Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 40/862  
Totaal 25847 producten van ongeveer 1988

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Cat5 de Schakelaar van het Netwerk van de Stop van UTP RJ45 10p10c

Prijs Unit: US $ 0.01-0.3 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LKF5PG1010M03
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Elektrisch geleidendTransmissie van elektrische signalen
Karakter:Milieubescherming
Species:Plug

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Vezel Optische Loopbacks voor de Transmissie van Gegevens

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Keyoptics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Optische Vlecht 12 van de vezel St van de Kernen van de Vezel Schakelaar

Prijs Unit: US $ 9 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST/UPC-01
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Fan-out 12 de Vlecht MPO van de vezel van Kernen aan PC van Sc

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-88
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Shenzhen Bton Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

De beste Optische Schakelaar van de Vezel van Sc Sm van de Kwaliteit

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DT SC connector
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Connector Type:SC-PC
Vorm:Circulaire
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC

BNC Schakelaar AF0001

Model No:HF-AF0001
Type:High Voltage Coaxiale Connectoren
Koppelingsmechanisme:Draadaansluiting
Handelsmerk:best-dragon
Verpakking:Standard Export Carton Box
Standaard:RoHS

Baoying Best-Dragon Electronic Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Van Sc/van FC/St/van LC/mu-Type Schakelaar 12 de Optische Schakelaars van de Vezel van de ...

Model No:SC / FC / ST / LC / MU
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Verpakking:PVC Self-Styled Independent Packaging with Dust Ca

Source Shing Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Carefiber Optical Technology Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Groothandel Hot 12X20W RGBW Football LED Moving Head (ICON-M083)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 178.0-188.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ICON-M070
Lichtbron:LED
Materiaal:Aluminium
Emitting Kleur:Veranderlijk
Strobe:Elektronische Strobe
IP-klasse:IP20

Single-Mode Koord van het Flard van de Vezel lC-Sc Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.3-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-LCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Vezel van het Lint van de Metalen kap MPO de Naakte

Prijs Unit: US $ 0.1-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-FC
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC 0.9mm de Optische Schakelaar van de Vezel met 1.25 Ceramische Metalen kappen

Prijs Unit: US $ 0.65-0.75 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-04003-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Vezel van de Leverancier van Shenzhen de Concurrerende Multimode Duplex Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 4.2-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, EXW

Model No:MM DUPLEX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Lucht Optische Kabel van de Vezel ADSS G652D met Goedkope Prijs

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.2-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:ADSS-Single jacket
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

1X8 Optische PLC van de vezel Splitser met het MiniPakket van de Buis van het Staal

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 9.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-PLCM1×8SA
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall or neutral/blank

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

G657A 1 Kabel van de Daling van de Kern van per de Prijs Gjxh van de Meter

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.07 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJXH-1B6A2
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Merk:OEM
Handelsmerk:Hongan or customized

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

In het groot Verschillende Types van de Optische Schakelaar CATV van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DT-TVC11006
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:One Box for 1000 Ones, Safe Packaging
Standaard:ISO 9001, CE, SGS
Oorsprong:Hangzhou, Zhejiang Province, China
Productiecapaciteit:50000 PCS/Month

De snelle Singlemode FC/Upc Schakelaar van de Assemblage

Model No:FC-UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Hangzhou Leite Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

St PC 3.0mm de Simplex Optische Schakelaar van Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ST-PC-MM-30
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Openlucht Optische Kabel van uitstekende kwaliteit van de Vezel Upto 288 Kernen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:GYFTS
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Hangzhou Jinlong Optical Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Fiber voor MPO Patch Cord

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De goud Geplateerde RG6 Schakelaar van TNC

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Optische Kabel van de Vezel in Voorraad 24 Kern GYFTY

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.53 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTY-24B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Mu Sm 0.9mm Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.6-1.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C05S09
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Innovatieve Nieuwe het kristal HoofdCAT6 Ca6a Cat7 8p8c UTP RJ45 Schakelaar van Utinity

Model No:QT-RJ45CT6A7
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:QIN
Verpakking:100PCS/Box, 48boxes/CTN, 2CTN/Master CTN
Oorsprong:Shenzhen, China
Productiecapaciteit:10000000PCS/Month

Shenzhen Creative Ruby Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

De Schakelaars van de optische Vezel voor het Optische Koord van het Flard voor CATV & LAN

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Metro
MOQ: 1000 Meters

Model No:Optical Fiber Connectors
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De lage Vrouwelijke Schakelaar Rg316 van Vswr N Tpye

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:N type
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Magnetische Kabel voor iPhone /Android/Type-C

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.5-1.8 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:Magnetic cable 3 in 1
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM/ODM

Shenzhen Shuangyuan Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index