Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 37/863  
Totaal 25873 producten van ongeveer 1176

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De beste Schakelaar van de Vezel van de Prijs Optische Snelle met het Simplex van mm

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK01LC201
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Bescherming van de Las van de Kabel van de Vezel FTTH de Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Multi-Core Pluggable Optische Schakelaar Met meerdere kanalen van de Vezel MPO MTP voor de ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-28
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC PC 2.0mm Simplex Multimode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-PC-MM-20
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Sm Vezel Optische Loopback voor OS1 Kabel

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/Upc mm, Simplex 0.9mm Schakelaars

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSTM9
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

De Schakelaar van de Assemblage van het gebied (SC/UPC)

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:SC/UPC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:Horizon/Neutral/OEM
Verpakking:Carton
Standaard:ISO9000, CE, RoHS

Wuhan Horizon Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Sc801 Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel voor LEIDENE Vertoningen

Prijs Unit: US $ 300 / Oneven
MOQ: 1 Oneven

Model No:SC801
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSCE

Shenzhen Seny Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Optische Schakelaars van de Vezel met Metalen kap 0.9mm van het Roestvrij staal Laars

Prijs Unit: US $ 2.3-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-030101-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

De mannelijke Schakelaar van de Rechte hoek TNC voor Kabel Rg223

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RG223
Certificering:CEISO
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:248 x 71 x 25mm
Oorsprong:Shanghai

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Directe Begraven Schakelaar Microduct van uitstekende kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 5000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:UFD
Merk:OEM
Handelsmerk:Smartsolu
Verpakking:PP Bag + Box + Carton
Standaard:CE
Oorsprong:China

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Schakelaar van de Vezel van de Verkoop Optische Snelle met Simplex Sm

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK01SC101
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

ABS 2CH+2CH OADM CWDM Doos 0.9mm de Schakelaar van de Kabel LC/PC

Prijs Unit: US $ 48.0-58.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:2ch+2ch OADM CWDM
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Carton Box

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Bescherming van de Kabel van de Daling van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Optische Koorden van het Flard van de Vezel MPO MTP voor ATM, het Netwerk van de ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-38
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC PC 3.0mm Simplex Multimode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-PC-MM-30
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 de Optische Vezel MPO Loopback van de Vezel MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koppeling 5/3.5mm van de pijp Rechte Schakelaar Microduct

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC
Flexibel of Rigid:Stijve
Standaard:Standard
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box
Standaard:3mm ~ 16mm

Chengdu Cheerdream Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Optische Vezel van de Transmissie van mtp- Gegevens

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:KOC

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar de van uitstekende kwaliteit van de Optische Vezel (dlt-1130a-B)

Prijs Unit: US $ 0.12 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DLT-1130A-B
Handelsmerk:HOY
Verpakking:Box
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Productiecapaciteit:500k/M

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar 881254-1 van de auto LEIDENE van de Uitrusting van de Bedrading AMPÈRE van de Staart ...

Prijs Unit: US $ 0.1-0.9 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:881254-1
Toepassing:Auto
Wire Core Materiaal:Vertinde koperdraad
industrie type:Automotive kabelboom
Bandaging Materials:Plakband
Algemene Bedrading Harness:Het krimpen in elkaar zetten Klassen

Yueqing Boer Electrical Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

TNC Connector voor Ce RoHS 56 van TV Antenna UL

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Audio & Video
Vorm:Circulaire
Interface Type:AC / DC
Classificatie:Female Connector
Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Koppelingsmechanisme:Draadaansluiting

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/Upc mm, Simplex 2.0mm Connectors

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSTM2
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

SMA 905/906 de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SMA
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request

Sc801 de Optische Schakelaar van Multimode Vezel voor LEIDENE Vertoningen

Prijs Unit: US $ 240 / Oneven
MOQ: 1 Oneven

Model No:SC801
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSCE

Shenzhen Seny Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Optische Schakelaars van de Vezel met Metalen kap 3.0mm van het Roestvrij staal Laars

Prijs Unit: US $ 2.3-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-030103-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

MMCX de Mannelijke Schakelaar van de Rechte hoek voor Kabel Rg405

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RG405
Certificering:CEISO
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:248 x 71 x 25mm
Oorsprong:Shanghai

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De hete Schakelaar van de Vezel van de Verkoop Optische Snelle met het Simplex van mm

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK01SC201
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Beschermende Doos van de Doos van de Bescherming van de Las van de Kabel van de Daling FTTH

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC de Koorden van het Flard van de Optische Vezel van Sc FC St MPO Mu DIN D4

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-55
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index