Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 38/927  
Totaal 27786 producten van ongeveer 1323

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

St Upc Sm/mm/APC/Om3/Om4 0.9mm de Schakelaar van de Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:ST UPC 0.9 Optical Fiber Connector
Structuur:ST
Fabricageproces:Injection Molding
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Lichtbron TYPE:Laser
Connector Type:ST

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

90 graad de Schakelaar van het Wafeltje van 3 Spelden van SMT 2.5mm

Referentie FOB Prijs: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:W15
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

MPO plus Singlemode Optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo plus
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PC 3.0mm van Sc de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC-PC-SM-30
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:SC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC/APC de Optische Snelle Schakelaar van de vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.01-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:LC/APC Fast Connector
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Package
Standaard:CE, ISO, ROHS
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:800, 000 PCS Per Month

PLC van Blockless van de Telecommunicatie van Gpon 1X8 Splitser voor Pon/FTTH/CATV

Referentie FOB Prijs: US $ 3.8-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X8 Blockless PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De coaxiale Schakelaar van de Compressie van de Kabel Rg11 RG6 Rg59

MOQ: 5000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DDP

Model No:Rg11
Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Toepassing:Audio & Video
Classificatie:Female Connector
Interface Type:BNC
Vorm:Rechthoekige

Hangzhou Hongfeng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Maak de Rond gemaakte Doos van de Bescherming van het Lassen van de Fusie van de Kabel van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Optische Sc/Upc Snel van de vezel/snel Schakelaar

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/UPC
Toepassing:Netwerk ApparatuurFiber Module
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Van DIN (7/16) Vrouwelijke Schakelaar voor 15/8 Kabel ''

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Din Type
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

E2000/APC de Optische Schakelaar van de vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C06EA
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Cat7 RJ45 de Schakelaar van de Golfplaat van het Netwerk van FTP van het Schild van de Stop CAT6A ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.3-0.4 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:LKF7PG88M04
Gebruik:Computer,WorkstationServer
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Standard or Lulink
Verpakking:Carton
Standaard:100pcs/bag

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc/Upc, Sm, Simplex, de Schakelaar van 2.0mm

Referentie FOB Prijs: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS2
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

LC de Koorden van het Flard van de Optische Vezel van Sc FC St MPO Mu DIN D4

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-55
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

MPO mm 62.5/125 Vezel Optische Loopback voor Om1 Kabel

Referentie FOB Prijs: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De CirkelSchakelaar van het Ei ECG Hgg Hhg van de Speld van Raymo 0b 3

Referentie FOB Prijs: US $ 2.95 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-EGG RM-ECG RM-HGG RM-HHG
Interface Type:AC / DC
Werk frequentie:Hoge frequentie
Materiaal:Messing
Geslacht:Vrouwelijk
Certificering:SGSCE

Shenzhen Raymo Electronics Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

APC/van Sc Snel van de Vezel van Sc Upc/snel Schakelaar

Referentie FOB Prijs: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Takfly SC/APC Quick connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

2.5mm 180 Graad 8 Schakelaar van het Wafeltje van Spelden de Mannelijke

Referentie FOB Prijs: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:W16
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

Sc801 de Optische Schakelaar van Multimode Vezel voor LEIDENE Vertoningen

Referentie FOB Prijs: US $ 240 / Oneven
MOQ: 1 Oneven

Model No:SC801
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSCE

Shenzhen Seny Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PC 2.0mm van Sc de Simplex Optische Schakelaar van Multimode Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC-PC-MM-20
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:SC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC/Upc de mechanische Schakelaar van de Vezel van de Schakelaar Optische Snelle

Referentie FOB Prijs: US $ 0.01-0.2 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:LC/UPC Fast Connector
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Package
Standaard:CE, ISO, ROHS
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:800, 000 PCS Per Month

PLC van Blockless van de Telecommunicatie van Gpon 1X2 Splitser voor Pon/FTTH/CATV

Referentie FOB Prijs: US $ 3.6-5.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X2 Blockless PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Doos van uitstekende kwaliteit van de Vezel voor de Kabel die van de Daling Bescherming ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

MPO/MTP de Schakelaar van de optische Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS
Oorsprong:Made in Shenzhen China
Gs-Code:85447000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

MMCX de Vrouwelijke Schakelaar van PCB van de Rechte hoek

Referentie FOB Prijs: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MMCX
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De snelle Optische Schakelaar van de Vezel van de Schakelaar met Sm Simplex1

Referentie FOB Prijs: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Lichtbron TYPE:Laser

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De pre-Oppoetst Snelle Schakelaar van uitstekende kwaliteit van Sc FTTH van de Vezel Optische

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:fast connector
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Packaged in Standard Carton
Oorsprong:China

Sc/Upc Singlemode SimplexSchakelaars van 3.0mm

Referentie FOB Prijs: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSCUS3
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Optische Kabel 12 van de vezel Koord van het Flard van de Vezel MPO MTP van de Vezel het Vrouwelijke

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-56
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

St Siglemode of Multimode Optische Schakelaar van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.38-0.45 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index