Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 37/791  
Totaal 23701 producten van ongeveer 2370

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De Draad en de Schakelaar van de Continuïteit van het schild

Model No:GPPB
Certificaat:ISO
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Handelsmerk:CYG
Verpakking:Customized According to The Customers` Needs
Standaard:ISO 14001: 2004, ISO 9001: 2008

CYG Changtong New Material Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

MPO Vezel Optische Loopback voor de Aansluting van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Optische Vezel Sc/Upc van de Aansluting Sc/APC van toebehoren de Passieve Snelle ...

Model No:SC/APC Fast Connector
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:RM

Rongming Communication(Sichuan) Co., Ltd

[provincie: Sichuan, China]

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Plein
Connector Type:SC-PC
Handelsmerk:T&J

T&J Industrial Co., Ltd

[provincie: Zhejiang, China]

De mini Doos van de Bescherming van de Las van de Kabel van de Daling van de Vezel FTTH Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

6 de Schakelaar van de Optische Kabel van het Gebied van de kern

Standaard:6 core
Oorsprong:Chengdu, China

Chengdu Yingji Technology Co.,Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

De goede Optische Vezel Patchcords van de Prijs Sc/FC/LC

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-87
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Handelsmerk:Shine Peak
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Enige Wijze van de Levering van de Prijs van de fabriek/de Multi Optische Schakelaars van de ...

Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen Ksd Cable Co; Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De Optische Schakelaar van de Assemblage van het gebied (FAOC)

Model No:FAOC001
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Shenzhen Fiberlink Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

De Optische Schakelaar van de Vezel van DIN Upc

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:DIN
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Simplex Optische Schakelaar van de Assemblage van het Gebied

Model No:TP-3002-FSCU1
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:TAEPO / OEM / Neutral
Verpakking:Polybag + Inner Box + Carton
Oorsprong:China

TAEPO Communications Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

1*32 ABS Schakelaar van de Splitser Sc/APC van de Splitser van de Doos de Optische

Prijs Unit: US $ 8.0-45.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:1*32
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

De snelle Schakelaar van de Vezel van de Leverancier van de Schakelaar Gemakkelijke behandeling ...

Model No:010
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Ouffu
Verpakking:Shanghai
Oorsprong:Jilin

Jilin Oufffu Photoelectric Communication Equipment Co., Ltd

[provincie: Jilin, China]

Optische Schakelaar van de Vezel van Sc de Snelle

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC 2.0mm Schakelaar van de Assemblage van de Vezel de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:DT-LC/PC-SM-2.0
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1PCS/OPP, 100bags/Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:300000 PCS Per Month

Mu Sm 0.9mm Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.6-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C05S09
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar -2 van de Assemblage van het gebied

Handelsmerk:FIBRE TELECOM
Verpakking:Box
Standaard:Iec
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:10000 Pieces Per Week

Xiangshan Fibre Telecom Equipment Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

De Optische Snelle Schakelaar van de Vezel GW-Sc

Model No:SC/PC SC/APC Fiber Optic Fast Connector
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Vorm:Plein
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core

Shanghai Govo Telecom Co., Ltd

[provincie: Shanghai, China]

Schakelaar Van uitstekende kwaliteit van de Vezel van de Adapter FC/Upc van de bevordering de ...

Prijs Unit: US $ 1.58-1.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fast Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Shanghai Govo Telecom

[provincie: Shanghai, China]

SFP van de Schakelaar van de Optische Kabel van de Hoge snelheid van Cnlinko de Schakelaar van de ...

Model No:LP-24-F00PE-41-001&LP-24-F00SX-41-001
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:UL, CE, ROHS, CCC, RoHs Certification
Oorsprong:Shenzhen Guangdong China
Productiecapaciteit:200000set/Month

Suzhou Ji Jorda Electronics Co., Ltd

[provincie: Jiangsu, China]

LC de Snelle Schakelaar van de vezel

Model No:WMKSL-B-LC
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Vorm:Rechthoekige
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)

Wanma Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

De beste Optische Schakelaar van de Vezel van Sc Sm van de Kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT SC connector
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:SC-PC
Vorm:Circulaire
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC

De Schakelaar van de optische Vezel

Type:Glasvezelconnectoren
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Gebruikt
Oorsprong:Mianyang, China

Sichuan Guangfa Technology Co., Tdl.

[provincie: Sichuan, China]

De Schakelaar van de vezel (dl6-CP)

Model No:DL6-CP
Gs-Code:9001
Productiecapaciteit:1000PCS/Month

Beijing Cfyc Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Beijing, China]

LC/PC Multimode pre-Opgepoetste Snel van de Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

APC 3.0mm van Sc de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC-APC-30
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Connector Type:SC-APC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Jiangsu Unikit Optical Technologies Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

3/8 Mini van DIN (7/16) Mannelijke DIN Schakelaar van het Type 4.1/9.5 rf

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:4.1/9.5
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Snelle Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Vezel FTTH Sc-Upc

MOQ: 20 KM
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Fast Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index