Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 32/762  
Totaal 22837 producten van ongeveer 1631

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

AV6416 palm OTDR

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1660.0-1900.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AV6416
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CETC 41
Verpakking:Cartons

De Optische Vezel van de verbindingsdraad

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8-1.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SIMPLEX, SINGLEMODE, 3.0MM-LSZH-G652D
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

De Optische FC/APC Schakelaar van de vezel, Patchcord, Enige Wijze

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.7-0.9 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FCAPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Enige Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische met de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.95-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:SC/UPC-SC/UPC-SX-SM-3.0
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Vezel van FC Sm Sx

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/LC/FC/St de Snelle Schakelaar van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT FAST Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Gegoten

Doos van de Bescherming van de Optische Vezel van de Doos van de Vezel van de Doos van de ...

Prijs Unit: US $ 0.1-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTTH Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De openlucht Assemblage van de Kabel van de Vezel Optische (voor FTTA)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FTTA Cable Assembly
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

MPO/MTP de Assemblage van de Kabel van het Koord van het flard voor de Transmissie van Gegevens

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS
Oorsprong:Made in China

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vezel van de Transmissie van mtp- Gegevens

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:KOC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PC 3.0mm van Sc de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC-PC-SM-30
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:SC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC van de Buis van het staal de Mini1*2 Optische Prijs van de Splitser

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.0-5.0 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:1*2 PLC SPLITTER
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum Iron-Wooden Drum with Fumigated or Not

Door droeg de Ring van de Misstap Iugis

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 43.0-45.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SRH50120-12P
certificaat:ISO9001RoHS
Handelsmerk:IUGIS
Verpakking:Blister Card Packing/Normal Polybag/Your Design
Standaard:BV
Oorsprong:Shanghai China

Shanghai IUGIS Carbon Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel van de Vezel van de Eenheid van het Netwerk van de Router van Gepon ONU de Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 38 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, CIP, EXW

Model No:SON8018UVW7dB
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CHIMA or OEM
Verpakking:Generic Packaging or OEM

Shenzhen Chima Technologies Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van TV RCA HDMI van Scart USB van Cat5e

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.18 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:FC-16197
Handelsmerk:FOCAN
Verpakking:Ploybag, Box, Carton
Standaard:CE, ROHS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:800000000PCS/Year

Focan Electronic Factory

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Klasse de van uitstekende kwaliteit MPO FC/UPS van de Telecommunicatie van de Prijs van de Fabriek ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-20
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

1X2/1X4/1X8/1X16/1X32/1X64 Optische PLC van de vezel Splitser

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.9-10.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:PLC Splitter
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTOCREST or OEM

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC typ een Multimode pre-Opgepoetste Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Metalen ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Het Verbinden van de Vezel FTTH van Sm&mm het Automatische Optische Lasapparaat van de Fusie ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 790.0-840.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAP

Model No:AI-6
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Signal Fire
Verpakking:Corrugated Box Packing or Wooden Case Packing
Standaard:CE, ROHS, SGS AND SO ON

Signal Fire Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel van de Leverancier van Shenzhen de Concurrerende

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.78-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:LC/SC/ST/FC/MU/FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8 boor Enige Wijze OFC, de Schakelaar van de Muur van de Auto uit, kan de Lengte worden aangepast

Toepassing:Audio & Video
Handelsmerk:Yingji Photoelectric
Oorsprong:Chengdu, China

Chengdu Yingji Technology Co.,Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

De vastgelopen Buis Opgw van het Roestvrij staal

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 KM
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, CIP, EXW

Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Aluminuml
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal
Certificaat:CE,ISORoHS

Optische Fiber voor MPO Patch Cord

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Shenzhen Bton Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Qsfp-40g-sr4-c 40GBase QSFP SR4 MPO, 150 meters, 850 NMQSFP+ zendontvanger

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:QSFP-40G-SR4-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Optische Vezel Loopback voor FTTX

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:GYXY,GYXTW, GYTS, GYTA,GYTA53,GYFTC8Y,ADSS
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Certificaat:RoHS,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:SUMLO or OEM

Hangzhou Sumlo Industrial Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC Om3 10g Fiber Optic Patch Cords

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC 10G fiber cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Snelle Snelle Schakelaar

Prijs Unit: US $ 1.58-1.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fast Quick Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12/24/48/72/96 Core Fiber Optic Patch Panel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 15.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FLT-I7
Certificering:CCC,RoHS,ISOCE
Gebruik:Vezel
Type:MDF
Handelsmerk:customerized
Verpakking:Customerized

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index