Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 4/763  
Totaal 22862 producten van ongeveer 914

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Lszh Fiber Optic Cable (schakelaar SC/UPC)

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-SU-SU-D-3-0-H-20
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHSISO9001
Kern:Single Core

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

MPO/PC de Optische Schakelaar van de vezel voor Lint en Ronde Kabel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de vezel met Duplex Singlemode Schakelaars lc-FC

Prijs Unit: US $ 3.8-3.9 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC-FC-DX
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Optische Schakelaar van de Vezel van de Vezeloptische Kabel Connector/Lc/de Optische ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars van de Kabel van de Vezel van de buis de Optische, de Optische Koppeling van de Vezel, ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:EST
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

SMF/enige Wijze 1 de Optische Kabels van de Vezel van de Kern met de Schakelaars van Sc

Prijs Unit: US $ 7.5-8.0 / Roll
MOQ: 100 Rolls

Model No:GNT-5805B
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Itooner Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel de het Optische/Kabel van het Flard met Sc, LC, St, Schakelaars FC

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:FC/SC/LC/ST/MU/MTRJ/E2000
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001,VDECCC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12cores om de Optische Kabel van de Vezel met het Centrum van de Datum van de Schakelaar MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de vezel met Om3 Schakelaar MPO

Prijs Unit: US $ 17.5-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mpo-aqua
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De laagste Prijs en de Beste Schakelaar Sc/Upc van de Vezel van de Behandeling van de Kwaliteit ...

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Jilin Ouffu Photoelectric Communication Equipment Co., Ltd

[provincie: Jilin, China]

LC Schakelaars van de Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van Sc FC St SMA Mu MTRJ DIN ...

Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Certificaat:RoHSISO9001

Shenzhen Ksd Cable Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De simplex Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel Optische met Schakelaar fC-Sc

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FU-SU-D-3-0-C-20
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:silica fiber
Oorsprong:Wuhan, Hubei
Gs-Code:85367000

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Type van Duw van de Trekkracht van de Schakelaars van de Kabel van de Vezel van Sc/van PC het ...

Geslacht:Mannelijk
Toepassing:Vermogen,AutoRF
Handelsmerk:SZFOMS
Verpakking:1unit/Bag+Carton Box
Standaard:Duplex
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen Foms Fiber Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Kabel van het Flard van Multi-Mode Vezel de Optische met Schakelaar Fddi (jfopc-FDDI)

Model No:JFOPC-FDDI
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Handelsmerk:JFOPT
Verpakking:Individual Packing

Shenzhen Jiafu Optical Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De tactische Assemblage van de Schakelaar van de Kabel van de Vezel Optische

Model No:K4-BI-R-4SC/FD4-10
Toepassing:Fiber Optic Cable
Cover Materiaal:PE
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Handelsmerk:KEYOPTICS
Verpakking:Standard Export Packing

Keyoptics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Optische Schakelaar van de vezel/het best Schakelaar van de Kabel van de Vezel de Optische voor ...

Prijs Unit: US $ 14.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LP-24-F00PE-P01& LP-24-F00SX-S01
Geslacht:Mannelijk
Toepassing:Vermogen,Auto,RF,Audio & Video,PCB,Magnetronoven,FPCUHF
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:100PCS/Carton
Standaard:24MM

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1550 Optische Zender van de Vezel van de Zender van de Vezel van de zender de Optische

Prijs Unit: US $ 450.0-6800.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWT-1550ET -2x8
Type:Geïsoleerde
Conductor Type:Stranded
Toepassing:Boven het hoofd
Conductor Material:Aluminium Clad Steel
Schede Materiaal:PVC

De actieve Schakelaar van het Blok van het Gas (LBK), Verzegelende Schakelaars van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LBK
Gebruik:Telefoon,ComputerMobiele telefoon
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:ISO,RoHSGS

Dynamische Waterdichte Enige Wijze 1 de Optische Kabels van de Vezel van de Kern met de Schakelaars ...

Prijs Unit: US $ 27.0-29.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GNT-5825B
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Shenzhen Itooner Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Optische Kabel van de Vezel van het Lint 12cores met Schakelaar MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Om4 de Optische Kabel van de Vezel van Voilet met Schakelaar LC

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:lc
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Schakelaar van de Kabel van de Vezel van FC/Upc Sc/Upc de Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-C-S-S-S-FC-FPC-SC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Optische Schakelaar van de Vezel van de Vezeloptische Kabel Connector/LC

Prijs Unit: US $ 14.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LP-24-F00SX-S01
Geslacht:Vrouwelijk
Toepassing:Vermogen,Auto,RF,Audio & Video,PCB,Magnetronoven,FPCUHF
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:100PCS/Carton
Standaard:24MM

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fig8 de Optische Kabel van de zelf-Steun van de Draad van de Bundel van het Staal van Unitube ...

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTC8S
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De Schakelaar van het Blok van het gas (gele RING), Verzegelende Schakelaars 12/8mm van de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.93-1.033 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:LBK
Handelsmerk:blqd
Verpakking:Plastic Bag+Small Box+Big Cardboard Box
Standaard:International Standard
Oorsprong:China
Gs-Code:85367000

De laagste Prijs en de Beste Schakelaar Sc/APC van de Vezel van de Behandeling van de Kwaliteit ...

Model No:SC/APC RH-04
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Jilin Ouffu Photoelectric Communication Equipment Co., Ltd

[provincie: Jilin, China]

Multimode Om3 12cores om de Optische Kabel van de Vezel met Schakelaar MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de vezel met Simplex Singlemode Schakelaars Sc-LC

Prijs Unit: US $ 1.75-1.95 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc-lc
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Betere Prijs van de Kern van fabriek 2-24 voor de Optische Kabel van de Vezel (GYXTC8S)

Prijs Unit: US $ 0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYXTC8S fiber optic cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Certificaat:RoHSISO9001

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC-St Fiber Optic Cable Adapter Connector

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-C-S-S-S-FC-FPC-ST-FPC
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Carton
Standaard:passive optical devices
Oorsprong:Wuhan, Hubei
Gs-Code:85367000

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index