Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 33/752  
Totaal 22547 producten van ongeveer 1503

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

CAT6 Comité van het Flard van UTP 48 Type van PCB IDC van Havens het Dubbele

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10.0-35.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:SL-6PCB+UTP48
Certificering:CCC,SGSRoHS
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:UTP

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Mu PC 2.0mm de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:MU-PC-20
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Uitrusting 0.9mm van de Schakelaar van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C0409
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

CATV 1310nm Optical Transmitter (GW-OT3000)

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Carton
Trade Algemene Voorwaarden: By Air

Model No:GW-OT3000
Handelsmerk:GW-OT3000
Verpakking:4Pcs/Carton
Oorsprong:China
Gs-Code:85176229
Productiecapaciteit:100-300Pcs/Month

Grandway Electronics Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Het Lasapparaat van de Fusie van de Optische Vezel van de Brand van het signaal (ai-6)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 790.0-840.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP

Model No:AI-6
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Signal Fire
Verpakking:Corrugated Box Packing or Wooden Case Packing
Standaard:CE, ROHS, SGS AND SO ON

Signal Fire Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Om2 Koord van het Flard van de Vezel van lc-LC het Simplex Optische met het Oranje Jasje van pvc

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece

Model No:LC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Digitale Optische Optische Kabel Toslink

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8-1.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:HS-0001
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Hongsheng Cables Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars van de Draad van de Schakelaar van de Kabel van de Speld van Cnlinko M24 de Waterdichte ...

Model No:LP-24-C03PE-01-001&LP-24-J03SX-01-001
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:UL, CE, ROHS, CCC, RoHs Certification
Oorsprong:Shenzhen Guangdong China
Productiecapaciteit:200000set/Month

Suzhou Ji Jorda Electronics Co., Ltd

[provincie: Jiangsu, China]

De Dubbele Laag die van de hoge snelheid Machine onttrekken

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 28100.0-28250.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:TZ-AW-2
Precisie:High Precision
Certificaat:CE,ISOCCC
Demoulding:Dia
Functie:Slijtvastheid
Mould Life:300,000-1,000,000 shots

Dongguan Taizheng Wire Machine Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar 12mm van het Blok van het gas

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Gas Block Connector 12mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100000000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

CATV Singlemode 2.0mm APC Fiber Optic Connector van Sx Mu

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:MU sM 2.0
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton
Standaard:LC/PC
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vezel van de Transmissie van mtp- Gegevens

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:KOC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapters van de vezel voor de Kabel van de Optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.12-0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:SC/ST/LC/FC/MTRJ
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het binnen Om3 Koord van het Flard van de Vezel PVC/LSZH mtp/mpo-LC Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 11.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10gbase-ER SFP+, 1550nm, 40km Optische Zendontvangers sFP-10g-ER

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-ER-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 het Optische Koord van de Vlecht Core/48core

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5 / Set
MOQ: 1000 Sets

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De Optische Kabel van de vezel voor Het Centrum van ftth- Gegevens

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.5-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc/lc/st/fc/mtrj
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC Sm 2.0 Schakelaar van de Assemblage van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:DT-SC/PC-SM-2.0
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1PCS/OPP, 100bags/Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:300000 PCS Per Month

Mu de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:MU Fiber Optic Connector
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

Duplex 2.0mm van het Koord FC/PC-FC/PC van het Flard van de optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8-1.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FC Duplex G655
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

De fijne Vinder van de Fout van de Kabel van Techwin 3105p van de Controleur van de Vezel van het ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:fibre checker 3105P
Certificaat:CERoHS
Aangepaste:Niet-aangepaste
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Standard Export Carton
Standaard:CE(EMC EMI), RoHS

FC de Optische Schakelaar van Singlemode/Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FC
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

19 Inch Rack Mounted ODF Unit Box 48 Core

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FLT-D06
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LUNGE

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc; Snelle Schakelaar

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-FC Optical Fiber Optic gepantserde Patch Cord Cable

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC-FC-01
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De binnen of Openlucht Optische Kabel van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:fiber optic cable
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISORoHS

Koord van het Flard van de Kabel van de Daling van de Vezel FTTH G657A GJYXFCH GJXFH het Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:GJYXFCH or GJXFH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Wooden Reel

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10/100m Fiber Media Converter met LFP Function

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 26 / pair
MOQ: 1 pair
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FMC-FE
Gebruik:Computer,WorkstationServer
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS

Optische Contactdoos (gp-ZL)

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:GP-ZL
Verpakking:400PCS/CTN, 53.5*49.5*44.5cm, 22.80kgs
Oorsprong:Made in China

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel MPO Sm het Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 20.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:HOLIGHT - P12MPMP
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index