Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 39/776  
Totaal 23261 producten van ongeveer 1453

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Wijze 3.0mm van de Schakelaar LC van Uniboot Duplex Enige

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C012US
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van uitstekende kwaliteit van de Vezel van de Kabel van 16 Kern FTTH de Optische Eind

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.8-14.8 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DT-FDB-8016NCC
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Cartons
Standaard:CE; RoHS; IOS; SGS

24-haven UTP Cat6e het Comité van het Flard

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 13.281 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:GHTPJ014
Certificering:CCC,SGS,ISOCE
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:UTP
Type:IDF

GHT WIRE & CABLE CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vastgelopen Buis Opgw Optische kabel-Opgw van het Roestvrij staal

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 KM
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Aluminuml
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal
Certificaat:CEISO

Het automatische Intelligente Lasapparaat van de Fusie van de Optische Vezel (ai-6)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 790.0-840.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:AI-6
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Signal Fire
Verpakking:Corrugated Box Packing or Wooden Case Packing
Standaard:CE, ROHS, SGS AND SO ON

Signal Fire Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

GYTC8S de openlucht Lucht Enige Kabel van de Optische Vezel van de Wijze

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.33 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYTC8S fiber optic cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De goede Vezel Patchcord van de Wijze van de Prijs Multi Duplex Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.65-1.05 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-FU-OM1-2-0-C-15
Toepassing:VerbindingSensor
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC-LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Double Core

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het Optische Mes Fujikura ct-06 van de vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 304 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ct-06
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:fujikura
Verpakking:Carton
Oorsprong:Japan

Hangzhou Jinlong Optical Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

100g 24 Kabels van de Boomstam van de Vezel van Kernen Om3 MTP Mannelijke Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece

Model No:PN24MTPMTPOM3002
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Fabrikant van de Fabriek van China van de Module van de Zendontvanger PON OLT

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:HOLT
Type:Fiber Transceiver
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Hi-Optel
Verpakking:10PCS in One Small Package

Shenzhen Hi-Optel Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Adapters van de vezel voor de Kabel van de Optische Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.12-0.3 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:SC/ST/LC/FC/MTRJ
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ARK

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De snelle Snelle Schakelaar van de Assemblage

Model No:SC-S
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Hangzhou Leite Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Cat5 RJ45 de Schakelaar van het Waterdichte schot van de Schakelaar van Ethernet voor de Apparatuur ...

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-10-002, YT-RJ45-JSX-16-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sluiting van de Las van de Vezel FTTH de Passieve (ftth-08VM5)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:FTTH-08VM5
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Verpakking:4PCS/CTN, 53.5*49.5*44.5cm, 18.5kgs
Oorsprong:Made in China

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC APC 0.9mm Simplex Singlemode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC-APC-9
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Connector Type:FC-APC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische FC/APC Schakelaar van de vezel, Patchcord, Enige Wijze

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.7-0.9 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FCAPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Gemakkelijke Handvat OTDR van Plam voor Meetapparaat 1310/1550nm van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1200 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T-OT300
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SKYCOM

Multimode SimplexLC/Upc 3mm de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel Sc-APC

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC-APC Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Om3 de Optische Vezel MPO Loopback van de Vezel MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

8-256 Cores Voeg type PLC Splitter

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FLT-D04
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LUNGE

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars USB

Model No:LP-24-USB3.0-P01, LP-24-USB3.0-S01
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:Normally, Our Price Is Based on Our Box Packing.
Standaard:CE, ROHS, CCC, ISO9001: 2008 Standard.
Oorsprong:Shenzhen Guangdong China
Productiecapaciteit:100000 Set/Month

Suzhou Ji Jorda Electronics Co., Ltd

[provincie: Jiangsu, China]

Sc LC FC Fiber Optic Adapter voor Different Connector

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1-6.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-C-S-S-F-FC-MPC-LC-MPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC ST/PC Om3 Fiber Optical (1M) op Sale

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.6-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:STSTOM3001
Type:Multi-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Bescherming van de Optische Vezel van de Doos van de Vezel van de Doos van de ...

Prijs Unit: US $ 0.1-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FTTH Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

MPO/MTP de Assemblage van de Kabel van het Koord van het flard voor de Transmissie van Gegevens

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:CE, RoSH, SGS
Oorsprong:Made in China

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar 16mm van het Blok van het gas

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Gas Block Connector 16mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100000000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van Multimode Vezel van PC/Upc/APC Sc/LC/FC/St/Mu/MTRJ/E2000 het Simplex Duplex ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, MPO
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Opgw-aluminium de Beklede Losse Optische Kabel van Opgw van de Buis

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 KM
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Aluminuml
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal
Certificaat:CE,ISORoHS

MPO/MTP Koord 4 van het flard 8 12 16 24 Vezel Met beperkte verliezen van Corning van de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-51
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index