Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 42/816  
Totaal 24480 producten van ongeveer 1748

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Schakelaar van de Adapter FC van de vezel de Optische

Model No:adaptor
Handelsmerk:CATVSCOPE
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:5000000USD/PC

CatvScope Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Sc 2.0mm de Optische Schakelaar van de Vezel met Metalen kap

Prijs Unit: US $ 0.6-0.65 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-02003-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Enig Sc van het Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC-SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vrouwelijke Coaxiale Kabel MMCX Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MMCX
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische Sc/Upc-Sc/Upc Sm Sx

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.85-0.98 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Shenzhen iPhotonics Creation Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc FTTX

Prijs Unit: US $ 0.35-0.42 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:sc, st, lc, fc
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Multimode SimplexLC/Upc 3mm de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sluiting van de Las van de vezel de Optische voor de Optische Verbindingen van de Kabel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 25.0-75.0 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:GJS 03 series
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Verpakking:Cartons
Standaard:ISO 9001: 2000 TLC CE RoHS

Chengdu Qianhong Communication Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van het Flard van de Kabel van het Koord van het Flard UTP/FTP Cat5e/CAT6 RJ45

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 10000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:cat5e/cat6 patch cord cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De in het groot Rj45 Schakelaar van de Kabel/de Beschermde Rj45 Schakelaar van Conector/Metal Rj45

Prijs Unit: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:DH-24-RJ45-P01, DH-24-RJ45-S01
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Eenheid van het Netwerk FTTH van Gigabit Gepon Epon ONU van WiFi de Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 38 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, CIP, EXW

Model No:SON8018GW7dB
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:CHIMA or OEM
Verpakking:Generic Packaging or OEM

Shenzhen Chima Technologies Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

in-Line Horizontale Sluiting van de Las van de Vezel van het Type Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DSC0376
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:hongsheng
Verpakking:Carton with Pallet

Zhejiang Jianwei Company Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

St/Upc Sm, de SimplexSchakelaars van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:ST

De Optische Schakelaar van de Vezel LC Uniboot

Prijs Unit: US $ 1.35-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC/PC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC de simplex 9/125 Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-12123
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

FC PC 3.0mm Simplex Singlemode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC-PC-SM-30
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:FC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Vlecht van de vezel met Schakelaars Sc/LC/FC/St

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTLP
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Het beste Mes van de Optische Vezel van de Hoge Precisie van de Kwaliteit

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 150 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TC-6S
Type:Fiber Splicer
Certificaat:CERoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Explosieveilige

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, MPO
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Srh1254 door droeg de Ring van de Misstap voor het Gebruik van de Turbine van de Wind

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SRH1254
certificaat:ISO9001RoHS
Handelsmerk:IUGIS
Verpakking:Blister Card Packing/Normal Polybag/Your Design
Standaard:BV
Oorsprong:Shanghai China

Shanghai IUGIS Carbon Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

1X3 1310nm MultiKoppeling van de Vezel van de Wijze zonder Schakelaar

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 7.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SMTC-13-13-00-OM4-2-10-B2-00
Type:Fiber Optic Sensors
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Beëindiging van de Kabel van de Daling FTTH van de vezel de Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:171045-538
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vierkante Doos van de Bescherming van de Las van de Fusie van de Kabel van de Daling van het ...

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Splice Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

SC/PC-SC/PC het Koord van het flard

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8 / Set
MOQ: 1000 Sets

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Koord van het Flard van de vezel het Optische voor Mededeling

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.9-2.2 / Set
MOQ: 10 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:HFBR and MOST series
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Injection Molding
Toepassing:Fiber Module

12 standaardPLC van de Optische Vezel van de Kleur 1X8 Splitser

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:DT-PLC2892
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton

LC Fiber Optic Patch Cord Cable

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC simplex cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele Zendontvanger 1310nm van PK J9151A SFP+ 10km Module

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 45.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:J9151A-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

M30 Klier van de Kabel van de Kabel van de Vezel de Optische Gezamenlijke Geïsoleerdel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.3-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FM30
Certificering:CCC,RoHS,ISOCE
Oppervlakte behandeling:Polijsten
Kleur:Zwart
IP-klasse:IP68
Materiaal:Nylon

Yueqing Feeo Electric Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Daling Patchcord van Sc/Upc FTTH

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/UPC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index