Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 33/775  
Totaal 23232 producten van ongeveer 1787

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Schakelaar van de vezel (dl6-CP)

Model No:DL6-CP
Gs-Code:9001
Productiecapaciteit:1000PCS/Month

Beijing Cfyc Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Beijing, China]

De favorieten vergelijken de Geassembleerde Optische Schakelaar van de Vezel van Sc, de Schakelaar ...

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van Fic van de Prijs van Nice voor de Kabel van de Daling FTTH

Prijs Unit: US $ 0.85-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:fic connector
Handelsmerk:KOC
Verpakking:1PC/Bag
Standaard:ISO, REACH, ROHS, TELL Certified
Oorsprong:Made in China Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Jiangsu Unikit Optical Technologies Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Carefiber Optical Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Mu Schakelaar 2.0mm van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-FC
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC de snelle Optische Schakelaar van de Vezel

Model No:SC/PC
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100000 PCS/Week

Hyatt Communication Limited

[provincie: Guangdong, China]

144 de Schakelaar van de Vlecht van de Verbindingsdraad van de Vezel van de kern

Model No:144Core
Handelsmerk:E-photics
Verpakking:Standard Packing
Standaard:ROHS, ISO
Oorsprong:Shen Zhen
Gs-Code:85447000

E-Photics (Shenzhen) Communications. Inc.

[provincie: Guangdong, China]

Rf Cable TNC aan MCX/MMCX/Gsc/Mcd/Ipex/Mcg/Stripped End Connector

Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel

All Max Electronics Limited

[provincie: Guangdong, China]

LC/PC 3.0mm Fiber Optic Assembly Connector

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:DT-LC/PC-SM-3.0
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1PCS/OPP, 100bags/Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:300000 PCS Per Month

St/Upc Sm, de SimplexSchakelaars van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:ST

De Snelle Schakelaar van de Optische Vezel FC van Sc LC van de Kabel van de daling

Model No:optical fiber fast connector
Handelsmerk:OEM
Verpakking:10PCS/Bag
Standaard:ISO9001
Oorsprong:China
Gs-Code:851770900

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

FC PC 2.0mm Simplex Singlemode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC-PC-SM-20
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:FC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Gelijkaardig aan het Hete Lasapparaat van de Fusie van de Vezel van de Verkoop Fujikura Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 790.0-840.0 / unit
MOQ: 1 unit
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAP

Model No:AI-6
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Signal Fire
Verpakking:Corrugated Box Packing or Wooden Case Packing
Standaard:CE, ROHS, SGS AND SO ON

Signal Fire Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van de Vezel Sm van het Koord van het Flard MPO de Simplex

Model No:MPO connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip
Fabricageproces:Lassen

Wuhan Optocrest Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

De Openlucht Optische Kabel van uitstekende kwaliteit van de Vezel Upto 288 Kernen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:GYFTS
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Hangzhou Jinlong Optical Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel van de Leverancier van Shenzhen de Concurrerende Multimode Duplex Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 4.2-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, EXW

Model No:MM DUPLEX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De snelle Singlemode FC/Upc Schakelaar van de Assemblage

Model No:FC-UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Hangzhou Leite Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

100% Geteste Micro- Schakelaar Van uitstekende kwaliteit van de Buis 8/5.5mm

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Micro Duct Connector 8/5.5mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Gs-Code:39174000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Snelle Snelle Schakelaar

Prijs Unit: US $ 1.58-1.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fast Quick Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 de Optische Vezel MPO Loopback van de Vezel MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 standaardPLC van de Optische Vezel van de Kleur 1X8 Splitser

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:DT-PLC2892
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton

Singlemode Fusie van Sc las-op Snel van de Vezel/snel Schakelaars

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Convertor van de Media van de Vezel van Ethernet van Gigabit de Industriële met Poe (im-PC111GE)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 119.0-129.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:IM-PC111GE
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Olycom

Shenzhen Olycom Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel die van de Daling van de Vezel FTTH de Optische Beschermende Doos verbinden

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Heet verkoop Sc van de Fabriek van China, FC, LC, St Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8-1.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC-FC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

AV6416 palm OTDR

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1660.0-1900.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:AV6416
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CETC 41
Verpakking:Cartons

1X8 Optische PLC van de vezel Splitser met het MiniPakket van de Buis van het Staal

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 9.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-PLCM1×8SA
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall or neutral/blank

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Fiber voor MPO Patch Cord

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Koord van het Flard van de Vezel MPO MTRJ E2000 van Sc FC Mu MTP Om3 Om4 het Optische, Douane ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-39
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index