Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 39/760  
Totaal 22793 producten van ongeveer 1628

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Beëindiging van de Kabel van de Daling FTTH van de vezel de Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:171045-538
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

RG6 Rg59 Rg11 de Coaxiale Kabel van PTFE voor Kabel CCTV/CATV

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.17 / Metro
MOQ: 60000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-RG6 Coaxial Cable UL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Fan-out Kabel van het Flard van de multi-Vezel van het Type de Openlucht Waterdichte Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 50.0-300.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-WPC-SPSPM04
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van Singlemode/Multimode Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2.8mm Industriële VideoEndoscoop met 4-manier Verbinding, 4.5 '' LCD, 1.5m het Testen ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2600 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SZN301F
Handelsmerk:YKndt
Verpakking:Instrument Case / Box
Standaard:18cm x 35cm x 45cm
Oorsprong:China
Gs-Code:8525803100

Zhengzhou YKndt Enterprise Co., Ltd.

[provincie: Henan, China]

Contacteer de Leverancier

Demper van de Vezel van het Type van Sc van de Leveranciers van de Optica van de vezel de Optische ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HG-01002
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HL

APC 2.0mm van Sc de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC-APC-20
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Connector Type:SC-APC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Dubbele Laag die van de hoge snelheid Machine onttrekken

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 28100.0-28250.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:TZ-AW-2
Precisie:High Precision
Certificaat:CE,ISOCCC
Demoulding:Dia
Functie:Slijtvastheid
Mould Life:300,000-1,000,000 shots

Dongguan Taizheng Wire Machine Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

CAT6 Comité van het Flard van UTP 48 Type van PCB IDC van Havens het Dubbele

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10.0-35.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:SL-6PCB+UTP48
Certificering:CCC,SGSRoHS
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:UTP

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Het Lasapparaat van de Fusie van de Optische Vezel van de Brand van het signaal (ai-6)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 790.0-840.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP

Model No:AI-6
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Signal Fire
Verpakking:Corrugated Box Packing or Wooden Case Packing
Standaard:CE, ROHS, SGS AND SO ON

Signal Fire Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optische Lx. 5 Patchcord met Singlemode Gele BuitenSchede

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.0-6.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:LX5
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Bescherming van de Kabel van de Vezel FTTX de Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Schakelaars van de Draad van de Schakelaar van de Kabel van de Speld van Cnlinko M24 de Waterdichte ...

Model No:LP-24-C03PE-01-001&LP-24-J03SX-01-001
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:UL, CE, ROHS, CCC, RoHs Certification
Oorsprong:Shenzhen Guangdong China
Productiecapaciteit:200000set/Month

Suzhou Ji Jorda Electronics Co., Ltd

[provincie: Jiangsu, China]

Koord van het Flard van mm lc-LC van Foc het Duplex, Om3

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:NT03-017
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van de Vezel van Sc FC de Waterdichte

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Pool zet IP 65 Doos van de Distributie van de Vezel op de Optische voor de Kabels van de Daling

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.0-16.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FTB-16B
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU

St 2.0mm de Optische Schakelaar van de Vezel met Metalen kap

Prijs Unit: US $ 0.6-0.65 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-03025-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

De binnen of Openlucht Optische Kabel van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:fiber optic cable
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISORoHS

De Optische Kabel van de vezel voor Het Centrum van ftth- Gegevens

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.5-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc/lc/st/fc/mtrj
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Double Core
Certificaat:RoHSISO9001

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De nieuwe Schakelaar van de Assemblage Sc/Upc van Fase van het Ontwerp die in China wordt gemaakt

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:Fast connector
Toepassing:Vermogen
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Carton Box
Standaard:Fast connector
Oorsprong:China

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 het Optische Koord van de Vlecht Core/48core

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5 / Set
MOQ: 1000 Sets

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Sc/LC/FC/St de Snelle Schakelaar van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT FAST Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Fabricageproces:Gegoten

Schakelaar van Jumpler lc-FC van Sm de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-LC-FC-D-2-X-C-10
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:in Stainless, Plastic Box, Metal Box or Rack

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Sc-Sc van het Koord van het flard met Optisch Simplex 3.0mm van de Vezel G657A1

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:Fiber Patch Cables
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum
Standaard:SGS ROHS REACH ISO

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10/100base-Tx aan de Dubbele Convertor van de Media van de Vezel van Sc 100base-Fx Singlemode met ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10.0-16.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Converter
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC 2.0mm Schakelaar van de Assemblage van de Vezel de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:DT-FC/PC-SM-2.0
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1PCS/OPP, 100bags/Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:300000 PCS Per Month

Schakelaar van de Vezel van het Lint van de Metalen kap MPO de Naakte

Prijs Unit: US $ 0.1-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-FC
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/APC-MPO/APC de Optische Kabel van de vezel voor Het Centrum van ftth- Gegevens

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische Sc/Upc-Sc/Upc Sm Sx

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.85-0.98 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Shenzhen iPhotonics Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Koord van het Flard van de Kabel van de Daling van de Vezel FTTH G657A GJYXFCH GJXFH het Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:GJYXFCH or GJXFH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Wooden Reel

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index