Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 32/788  
Totaal 23618 producten van ongeveer 984

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Optische Mechanische Schakelaar LC/Upc van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.01-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FAS, FCA, EXW

Model No:LC/UPC Mechanical Connector
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Package
Standaard:CE, ISO, ROHS
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:800, 000 PCS Per Month

12core MPO/MTP aan LC 0.9mm Ribbon Fanout Fiber Optic Cable

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-19
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

SC/PC typ een Multimode pre-Opgepoetste Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Metalen ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC, Sm, Sx, de Optische Schakelaar van de Vezel van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCAS3
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

LC PC 0.9mm Simplex Multimode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-PC-MM-9
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vrouwelijke Schakelaar van PCB MMCX van de Rechte hoek

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MMCX
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Vezel Optische Loopback voor de Aansluting van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De lage Schakelaar van de Optische Vezel van de Prijs LC/Sc/St/FC/Mu/MPO/MTRJ van het Verlies van ...

Prijs Unit: US $ 0.35-1.75 / Metro
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:DF-FOC002
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD
Verpakking:PP Bag+Carton
Standaard:ISO, ROHS CE UL
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:85177090

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/MTP de Schakelaar van de optische Vezel

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS
Oorsprong:Made in Shenzhen China
Gs-Code:85447000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Micro- Schakelaars van uitstekende kwaliteit van de Buis met de Grootte van 16mm

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Micro Duct Connector 16/14mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100000000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Gemaakt in China FC Sm mm Simplex Square Connector

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FC adaptor
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar St Simplex Multimode 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C032M
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Bescherming van de Kabel van de Daling van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC/Upc de Snelle Schakelaar van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.01-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FAS, FCA, EXW

Model No:FC/UPC Fast Connector
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Package
Standaard:CE, ISO, ROHS
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:800, 000 PCS Per Month

Om3 10g Kabel van het Flard van de Vezel van het Flard Cord/MPO van de Vezel MPO de Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-58
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Sc/APC typ een Multimode pre-Opgepoetste Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Metalen ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Vezel van Sm van Sc/Upc de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC-FAST01
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/Upc Sm, de SimplexSchakelaars van 0.9mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSTM9
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Koppeling 5/3.5mm van de pijp Rechte Schakelaar Microduct

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC
Flexibel of Rigid:Stijve
Standaard:Standard
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box
Standaard:3mm ~ 16mm

Chengdu Cheerdream Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC PC 2.0mm Simplex Multimode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-PC-MM-20
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

schakelaar van de Kabel van 75ohm de Mannelijke L27 rf Coaxiale

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:L27
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Vezel Optische Loopback voor de Aansluting van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-LC de Verbindingsdraad van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo-lc
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Optische Schakelaar van de Vezel FC/PC Sm

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/PC SM Simplex Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Upc Optische Schakelaar van de Vezel van PC de Simplex Singlemode

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:adaptor
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:5000000USD/PC

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Beschermende Doos van de Doos van de Bescherming van de Las van de Kabel van de Daling FTTH

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Het Optische Kabelkanaal van de vezel, de Buis van de Bundel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Vorm:Circulaire
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:853670000

Upc Ingebedde Snelle Optische Schakelaar FC

Prijs Unit: US $ 0.01-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FC/UPC Fast Connector
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Package
Standaard:CE, ISO, ROHS
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:100000PCS Per Month

LC de Koorden van het Flard van de Optische Vezel van Sc FC St MPO Mu DIN D4

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-55
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

100% Geteste Micro- Schakelaar Van uitstekende kwaliteit van de Buis 8/3.5mm

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Micro Duct Connector 8/3.5mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100000000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index