Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 32/880  
Totaal 26382 producten van ongeveer 1551

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

E2000 kies Optische Schakelaar van de Vezel van Wijze de Simplex 2.0mm met Uitstekende kwaliteit uit

MOQ: 100 Pieces

Model No:E2000
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Herhaal de Snelle Schakelaar van de Kabel van de Daling FTTH van het Gebruik Sc/APC

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:DT-FCSA-HQRB
Structuur:SC
Ferrule endface:APC
Connector Type:SC-APC
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Package

De Snelle Schakelaar van PC van Sc

MOQ: 10 Pieces

Model No:SFC
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PC Box +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

CATV de Schakelaar van de Compressie van 75 OHM RG6

MOQ: 2000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:RG6 compression connector
Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Koppelingsmechanisme:Draadaansluiting
Toepassing:Audio & Video
Classificatie:Female Connector
Interface Type:BNC

Hangzhou Hongfeng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Kabel van de Vezel GYFXTY/de Kabel van de Computer/de Kabel van Gegevens/Communicatie ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GYFXTY Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het verbinden van de Schakelaar van de Optische Vezel/de Optische Types van Schakelaar in Mededeling

Prijs Unit: US $ 6.0-7.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vezeloptisch Sc Om3 3.0mm Aqua van de Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C0230OM3
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

304 Schakelaar van de Beschermer van de Las van de Vezel van de Staaf van het staal de Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-5.0 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:JTSP
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Multi-Core
Fabricageproces:Lassen
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Handelsmerk:UPM

Union Polymer Material Co., Ltd.

[provincie: Liaoning, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Alternatieve RM- Exg. 0b. 302. Schakelaar van de Contactdoos van de Elleboog van Hln de Cirkel

Prijs Unit: US $ 4.5-8.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-EXG-0B-302-HLN
Interface Type:DC / DC
Werk frequentie:Lage frequentie
Ondersteuning Kaartnummer:Single Cassette
Materiaal:Messing
Geslacht:Vrouwelijk

Shenzhen Raymo Electronics Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De plastic Doos van de Bescherming van de Vezel van de Doos van de Kabel van de Vezel Beschermende

MOQ: 100 Pieces

Model No:Plastic Fiber Cable Protective Box- fiber protecti
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

SMT Enige Rij 4 Spelden 2.0mm de Vrouwelijke Schakelaar van de Kopbal

Prijs Unit: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FH005
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

Koorden FC/PC van het Flard van de vezel de Optische--Het DuplexKoord van het Flard LC/PC Sm

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Certificaat:ISO9001

Shenzhen JPT Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Snelle Schakelaar van de Vezel van Sc van de Schakelaar FTTH Sc/APC Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 0.61 / pcs
MOQ: 1 pcs
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:TK-FASTSC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Lichtbron TYPE:Laser

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Om3 Schakelaar LC Van uitstekende kwaliteit van de Vezel van het Koord van het Flard van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 1.75-1.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:OM3 fiber patch cord
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Mannelijke rf Coaxiale Schakelaar van BNC

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:BNC
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

OEM MPO het Koord van het Flard van de Vezel met de Aangepaste Oranje Kabel van de Lengte

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-37
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Schakelaar van de Vezel van Sc Siglemode de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC/APC Sm, Sx, de Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCAS2
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

De directe APC van Sc van de Fabriek Snelle Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.49-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:sc apc
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton

Hangzhou Jinlong Optical Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Prijs van de fabriek en de Optische Schakelaar Van uitstekende kwaliteit van de Vezel LC van Sm ...

MOQ: 100 Pieces

Model No:LC
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SC/PC de blauwe Schakelaars van de Vezel van het Gebied Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 1.5-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:Optic Fast connectors
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

APC FC 0.9mm van Sc LC 2.0mm de 3.0mm Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:Patch Connector
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ROHS, CE
Oorsprong:China (Mainland)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Kabel van de Optische Vezel van Gyxts/de Kabel van de Computer/de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GYXTS Fiber Optic cable
Toepassing:Verbinding,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Koppelingen van de optische Vezel/de Kabel die van de Optische Vezel Schakelaar ...

Prijs Unit: US $ 6.0-7.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01, DH-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Roze van Sc van de schakelaar Om4 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C02SCP3
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

APC Upc Ingebedde Snelle Optische Schakelaar FC

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Beschermende Doos van de Doos FTTX van de Bescherming van de vezel de Optische Plastic

MOQ: 100 Pieces

Model No:Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De concurrerende Optische Snelle Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-0.75 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Dubbele Rijen 2.0mm van de ONDERDOMPELING 2*5 Schakelaar van de Kopbal van Spelden de Vrouwelijke

Prijs Unit: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FH002
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

Sc/APC de Snelle Snelle Schakelaar van de Schakelaar SC/PC van de Assemblage

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/UPC Fast Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index