYFXTY Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de vezel de het Optische/Kabel van het Flard met Sc, LC, St, Schakelaars FC

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 50 pcs
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:patch cord cable
Handelsmerk:ADP/OEM
Verpakking:PCS with PE Bag, 1PC/PE Bag
Standaard:SC-SC fibet patch cable SM, SX, L: 2M
Oorsprong:Guangdong, China
Gs-Code:8544700000

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Kabel van de Vezel van de Kwaliteit van de Levering van de fabriek de Beste met Vezel ...

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Van Communicatie van de Apparatuur van de productie Optische PLC Fbt van de Vezel Sm Singlewindow ...

Prijs Unit: US $ 1.5-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SNFBT-1*2-1310-2.0MM
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PLC van Blockless van de Telecommunicatie van Gpon van de Kabel van de vezel de Optische 1X8 ...

Prijs Unit: US $ 2.45-5.23 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X8 Blockless PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Duplex 62.5/125 van uitstekende kwaliteit van de Kabels van het Flard van de Vezel Optische ...

Prijs Unit: US $ 1.18-1.58 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ROP-LC/PC OM1 Patchcords
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:RITANO

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC Schakelaar 53mm van de Vezel van de Kabel van de cirkel Optische Snelle de Schakelaar van de ...

MOQ: 20 Pieces

Model No:Fiber Media Connector
Verpakking:Paper Box
Oorsprong:China (Mainland)
Gs-Code:8544700000

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Snelle Schakelaar van de Kabel van de Vezel van Ce SGS Goedgekeurde Optische (t-108H)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T-108H
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Explosieveilige

St Sm Optische Schakelaar voor de Optische Kabel van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ST SM 0.9mm Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Gegoten

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar van Multimode Vezel/het best Schakelaar van de Kabel van de Vezel de ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index