Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 4/862  
Totaal 25847 producten van ongeveer 1174

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Kabel van het Koord van het Flard van de vezel de Optische met de Schakelaar FC van Sc LC

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SL-LC/LC-3M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Communicatie van de Optische Kabel van de Schakelaar GYFTY van de vezel de Optische Schakelaar van ...

Prijs Unit: US $ 200.0-400.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Model No:GYFTY Optical cable
Toepassing:Geneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Toebehoren van de Doos van de las de Gezamenlijke voor Schakelaar van het Eind van de Vezel van de ...

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:DF-685
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Defi Plastics Industry Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Kabel van de vezel met Schakelaar van Sc van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-3.2 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DTPC SC
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Koord van het Flard van de vezel de het Optische/Kabel van het Flard met Sc, LC, St, Schakelaars FC

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 50 pcs
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:patch cord cable
Handelsmerk:ADP/OEM
Verpakking:PCS with PE Bag, 1PC/PE Bag
Standaard:SC-SC fibet patch cable SM, SX, L: 2M
Oorsprong:Guangdong, China
Gs-Code:8544700000

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Adapter van de Schakelaar van de Kabel van de Vezel van het Type van adapter de Optische

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S-S-F-FC-FPC-FC-FPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel Single-Mode Connecter van de Schakelaar van de vezel de Optische D4

Prijs Unit: US $ 7.6-8.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:D4
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:D4
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Schakelaars van de Kabel van de Optica van de Vezel Connectors/Waterproof van de vezel de ...

Prijs Unit: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FTTH Fiber Optic Multimode LC aan Sc Connector ventilator-uit Cable

Prijs Unit: US $ 28.0-30.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-552
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

IP65 de waterdichte Sc/APC Optische Vezel Optische Patchcord van de Kabel van de Daling van de ...

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:SC/APC
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

De actieve Schakelaar van het Blok van het Gas (LBK), Verzegelende Schakelaars van de Kabel van de ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:lbk
Merk:OEM
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China

Snelle Schakelaar van de Kabel van de Vezel van Ce SGS Goedgekeurde Optische (t-207H)

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T-207H
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CE,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Explosieveilige

De Optische Kabel GYTA Aire Libre Cable DE Fiber Optical van de vezel/de Kabel van de Computer/de ...

Prijs Unit: US $ 165.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GYTA aire libre cable de fiber optical
Handelsmerk:hanli
Verpakking:1000/2000/3000m
Standaard:1-72c
Oorsprong:Zhejiang
Gs-Code:8544700000

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optic Pigtial met 12 LC Connectors (Fiber verbindingsdraadkabels)

Prijs Unit: US $ 8 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LCSM12
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Verbindingsstructuur:LC

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

E2000 APC 50/125 van PC Upc 62.5/125 Multimode Optische Verbindingsdraad van de Vezel van de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:E2000 fiber optic cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Goedkoop Sc van de Apparatuur van het Koord van het Flard van de Vezel Optisch aan APC LC de Kabel ...

Prijs Unit: US $ 0.01-5.4 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:SC to LC fiber patch cord
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:ADP or OEM
Verpakking:Paper Box
Standaard:1, 2, 3, 5, 10, 30 meters and so on

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/FC de Optische Kabel van de Vezel van pvc van schakelaars (FTTH CATV)

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-FU-D-3-0-C-10
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:RoHS
Oorsprong:Wuhan, Hubei
Productiecapaciteit:60, 00 PCS/Month

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van het Blok van het gas en het Einde van het Eind, Water/de Schakelaar van het Blok ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000
Productiecapaciteit:1000000PCS/Month

Schakelaar van Sc UPC van de vezel de Optische Snelle voor de Kabel van de Daling

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-001
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Koude persing

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Optische Schakelaar van de Vezel van de Vezeloptische Kabel Connector/Lc/de Optische ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-F00PE-P01, LP-24-F00SX-S01
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de Vezel van Gystcs/de Kabel van de Computer/de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 200.0-400.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Model No:GYSTCS Fiber Optic Cable
Handelsmerk:HANXIN
Verpakking:1000/2000/3000
Standaard:4-48 C
Oorsprong:Zhejiang
Gs-Code:8544700000

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex van de Schakelaar van de Kabel FC Mm van de vezel de Optische Om2 50/125

Prijs Unit: US $ 3.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC
Merk:OEM
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:UL RoHS
Oorsprong:Shenzhen

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de vezel met Simplex Singlemode Schakelaars Sc-LC

Prijs Unit: US $ 1.75-1.95 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:sc-lc
Type:Single-mode Fiber
Toepassing:Verbinding
Merk:OEM
Certificaat:RoHSISO9001
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel de het Optische/Kabel van het Flard met Sc, LC, St, Schakelaars FC

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Fiber Optic Patch Cord
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Bare koperdraad

MPO/PC de Optische Schakelaar van de vezel voor Lint en Ronde Kabel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Schakelaar van het Kabelkanaal van de Vezel, Schakelaar van de Buis 22mm

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

De Optische Kabel van de Vezel GYFTY/de Kabel van de Computer/de Kabel van Gegevens/Communicatie ...

Prijs Unit: US $ 200.0-400.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Model No:GYFTY Fiber Optic Cable
Handelsmerk:HANXIN
Verpakking:1000/2000/3000
Standaard:4-48 C
Oorsprong:Zhejiang
Gs-Code:8544700000

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

IP68 waterdichte Schakelaar FULLAXS aan LC de Duplex Enige Optische OpenluchtKabel van de wijzeOS2 ...

Prijs Unit: US $ 30.0-40.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-002
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Kabel van de Vezel van Sc de Optische Plastic

Model No:SC
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

De optische Vorm van de Schakelaar van de Kabel van de Schakelaar van de Vezel van de Schakelaar ...

Model No:3636
Shaping Mode:Injectie Mould
Oppervlaktebehandeling Process:Polijsten
Plastic Materiaal:PA66 + GF
Proces Combinatie Type:Single-Proces-modus
Toepassing:Auto,Huishoudelijke apparaten,Meubilair,HandelsartikelElectronisch

SUNSHAR PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 ...
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index