Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 42/926  
Totaal 27778 producten van ongeveer 1322

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

De lucht Geblazen Schakelaar van Microduct van het Einde van het Eind van het Project

Referentie FOB Prijs: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:ESC
Flexibel of Rigid:Stijve
Standaard:Standard
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box
Standaard:3mm ~ 16mm

Chengdu Cheerdream Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Schakelaar 881254-1 van de auto LEIDENE van de Uitrusting van de Bedrading AMPÈRE van de Staart ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.1-0.9 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:881254-1
Toepassing:Auto
Wire Core Materiaal:Vertinde koperdraad
industrie type:Automotive kabelboom
Bandaging Materials:Plakband
Algemene Bedrading Harness:Het krimpen in elkaar zetten Klassen

Yueqing Boer Electrical Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

PLC van de Plastic Doos van de Telecommunicatie van Gpon 1X16 Splitser voor Pon/FTTH/CATV

Referentie FOB Prijs: US $ 9.0-18.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X16 Plastic Box PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Doos van de Bescherming van de Uitrustingen van de Kabel van de Daling van de Optische Vezel FTTH ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

APC van Sc Upc Mechanische Snelle Schakelaar

Referentie FOB Prijs: US $ 0.83 / pcs
MOQ: 1 pcs

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Lichtbron TYPE:Laser
Connector Type:SC-APC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St de Optische Schakelaars van de Vezel met Metalen kap 0.9mm van het Roestvrij staal Laars

Referentie FOB Prijs: US $ 2.3-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-030101-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

De Schakelaar van Fic van de Prijs van Nice voor de Kabel van de Daling FTTH

Referentie FOB Prijs: US $ 0.85-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:fic connector
Handelsmerk:KOC
Verpakking:1PC/Bag
Standaard:ISO, REACH, ROHS, TELL Certified
Oorsprong:Made in China Shenzhen
Gs-Code:85367000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC PC 3.0mm Simplex Multimode Fiber Optic Connector

Referentie FOB Prijs: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC-PC-MM-30
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:FC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Van de mmMPO Vezel van Sm de Optische Schakelaars

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-64
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Optische Schakelaar van de Vezel LC Uniboot

Referentie FOB Prijs: US $ 1.35-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC/PC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1.6/5.6 mannelijke Schakelaar 75ohm voor Kabel 75-3-1

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:75-3-1
Toepassing:RF
Certificering:CEISO
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:248 x 71 x 25mm

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Simplex FC/PC 2.0mm de Optische Schakelaar van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.65-0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar van de AMPÈRE FDDI van de vezel de Optische Multimode OM2 Duplex

Referentie FOB Prijs: US $ 20.0-21.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-009
Merk:OEM
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:1 Ea for Individual OEM Quality PE Bag
Standaard:0.0097lb
Oorsprong:China

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

14p de mannelijke en Vrouwelijke Waterdichte Schakelaar 1j0973737 van de Druk van de Olie van VW

Referentie FOB Prijs: US $ 0.05-0.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:1J097373714
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:DIN
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Yueqing Boer Electrical Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Optische Snelle Schakelaar Sc/Upc van de vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC fast connector
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PLC van de Plastic Doos van de Telecommunicatie van Gpon Splitser voor Pon/FTTH/CATV

Referentie FOB Prijs: US $ 3.6-28.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Gpon Telecommunication Plastic Box PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Doos van de Bescherming van de Kabel van de Vezel FTTX de Optische

Referentie FOB Prijs: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Schakelaar van Ethercon van Cnlinko de Waterdichte CAT6/8p8c RJ45 Schakelaar voor Signaal

Referentie FOB Prijs: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:YT-RJ45-CPE-10-001, YT-RJ45-JSX-18-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Vezel van Sc

Referentie FOB Prijs: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc/APC het Snelle Gebied van de Schakelaar - installable Schakelaar

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5 / pcs
MOQ: 1 pcs

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Lichtbron TYPE:Laser
Connector Type:SC-APC

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St de Optische Schakelaars van de Vezel met Metalen kap 3.0mm van het Roestvrij staal Laars

Referentie FOB Prijs: US $ 2.3-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-030103-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

Usconnec 's MPO MTP Optical Fiber Cable

Referentie FOB Prijs: US $ 25.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MTP
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De beste Optische Schakelaar van de Vezel van de Prijs met Simplex Sm

Referentie FOB Prijs: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK01FC101
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

D4 Singlemode Optische Schakelaar van Multimode Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:D4
Structuur:D4
Aantal Cores:Single-Core
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar van de Vezel van de fabrikant Sc/Upc de Optische Snelle voor Verkoop

Referentie FOB Prijs: US $ 0.4 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DT-SCUPC-002
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:One Box for 100 Ones, Safe Packaging
Standaard:ISO 9001, CE, SGS
Oorsprong:Hangzhou, Zhejiang Province, China
Productiecapaciteit:2500 PCS/Month

De Optische Schakelaar MPO van uitstekende kwaliteit van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-68
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Optische Schakelaar van de Vezel LC/PC Uniboot

Referentie FOB Prijs: US $ 1.35-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

L9 de Dubbele Mannelijke Schakelaar van de Link rf van U

Referentie FOB Prijs: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:L9 RF Connector
Certificering:CEISO
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:248 x 71 x 25mm
Oorsprong:Shanghai

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

2.0mm 3.0mm de Optische Multimode OM3 EpoxySchakelaars LC van de Vezel

Referentie FOB Prijs: US $ 0.55-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-001
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Koude persing
Merk:OEM

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Plastic Optische Vezel Patchcords, Verbindingsdraad en Schakelaars

Referentie FOB Prijs: US $ 3.15 / Set
MOQ: 10 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HY--HFBR-4503/4513
Standaard:RoHS, ISO
Oorsprong:Chengdu, Sichuan
Gs-Code:8544421100
Productiecapaciteit:150000 Piece/Month
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index