Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 32/757  
Totaal 22692 producten van ongeveer 1620

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

SC/PC de Snelle Schakelaar van de vezel

Model No:WMKSL-SC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF

Wanma Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

De Optische Vermindering Loopback van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO-LC trekken Eye Glasvezelkabel (Fiber trekken oog)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:3M MTP-MTP Female fiber cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

L-type de Optische Snelle Snelle Schakelaars van de Vezel

Model No:L-type Fiber Connector
Merk:OEM
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Connector Type:SC-PC
Vorm:Circulaire
Transmissie Medium:Single-Mode

Telefly Telecommunications Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Enige Wijze 9/125um Sc van het Koord van het Flard van de vezel aan Sc

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SL-SC+SM/DUP
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

LC het duplexOm3 10g 3.0mm Koord van het Flard van de Optische Vezel Aqua

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02LL330L
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de hoge Schakelaar van de Kabel van de Betrouwbaarheid FTTH Snelle

Type:Module aansluiten Machine
Gs-Code:8509809000
Productiecapaciteit:1000PCS/Day

Shenzhen BLH Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Schakelaar 16mm van het Blok van het gas

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Gas Block Connector 16mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100000000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Doos van de Distributie van de Vezel van Kernen FTTH 16

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 12 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIP

Model No:4 port FTTH box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Mu Schakelaar 2.0mm van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-FC
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel MTRJ

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:MTRJ Fiber Optic Connector
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

48c Optische Kabel van de Vezel van de Draad ADSS van de Wijze van de vezel de Enige Diëlektrische ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP, EXW

Model No:ADSS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC APC 0.9mm Simplex Singlemode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC-APC-9
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Connector Type:FC-APC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1 meter 12 Vezel, Multimode 10GB 50um, Fanout MPO het Mannelijke LC Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-58
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Gediplomeerde testte SGS van Ce RoHS het Dienblad van de Optische Kabel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 15.23-19.03 / Metro
MOQ: 100 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:LP-GXCD
Handelsmerk:LP or OEM
Verpakking:Carton Packing with Pallet
Standaard:CE, ROHS, ISO9001: 2008 certificated, SGS tested
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:5000 Meters / Month

Ningbo Lepin Network Equipment Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode en Multimode Sc van de Schakelaar van de vezel Optisch

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:sc fiber optic connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:SC-PC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Enig Sc van het Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC-SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van het Flard van de Kabel van het Koord van het Flard UTP/FTP Cat5e/CAT6 RJ45

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:cat5e/cat6 patch cord cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Automatische Functie ai-6 van de Nadruk het Lasapparaat van de Fusie van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 790.0-840.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:AI-6
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Signal Fire
Verpakking:Corrugated Box Packing or Wooden Case Packing
Standaard:CE, ROHS, SGS AND SO ON

Signal Fire Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Lx. 5 Patchcord met Singlemode Gele BuitenSchede

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece

Model No:LX5
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Snelle Singlemode Assemblage een Sc-Upc Snelle Schakelaar

Model No:SC-A/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Hangzhou Leite Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Koord 15m van het Flard van Sc Sm LSZH van de vezel Optisch

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC SM DX
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vezel van de Transmissie van mtp- Gegevens

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:KOC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Schakelaar van de Optische Vezel van het type

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen Gepantserde Multi-Core Fan-out Kabel van het Flard van de Optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 50.0-200.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-APC-FAFAS04
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-FC
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X3 1310nm MultiKoppeling van de Vezel van de Wijze zonder Schakelaar

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 7.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SMTC-13-13-00-OM4-2-10-B2-00
Type:Fiber Optic Sensors
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Eenheid van het Netwerk FTTH van Gigabit Gepon Epon ONU van WiFi de Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 38 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, CIP, EXW

Model No:SON8018GW7dB
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CHIMA or OEM
Verpakking:Generic Packaging or OEM

Shenzhen Chima Technologies Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele 10gbase-LR SFP+, 1310nm, 10km, Hete Pluggable Actieve Optische Zendontvangers

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-LR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rg59 RG6 Rg11 Coaxiale Kabel UL/ETL/CSA

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 4 / Roll
MOQ: 5000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:UL/ETL/CSA RG59 RG6 RG11 Coaxial Cab
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Conductor Type:Solid
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Handelsmerk:Huier

Hangzhou Huier Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vlecht van de vezel met Schakelaars Sc/LC/FC/St

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTLP
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index