Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 39/865  
Totaal 25937 producten van ongeveer 1525

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Schakelaar van het Koord SC/PC van het Flard van de Vezel van mm de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP

Model No:SC/PC-SC/PC-MM
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:PE Bag Packed for Each Piece
Standaard:RoHS, UL, CE, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:100, 000 Piece/Pieces Per Month

2.0mm/3.0mm Single-mode ST APC SimplexSchakelaars

Prijs Unit: US $ 2.0-2.7 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN75
Merk:OEM
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:Connector Are Bulk Packed, 10 or 20 PCS / Plastic
Standaard:Plastic Cap
Oorsprong:China

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Bescherming van de Las van de Kabel van de Vezel FTTH de Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC de duplex Waterdichte Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Gs-Code:8536700000

Schakelaar FC Sm 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C04FS
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

TNC de Vrouwelijke Coaxiale Schakelaar van de Flens rf

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:TNC
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van Cat5e CAT6 Cat7 RJ45 voor LAN Kabel

MOQ: 200 Pieces

Model No:rj45
Type:Kaal
Conductor Type:Solide
Conductor Material:Koper
Schede Materiaal:PVC
Isolatiemateriaal:PVC

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC PC 0.9mm Simplex Multimode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-PC-MM-9
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC Schakelaars voor het Optische Koord van het Flard voor CATV & LAN

MOQ: 1000 Pieces

Model No:LC-LC Connectors for Optical Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

OBD2 16 p. m. Connector

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: CFR

Materiaal:Plastic
Type:Fiber Optic Distribution Frame
Handelsmerk:Comtech
Productiecapaciteit:2000000PCS/Year.

Shenzhen Comtech Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De professionele Schakelaar van de Optische Vezel van de Fabrikant (dlt-11B0)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DLT-11B0
Handelsmerk:HOY
Verpakking:Box
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Productiecapaciteit:500k/M

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Xenpak-10gb-Zr Compatibele 10GBASE XENPAK Optische Zendontvanger 1550nm 80km de DuplexSchakelaar ...

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XENPAK-10GB-ZR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar met beperkte verliezen van de Las van de Vezel de Mechanische

Prijs Unit: US $ 0.5-15.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fiber mechanical splice connector
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF mechanical splice connector

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van de Vezel van Sc de Snelle

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 de Optische Vezel MPO Loopback van de Vezel MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

HDPE de Schakelaar van het Micro- T-stuk van de Buis

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:TEE-8/6
Flexibel of Rigid:Stijve
Standaard:Standard
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box
Standaard:8/6mm

Chengdu Cheerdream Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

100% Geteste Micro- Schakelaar Van uitstekende kwaliteit van de Buis 14/10mm

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Micro Duct Connector 14/10mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100000000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De goede Optische Vezel Patchcords van de Prijs Sc/FC/LC

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-87
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Handelsmerk:Shine Peak
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC 3.0mm Fiber Optic Connector met 1.25 Ceramic Ferrules

Prijs Unit: US $ 0.65-0.75 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-04001-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Diverse Las Van uitstekende kwaliteit van de Schakelaar van rf op Schakelaar

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:splice on connector
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Techwin
Verpakking:Packaged in Standard Carton
Oorsprong:China

De Optische DIN SimplexSchakelaar van de vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:PC-258
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Module de van uitstekende kwaliteit SFP van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP
Bedrading Devices:ODF
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:KOC
Verpakking:10PCS in One Small Package
Standaard:CE, IEC, ISO, REACH, ROHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de AMPÈRE FDDI van de vezel de Optische Multimode OM2 Duplex

Prijs Unit: US $ 20.0-21.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-009
Merk:OEM
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:1 Ea for Individual OEM Quality PE Bag
Standaard:0.0097lb
Oorsprong:China

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Doos van uitstekende kwaliteit van de Vezel voor de Kabel die van de Daling Bescherming ...

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Schakelaar St 3.0mm van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C033
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vrouwelijke Schakelaar TNC voor de Coaxiale Kabel van LMR400 rf

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LMR400
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de vezel met Schakelaar MTRJ

Prijs Unit: US $ 2.2-2.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CMT
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Multi-Core
Toepassing:Fiber Module
Merk:OEM

LC PC 2.0mm Simplex Multimode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC-PC-MM-20
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St Schakelaars voor het Optische Koord van het Flard voor CATV & LAN

MOQ: 1000 Pieces

Model No:ST Connectors for Optical Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Adapter van de Vezel van Dlt/Optische Schakelaar (dlt-11H0)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:DLT-11H0
Handelsmerk:HOY
Verpakking:Skin
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Productiecapaciteit:200k/M

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index