Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 33/926  
Totaal 27767 producten van ongeveer 1461

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Schakelaar 12 de Vlecht Sc/Upc G652D van de Vezel Patchcord van de vezel Optische van de Bundel van ...

Prijs Unit: US $ 8.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:12 core bundle pigtail scupc
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Kabel van de Vezel van Gystcs/de Kabel van de Computer/de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 200.0-400.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Model No:GYSTCS Fiber Optic Cable
Toepassing:Geneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SMT 1.25mm Schakelaar van het Wafeltje van 6 Spelden de Mannelijke

Prijs Unit: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:W05
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

Sc/APC de Optische Schakelaar van de Vezel voor Vlecht en Patchcord

Prijs Unit: US $ 0.2 / Piece
MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:SC
Gebruik:Server
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE

Hangzhou Softel Optic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc, van FC, van LC, St Sm of mm

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:FC Connector
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:ROHS, CE
Oorsprong:China (Mainland)

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De ingepaste Schakelaar van de Kabel van het Basisstation M4 Bt3002

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:pt-c-004
Toepassing:RFMagnetron
Type:TNC Connector
Plating:Nikkel
Certificering:ISO9001,CEISO
Geslacht:Mannetje

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De concurrerende Optische Snelle Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-0.75 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Snelle Schakelaar van PC van Sc

MOQ: 10 Pieces

Model No:SFC
Certificaat:RoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PC Box +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

8 kernen 24 Koorden van het Flard MPO MTP van de Vezel van Kernen Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-29
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Cirkel die de Dozen van de Bescherming van de Optische Vezel openen

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

RJ45 Schakelaar de van uitstekende kwaliteit van pvc van de Stop van de Laarzen van de Kleur 8p8c

Prijs Unit: US $ 0.01-0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LK0BT0103002
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Elektrisch geleidendTransmissie van elektrische signalen
Karakter:Milieubescherming
Species:Plug

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

IP67 Waterproof Fiber Optic Connector met LC Connector

Prijs Unit: US $ 14.5 / Set
MOQ: 100 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LP-24-F00PE-P01& LP-24-F00SX-S01
Geslacht:Mannetje
Certificering:RoHS,CEISO9001
Toepassing:UHF,FPC,MagnetronAuto
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:10PCS/Small Box, 100PCS/Middle Box, 240PCS/Carton

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC/Upc mm, Simplex, de Optische Schakelaar van de Vezel van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTL-CLCM2
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

MPO Optische Vezel Loopback voor het Gebruik van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar 0.9/2.0/3.0mm van het ftth- Gebied de Optische Snelle Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-0.75 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Fast Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Fabricageproces:Injection Molding

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PLC van de Plastic Doos van de Schakelaar van Gpon van de Schakelaar van de vezel 1X4 de Schakelaar ...

Prijs Unit: US $ 3.12-4.37 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X4 Plastic Box PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Elleboog Epg van Raymo van Shenzhen de Schakelaar van 7 PCB van de Speld van 1B 307

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-EPG-1B-307-HLN
Interface Type:AC / DC
Werk frequentie:Hoge frequentie
Materiaal:Messing
Geslacht:Vrouwelijk
Certificering:SGSCE

Shenzhen Raymo Electronics Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

APC Upc Ingebedde Snelle Optische Schakelaar FC

Prijs Unit: US $ 0.8-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1.25mm 4p 7p 9p de Schakelaar van het Wafeltje van 180 Graad

Prijs Unit: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:W06
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

Caja Distribucion 16 Salidas bedriegt PLC de Schakelaar van de Splitser 1*16 Sc/APC

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT

Model No:FDB-016B
Handelsmerk:EFON
Verpakking:Individual Carton Box, 12PCS in Carton
Standaard:IP67 ISO9001: 2000
Oorsprong:Zhejiang Province
Gs-Code:8517622990

De hoge Mannelijke UHFL27 75ohm Schakelaar van Frequncy rf

Prijs Unit: US $ 0.5-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:L27
Toepassing:RF
Type:TNC Connector
Plating:Nikkel
Certificering:ISO9001,CEISO
Geslacht:Vrouwelijk

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Kabel van de daling installeert snel de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.6-0.75 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

MPO Om1 62.5/125 Vezel Optische Patchcords

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-31
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Multicore

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Goede Kwaliteit om het Openen van Doos van de Bescherming van de Kabel van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De directe APC van Sc van de Fabriek Snelle Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.49-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:sc apc
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton

Hangzhou Jinlong Optical Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De hete Schakelaar van pvc van de Stop van de Laarzen van de Kleur van de Verkoop RJ45 8p8c

Prijs Unit: US $ 0.01-0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LK0BT0103003
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Elektrisch geleidendTransmissie van elektrische signalen
Karakter:Milieubescherming
Species:Plug

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De volledig Geïsoleerdei Schakelaar van de Draad van de Golfplaat Mannelijke Vrouwelijke

Prijs Unit: US $ 0.014 / Piece
MOQ: 1000000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, DDP, DAP, CIP, CPT, EXW

Model No:FDFD5.5-250
Toepassing:Elektrisch geleidend
Type:Single Hole Terminals
Handelsmerk:MG
Verpakking:100PCS/Bag, 20bas or 20bas/Carton
Standaard:FDFD5.5-250

Wenzhou Mogen Electric Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Maak de Schakelaar van Optische Vezel waterdicht lp-24

MOQ: 1 Piece

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optisch Nieuw Sc Upc 3.0mm van de vezel Snelle Schakelaar

MOQ: 50 Pieces

Model No:SC UPC Fast Connector
Bedrading Devices:DDF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SPRING
Verpakking:Carton Package

LC/Upc mm, Simplex 3.0mm Connector

Prijs Unit: US $ 0.35-0.45 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CLCM3
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index