Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 40/756  
Totaal 22673 producten van ongeveer 906

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

SC/PC een Multimode pre-Opgepoetste Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Metalen kap

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Nieuwe Waterdichte 3in1 LEIDEN 54X3w Vlak PARI IP65

Prijs Unit: US $ 163.0-168.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ICON-A065C
Emitting Kleur:RGB
Waterbestendig:Niet Waterproof
IP-klasse:IP20
Leven:50000h
Elektrische stroom Type:AC

De Vezeloptische Schakelaar van de Adapter van het Koord van het Flard lC-St

Prijs Unit: US $ 0.1-0.3 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-C-S-S-S-LC-FPC-ST-FPC
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:Carton
Standaard:passive optical devices
Oorsprong:Wuhan, Hubei
Gs-Code:85367000

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

het Koper van 75ohm 5/8 Waterdichte Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Groot verkoop het Koord van het Flard van de Optische Vezel met LC, Sc, FC, St, MPO, Mu, DIN, D4 ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-14
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel fC-Upc Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-UPC SM Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Koord van het Flard LC Uniboot van de vezel het Optische Verwisselbare

Prijs Unit: US $ 3.5-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC uniboot
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Duplex Hybride Optische Schakelaar fC-St

Model No:FC-ST
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Aantal Cores:Single-Core
Handelsmerk:TELEFLY or OEM
Verpakking:Inner Plastic Box+Outer Cartons

Telefly Telecommunications Equipment Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De in het groot Rj45 Schakelaar van de Kabel/de Beschermde Rj45 Schakelaar van Conector/Metal Rj45

Prijs Unit: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:DH-24-RJ45-P01, DH-24-RJ45-S01
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koorden van het Flard van de Optische Vezel van Sc FTTH Singlemode Duplex

Prijs Unit: US $ 0.9-1.99 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:SC patch cords
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Grijs/CAT6 het Koord van het Flard Blue/Red/Yellow

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Cat6
Toepassing:LAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode SimplexKabel van de Vezel van het Flard Cord/Mu van de Vezel mu-Mu Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, FAS, FCA, EXW

Model No:MU-MU patch cord
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Handelsmerk:DF
Standaard:CE, ROHS, ISO

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Optische Schakelaar van de Vezel FC/PC Sm

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/PC SM Simplex Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Vezel Optische Loopback voor de Aansluting van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Onderaan de Klem van het Lood voor het Gebruik van Pool van de Kabel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:YXXJ
Certificering:CCC,SGS,RoHSISO
Oppervlakte behandeling:Verzinkt
Kleur:Wit
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Wooden Case

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De digitale AudioKabel van de Optische Vezel Toslink

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:HS-0024
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Hongsheng Cables Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 het Koord van het Flard van kernen MPO/MTP, de Assemblage van de Kabel mpo-LC

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 17.0-20.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:MTP MPO Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC een Multimode pre-Opgepoetste Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Metalen kap

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Installatie van de Vezel van Sc de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 0.78-0.88 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SADP-F-S-S-S-SC-MPC-00-00
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC PC Fiber Optic Connector 3.0mm

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

10GB Koord van het Flard van de Vezel van Corning het Optische, lC-Sc, MultiWijze, Simplex (50/125 ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-39
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Vezel Optical LC Uniboot Switchable Connector LC 2mm

Prijs Unit: US $ 3.5-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC switchable uniboot
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:ISO, REACH, ROHS, TELL, CE
Oorsprong:Shenzhen, Guangdong
Gs-Code:85367000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12/24/48 Optische Kabel van de Vezel van Kernen mtp/mpo-LC de Duplex 50um Om3 MPO

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.0-20.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MPO/MTP Patch Cord
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,CE,ISO9001CCC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Metaal RJ45 8p8c Adapter/12V Network Connector

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:YT-RJ45-CPE-10-001, YT-RJ45-JSX-18-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Daling van de Vezel G657A1 G652D 1 en van 2 Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 0.52-0.65 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:G652D G657A1
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag
Standaard:PVC, PE
Oorsprong:China
Gs-Code:8544492900

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4*25W het LEIDENE Bewegende Hoofd van de Straal voor de Staaf van DJ van de Nachtclub van de Disco

Prijs Unit: US $ 185.0-195.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ICON-M013
Lichtbron:LED
Emitting Kleur:Veranderlijk
Control Channel:16CH
Strobe:Elektronische Strobe
Certificaat:CERoHS

De Snelle Schakelaar van de Vezel van Ont LC

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Oorsprong:China

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Vezel Optische Loopback voor de Aansluting van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Snelle Schakelaar 60mm van Sc Upc

Prijs Unit: US $ 0.1-5.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:fast connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Metalen kap van B Singlemode ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index