Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 43/763  
Totaal 22888 producten van ongeveer 1525

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Optische Schakelaar van de Vezel van de Assemblage van de goede Kwaliteit de Snelle (Sc-PC)

Model No:SC-PC
Handelsmerk:Shanghai Yiyang
Standaard:Quality Grade: ROHS GS ISO
Oorsprong:Shanghai Jinshan, China
Productiecapaciteit:100, 000PCS/Year

Shanghai Yiyang Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Wijze 3.0mm van de Schakelaar LC van Uniboot Duplex Enige

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C012US
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc /FC/St /LC Sm, Optische Adapter van de Vezel van Mm de Simplex Duplex

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.08 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Fiber Optical Adapter
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Handelsmerk:EM, GEYIDA
Verpakking:Piece

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Opgw-aluminium de Beklede Losse Optische Kabel van Opgw van de Buis

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 KM
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Aluminuml
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Wire Core Material:Staal
Certificaat:CE,ISORoHS

Beschermende Doos van de Vezel van de Sluiting FTTH van de Doos van de Bescherming van de las de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:fiber protection box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Optische Verbindingsdraad FC Sm/mm Sx/Dx van de vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen iPhotonics Technology Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Adapter SMA905 van de Vezel van de hoge Macht de Optische met GLB van het Stof van de Ketting

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.8-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HKN-09003
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

HK-8s het achterMeetapparaat van het Verlies van de Terugkeer van de Toevoeging van de Vezel van de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-2210.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:HK-8S
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Nieuwe Waterdichte IP65 54X3w3in1 LEIDEN PARI

Prijs Unit: US $ 119.0-128.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:ICON-A065C
Emitting Kleur:RGB
Waterbestendig:Niet Waterproof
IP-klasse:IP20
Leven:50000h
Elektrische stroom Type:AC

Schakelaar 16mm van het Blok van het gas

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Gas Block Connector 16mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100000000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het optische 5dB Mannetje van de Demper van Sc aan Wijfje

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SOFA-P-S-5-P-SC-MPC-SC-FPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

APC van Sc Multimode pre-Opgepoetste Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Metalen kap

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC de zwarte Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC
Structuur:DIN
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Optische Vezel van Gysta/de Kabel van de Computer/de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GYSTA Optical Fiber Cable
Merk:OEM
Handelsmerk:hanxin
Verpakking:1000/2000/3000m
Standaard:4-72
Oorsprong:Zhejiang

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Cat5 RJ45 de Schakelaar van het Waterdichte schot van de Schakelaar van Ethernet voor de Apparatuur ...

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-10-002, YT-RJ45-JSX-16-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Kabel van de Vezel van de Fabrikant GYXTW van China

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.12 / Metro
MOQ: 10000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

APC 2.0mm van Sc de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC-APC-20
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Connector Type:SC-APC
Handelsmerk:HNK or OEM

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaars van de Vezel van Sc met Metalen kap 0.9mm van het Roestvrij staal Laars

Prijs Unit: US $ 2.3-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-020101-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

CATV Singlemode 2.0mm APC Fiber Optic Connector van Sx Mu

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:MU sM 2.0
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton
Standaard:LC/PC
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

het Koord van het Flard van 12core MTP Fibra Optica, mm Om3, ons Originele Schakelaar Conec

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:MTP 12core OM3
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:ISORoHS

Doos van de Kabel van de Lancering OTDR van Sc/LC/FC/St/Mu/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 120 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:Launch cable Box
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Gs-Code:90011000

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Fiber LC aan FC Duplex Connector

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:PC-90
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Bescherming van de Las van de Kabel van de Vezel FTTH de Optische

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

24 het rek-Onderstel van kernen het Verschuifbare Frame van de Distributie van de Vezel Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 6.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:TK-ODF-RS24
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc FTTX

Prijs Unit: US $ 0.35-0.42 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:sc, st, lc, fc
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc van de Vlecht van 12 Kern van de vezel Optisch, FC, LC, St Schakelaar

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-63
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Optische Schakelaar van de Vezel Sc-APC

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SC-APC Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

het Koper van 75ohm 5/8 Waterdichte Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Koord van het Flard van de Vezel mpo-MPO van vezels OS2 Multimode Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 32.0-34.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-008
Handelsmerk:PN
Verpakking:Packaged in Individual Bags with Test Results
Standaard:3.0mm Cable
Oorsprong:China
Gs-Code:8544700000

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Optische Vezel van Connecotor MPO van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.42 / pcs
MOQ: 1 pcs

Model No:MPO Optical Fiber Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index