Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 33/788  
Totaal 23621 producten van ongeveer 1243

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Multi-Core Pluggable Optische Schakelaar Met meerdere kanalen van de Vezel MPO/MTP voor de ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-28
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

MPO-extra Singlemode Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Singlemode Fusie las-op Snel van de Vezel/snel Schakelaar

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC van uitstekende kwaliteit 0.9mm de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-0.7 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-01015-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

De Optische Snelle Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Vezel FTTH Sc-Upc

MOQ: 20 KM
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Fast Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

100% Geteste Micro- Schakelaar Van uitstekende kwaliteit van de Buis 8/5.5mm

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Micro Duct Connector 8/5.5mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Gs-Code:39174000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC PC 3.0mm Simplex Multimode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-PC-MM-30
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

OBD2 16 p. m. Connector

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: CFR

Materiaal:Plastic
Type:Fiber Optic Distribution Frame
Handelsmerk:Comtech
Productiecapaciteit:2000000PCS/Year.

Shenzhen Comtech Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cirkel die de Dozen van de Bescherming van de Kabel van de Optische Vezel openen

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:round opening
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

St Schakelaar 0.9mm van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-FC
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De pre-Oppoetst Snelle Schakelaar van uitstekende kwaliteit van Sc FTTH van de Vezel Optische

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:fast connector
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Packaged in Standard Carton
Oorsprong:China

LC/PC 3.0mm Fiber Optic Assembly Connector

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:DT-LC/PC-SM-3.0
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1PCS/OPP, 100bags/Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:300000 PCS Per Month

De favorieten vergelijken de Geassembleerde Optische Schakelaar van de Vezel van Sc, de Schakelaar ...

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Vezel van Sc Siglemode de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van de Vezel van de lage Prijs Sc/Upc de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC/UPC simplex connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Hefboom van de optische Vezel/de Schakelaar van de Vezel (dlr-1131)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DLR-1131
Handelsmerk:HOY
Verpakking:Box
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Productiecapaciteit:500k/M

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1*32 ABS Schakelaar van de Splitser Sc/APC van de Splitser van de Doos de Optische

Prijs Unit: US $ 8.0-45.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:1*32
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

LC, Sc, FC, St, MPO, Mu, Sm/mm 1m 2m 3m Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-34
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Schakelaar van Fic van de Prijs van Nice voor de Kabel van de Daling FTTH

Prijs Unit: US $ 0.85-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:fic connector
Handelsmerk:KOC
Verpakking:1PC/Bag
Standaard:ISO, REACH, ROHS, TELL Certified
Oorsprong:Made in China Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC Singlemode Straight-Through Snel van de Schakelaar van de Assemblage van het Gebied/snel ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC van uitstekende kwaliteit 3.0mm de Optische Schakelaar van de Vezel met Metalen kap

Prijs Unit: US $ 0.65-0.75 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-04001-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Schakelaar 8mm van het Blok van het water

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Gas Block Connector
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100000000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Snelle Schakelaar Sc/Upc van de Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 0.5-0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:TK-SC/UPC fast connectors
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St PC 0.9mm de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ST-PC-SM-9
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beste Optische Schakelaar van de Vezel van Sc Sm van de Kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT SC connector
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:SC-PC
Vorm:Circulaire
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC

Cirkel die de Dozen van de Bescherming van de Optische Vezel openen

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Schakelaar St 3.0mm van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C033
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

de Schakelaar van de Optische Vezel van 3.0mm St

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-FC
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC 0.9mm Fiber Optic Assembly Connector

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:DT-FC/PC-SM-0.9
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1PCS/OPP, 100bags/Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:300000 PCS Per Month

De snelle Schakelaar van Sc-D Upc van de Assemblage Singlemode

Model No:SC-D/UPC FAST CONNECTOR
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Hangzhou Leite Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index