Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 35/860  
Totaal 25785 producten van ongeveer 1227

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De snelle Optische Schakelaar van de Vezel van de Schakelaar met Sm Simplex1

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Lichtbron TYPE:Laser

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2.0mm/3.0mm Single-mode ST APC SimplexSchakelaars

Prijs Unit: US $ 2.0-2.7 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN75
Merk:OEM
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:Connector Are Bulk Packed, 10 or 20 PCS / Plastic
Standaard:Plastic Cap
Oorsprong:China

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Rechte Schakelaar Microduct van het reductiemiddel voor het Blazen van de Lucht Project

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:RSC
Flexibel of Rigid:Stijve
Standaard:Standard
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box
Standaard:3mm ~ 16mm

Chengdu Cheerdream Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Doos van de Bescherming van de Uitrustingen van de Kabel van de Daling van de Optische Vezel FTTH ...

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC/PC Multimode Simplex Zwarte Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Optische Schakelaars van de Vezel met Metalen kap 0.9mm van het Roestvrij staal Laars

Prijs Unit: US $ 2.3-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-030101-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

Multi-Core Pluggable Optische Schakelaar Met meerdere kanalen van de Vezel MPO MTP voor de ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-28
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Zwarte van de Uitrusting LC van de schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.3-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C010923B
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/APC de Snelle Schakelaar van de vezel, Snelle Schakelaar LC/APC

Prijs Unit: US $ 1.0-1.63 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC/APC Quick connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/Upc Sm, de SimplexSchakelaars van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSTS3
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Lc-LC Schakelaars voor het Optische Koord van het Flard voor CATV & LAN

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LC-LC Connectors for Optical Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC PC 3.0mm Duplex Singlemode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-PC-SM-30-DX
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Las van de Vezel van Techwin op Schakelaar

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:splice on connector
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Packaged in Standard Carton
Oorsprong:China

Schakelaar van de Vezel van de fabrikant Sc/Upc de Optische Snelle voor Verkoop

Prijs Unit: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DT-SCUPC-002
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:One Box for 100 Ones, Safe Packaging
Standaard:ISO 9001, CE, SGS
Oorsprong:Hangzhou, Zhejiang Province, China
Productiecapaciteit:2500 PCS/Month

Vrouwelijke Schakelaar TNC voor de Coaxiale Kabel van LMR400 rf

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LMR400
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de AMPÈRE FDDI van de vezel de Optische Multimode OM2 Duplex

Prijs Unit: US $ 20.0-21.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-009
Merk:OEM
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:1 Ea for Individual OEM Quality PE Bag
Standaard:0.0097lb
Oorsprong:China

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Snelle Schakelaar van de Vezel van Sc van de Schakelaar FTTH Sc/Upc Optische Snelle

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/UPC Fast connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

De Optische Vezel van de Transmissie van mtp- Gegevens

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:KOC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De lucht Geblazen Schakelaar van Microduct van het Einde van het Eind van het Project

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:ESC
Flexibel of Rigid:Stijve
Standaard:Standard
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box
Standaard:3mm ~ 16mm

Chengdu Cheerdream Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Doos van de Bescherming van de Kabel van de Vezel FTTX de Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC/PC de zwarte Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC
Structuur:DIN
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Optische Schakelaars van de Vezel met Metalen kap 3.0mm van het Roestvrij staal Laars

Prijs Unit: US $ 2.3-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-030103-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

LC de Koorden van het Flard van de Optische Vezel van Sc FC St MPO Mu DIN D4

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-55
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Sfp-10g-bx-u-40 compatibele BIDI SFP+ Optische Module Tx 1270nm/Rx 1330nm 40km SimplexSchakelaar LC

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-BX-U-40-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/Upc mm, Simplex 0.9mm Schakelaars

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSTM9
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

St Schakelaars voor het Optische Koord van het Flard voor CATV & LAN

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:ST Connectors for Optical Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC PC 0.9mm Simplex Multimode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-PC-MM-9
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar Sc/Upc van de Vezel van Techwin de Optische Snelle

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:fast connector
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Packaged in Standard Carton
Oorsprong:China

Mannelijke Schakelaar TNC voor de Kabel van LMR400 rf

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LMR400
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

LAN het Goud van het Netwerk Cat7 plateerde Beschermde RJ45 Schakelaars

MOQ: 1000 Pieces

Model No:GEMTCAT703
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 7
Materiaal Vorm:Flat Wire

DONGGUAN GEMT CABLE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index