Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 39/762  
Totaal 22845 producten van ongeveer 1038

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

24~48 kernen 19 " het Optische Rek van de Vezel 1u/2u zetten het Comité van het Flard ODF op

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:RPP-AP
Certificering:RoHS
Gebruik:Vezel
Type:MDF
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Foam Board/Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Vezel Optische Loopback voor Om1 Kabel

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cat5 RJ45 de Schakelaar van het Waterdichte schot van de Schakelaar van Ethernet voor de Apparatuur ...

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-10-002, YT-RJ45-JSX-16-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplexSchakelaar van de Vezeloptische Kabel (PON GPON GEPON)

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S/M-D-F-LC-FAPC-LC-FAPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

10/100base-Tx aan de Dubbele Vezel van Sc 100base-Fx met de Convertor van Media LFP

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10.0-16.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:10/100M with LFP Fiber Optic Media Converter
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:by Carton
Standaard:94mmx70mmx26mm

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/Upc/APC de Schakelaars van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FC / UPC / APC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Month

De Optische Schakelaar van de vezel met Schakelaar MTP

Prijs Unit: US $ 1.2-2.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-MTPC
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

De Schakelaar van de optische Vezel voor Commuication Gebied u-Senda

Prijs Unit: US $ 0.41-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:fiber optic connector
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Merk:OEM
Handelsmerk:U-SENDA

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC 3.0mm Fiber Optic Assembly Connector

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:DT-LC/PC-SM-3.0
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1PCS/OPP, 100bags/Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:300000 PCS Per Month

Multimode SimplexLC/Upc 3mm de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Beschermende Doos van de Doos FTTX van de Bescherming van de Kabel van de Daling van het Type ...

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:fiber optic accessories
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Nieuwe 18 * 15W RGBWA + UV 6in1 LED PAR voor Outdoor Stage Lighting

Prijs Unit: US $ 114.0-118.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ICON-A071B
Type:PAR64
Waterbestendig:Niet Waterproof
IP-klasse:IP20
Leven:50000h
Elektrische stroom Type:AC

De optische Snelle Schakelaar van Assemly van het Gebied van de Schakelaar

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Model No:ESC250P
Oorsprong:China

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 Schakelaar van de Assemblage van de Vezel FTTH Sc/Upc de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C02GSM3AQ
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

M12 Sensor PNP NPN van de Fotocel van de Sensor van de Vezel de Optische Infrarode Diffuse

Prijs Unit: US $ 10.2-12.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-LS12-DS-ZPK/ZNK
Standaard:Standard
Certificaat:CE
Handelsmerk:KJTDQ
Verpakking:Bag
Standaard:CE

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

12 Fanout van Sc van kernen MPO de Vezeloptische Kabels van /Pre-Terminated van het Koord van het ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-40
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC/PC Singlemode Straight-Through Snel van de Schakelaar van de Assemblage van het Gebied/snel ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

12 de Optische Vezel Pigtail/FC, Sc, LC, St de Optische Vlechten van Sc van de Vezel van Corning ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:TAKFLY-14 FC, SC, LC, ST Fiber Optical Pigtails
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vermindering Loopback van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard van de Optische Vezel van Sc FTTH Singlemode Duplex

Prijs Unit: US $ 0.9-1.99 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:SC patch cords
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

RJ45 Connector Types RJ45 Connection 8p8c Best RJ45 Connectors

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-RJ45-P01 LP-24-RJ45-S01
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Vezeloptische Schakelaar van de Adapter van het Koord van het Flard lC-St

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-C-S-S-S-LC-FPC-ST-FPC
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Carton
Standaard:passive optical devices
Oorsprong:Wuhan, Hubei
Gs-Code:85367000

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC 0.9mm Fiber Optic Assembly Connector

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:DT-FC/PC-SM-0.9
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1PCS/OPP, 100bags/Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:300000 PCS Per Month

Koord van het Flard LC Uniboot van de vezel het Optische Verwisselbare

Prijs Unit: US $ 3.5-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC uniboot
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC PC Fiber Optic Connector 3.0mm

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

D4 de Optische Schakelaar van de Vezel van Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:D4 SM
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

E2000/APC de Optische Schakelaar van de vezel

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C06EA
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Uitstekende kwaliteit pre-Oppoetst de Snelle Schakelaar ESC250p van Sc FTTH

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FCA, EXW

Model No:ESC250p
Handelsmerk:NO
Oorsprong:Ningbo China
Productiecapaciteit:200000PCS/Year

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Om3 50/125 SimplexKoord van het Flard van de Optische Vezel van Sc FC St MPO Mu DIN van het Koord ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-42
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC/PC Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Metalen kap van het type B Singlemode ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index