Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 43/864  
Totaal 25899 producten van ongeveer 1618

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Om3 de Optische Vezel Loopback van de Vezel MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Single-Mode Koord van het Flard van de Vezel lC-Sc Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.3-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:TXS-LCSC03
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC-ST
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De enig-simplex Optische Schakelaar van de Vezel van /Mm

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel van de Leverancier van Shenzhen de Concurrerende Multimode Duplex Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 4.2-5.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DAT, EXW

Model No:MM DUPLEX
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Daling FTTH G657A van per de Prijs Gjxh van de Meter

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.13 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:GJXH-1B6A2
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC
Handelsmerk:Hongan or customized
Verpakking:Roll Add Box or Customized
Standaard:2.0*3.0mm

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De OpenluchtDoos van de Bescherming van de Las van de Kabel van de Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De optische Wdm Mux/Demux Hoge Plastic Doos CWDM van het Kanaal 4+1CH

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 28.0-36.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1ch, 2ch, ...16ch
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC PC 2.0mm Simplex Singlemode Fiber Optic Connector

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC-PC-SM-20
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:FC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc FTTX

Prijs Unit: US $ 0.35-0.42 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:sc, st, lc, fc
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Maak 7/16 Mannelijke rf Coaxiale Schakelaar van DIN waterdicht

Model No:1256
Type:Coaxiale Connector PCB
Koppelingsmechanisme:Spannen Type
Toepassing:PCB,UHF,Audio & Video,MagnetronAutomobile
Classificatie:Male Connector
Interface Type:ZIF

Twinlink Communication Technology (Shenzhen) Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Rechte PCB van de Stop SMB zetten Schakelaar op

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SMB
Certificering:CEISO
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:248 x 71 x 25mm
Oorsprong:Shanghai

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Lucht Optische Kabel van de Vezel ADSS G652D met Goedkope Prijs

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.2-0.6 / Metro
MOQ: 2000 Meters

Model No:ADSS-Single jacket
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Schakelaar van Jumpler lc-FC van Sm de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFC-1-LC-FC-D-2-X-C-10
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree
Verpakking:in Stainless, Plastic Box, Metal Box or Rack

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Flard van de Kernen MPO 12 van de vezel de Optische met Schakelaar FC

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-66
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Double Core

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Gpon, PLC 1X2/4/8 van de Vezel van de Telecommunicatie Epon Optische Splitser

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:blockless
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK or OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 Optische PLC van de vezel Splitser met het MiniPakket van de Buis van het Staal

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 9.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FA-PLCM1×8SA
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Fiberall or neutral/blank

Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100% Geteste Micro- Schakelaar Van uitstekende kwaliteit van de Buis 8/5.5mm

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Micro Duct Connector 8/5.5mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Gs-Code:39174000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

12 Koord van het Flard van de Vezel mpo-MPO van vezels OS2 Multimode Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 32.0-34.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-008
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/Upc Multimode Simplex Optische Schakelaar van de Vezel van 3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:ST

De Openlucht Optische Kabel van uitstekende kwaliteit van de Vezel Upto 288 Kernen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:GYFTS
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Hangzhou Jinlong Optical Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Assemblage van de Kabel van de Vezel Optische (voor FTTA)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FTTA Cable Assembly
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001

Optische Fiber voor MPO Patch Cord

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Enige Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel van de Wijze Optische met de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.95-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:SC/UPC-SC/UPC-SX-SM-3.0
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Optische Kabel van de Vezel in Voorraad 24 Kern GYFTY

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.53 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTY-24B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het flard-Koord en de Schakelaar van Superia E2000 van de hoge Precisie

Model No:E2000 H&S R&M
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,ISO9001CCC
Merk:OEM

Shenzhen Aeon Telecom Technology Co. Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Vezel Optic LC aan Sc Connector

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:PC-156
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Snelle Schakelaar van de Vezel van Sc van de Schakelaar FTTH Sc/Upc Optische Snelle

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/UPC Fast connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Het Broodje van de Kabel van de optische Vezel/de Kabel van de Computer/de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:optical fiber cable roll
Merk:OEM
Handelsmerk:hanxin
Verpakking:1000/2000/3000m
Standaard:4-72
Oorsprong:Zhejiang

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

M30 Klier van de Kabel van de Kabel van de Vezel de Optische Gezamenlijke Geïsoleerdes

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.3-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FM30
Certificering:CCC,RoHS,ISOCE
Oppervlakte behandeling:Polijsten
Kleur:Zwart
IP-klasse:IP68
Materiaal:Nylon

Yueqing Feeo Electric Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

MTP/MPO het optische Koord van het Flard voor het Centrum van Gegevens

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 18.0-20.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:MTP/MPO
Fabricageproces:Koude persing
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Merk:OEM
Handelsmerk:DYS
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index