Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 43/894  
Totaal 26816 producten van ongeveer 1577

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Plastic Optische Vezel Patchcords, Verbindingsdraad en Schakelaars

Prijs Unit: US $ 3.15 / Set
MOQ: 10 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HY--HFBR-4503/4513
Standaard:RoHS, ISO
Oorsprong:Chengdu, Sichuan
Gs-Code:8544421100
Productiecapaciteit:150000 Piece/Month

D4 Singlemode Optische Schakelaar van Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:D4
Structuur:D4
Aantal Cores:Single-Core
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC 3.0mm de Optische Schakelaar van de Vezel met Ceramische Metalen kappen

Prijs Unit: US $ 0.65-0.75 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-01007-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Vezel Optic LC aan Sc Connector

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:PC-156
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Rj 45 Modulaire Stoppen van de Haven Connector/RJ45 van het Netwerk/Kat 5 de Schakelaar van het ...

Prijs Unit: US $ 3.5-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-02-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

LC types van de Optische Schakelaar van de Vezel voor FTTX

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC 0.9mm Connector
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

PLC van de Plastic Doos van de Telecommunicatie van Gpon 1X16 Splitser

Prijs Unit: US $ 5.5-11.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:1X16 Plastic Box PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK/OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Module de van uitstekende kwaliteit SFP van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 8.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP
Bedrading Devices:ODF
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:KOC
Verpakking:10PCS in One Small Package
Standaard:CE, IEC, ISO, REACH, ROHS

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Van de mmMPO Vezel van Sm de Optische Schakelaars

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-64
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Schakelaar van het Koord SC/PC van het Flard van de Vezel van mm de Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, DAP

Model No:SC/PC-SC/PC-MM
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:PE Bag Packed for Each Piece
Standaard:RoHS, UL, CE, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:100, 000 Piece/Pieces Per Month

De Schakelaar van Cat5e CAT6 Cat7 RJ45 voor LAN Kabel

MOQ: 200 Pieces

Model No:rj45
Type:Kaal
Conductor Type:Solide
Conductor Material:Koper
Schede Materiaal:PVC
Isolatiemateriaal:PVC

Shenzhen ADP Cables Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

MPO Optische Vezel Loopback voor FTTX

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

APC E2000 van 2.0mm Single-mode Optische Groene Schakelaar

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN004
Merk:OEM
Handelsmerk:PUNO
Verpakking:Connector Are Bulk Packed, 10 or 20 PCS / Plastic
Standaard:Plastic Cap
Oorsprong:China

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De professionele Schakelaar van de Optische Vezel van de Fabrikant (dlt-11B0)

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:DLT-11B0
Handelsmerk:HOY
Verpakking:Box
Standaard:ROHS
Oorsprong:Shenzhen, China
Productiecapaciteit:500k/M

ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

2*8 spelden SMT 1.27mm de Dubbele Schakelaar van de Kopbal van Rijen Vrouwelijke

Prijs Unit: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FH030
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

het Koper van 75ohm 5/8 Waterdichte Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar van het Netwerk van de Stop van FTP van Cat5e CAT6 UTP 8p8c RJ45 de Modulaire

Prijs Unit: US $ 0.01-0.05 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LKU588M03
Gebruik:Computer,Workstation,ServerLaptop
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar van de Assemblage MPO (de Optische Schakelaar van de Vezel)

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Handelsmerk:TRT

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

L9 de Dubbele Mannelijke Schakelaar van de Link rf van U

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:L9 RF Connector
Certificering:CEISO
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:248 x 71 x 25mm
Oorsprong:Shanghai

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabel die van de Daling van de vezel de Optische de Beschermende Doos van de Doos FTTX van de ...

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

HDPE de Schakelaar van het Micro- T-stuk van de Buis

Prijs Unit: US $ 0.6 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:TEE-8/6
Flexibel of Rigid:Stijve
Standaard:Standard
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Carton Box
Standaard:8/6mm

Chengdu Cheerdream Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Optische Schakelaar van Multimode Vezel van DIN Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:DIN
Structuur:DIN
Aantal Cores:Single-Core
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC 3.0mm de Optische Schakelaar van de Vezel voor Koorden van het Flard van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.65-0.75 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-01011-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

De Optische Multimode DuplexSchakelaar LC van de vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC to LC patch cable
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Carton
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

100% Geteste Micro- Schakelaar Van uitstekende kwaliteit van de Buis 14/10mm

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Micro Duct Connector 14/10mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100000000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Schakelaar van de Optische Kabel van de Vezel van Lca met Groene Huisvesting

Prijs Unit: US $ 0.2-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC/APC 2.0mm Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Kabel van het Flard van de Kernen MPO 12 van de vezel de Optische met Schakelaar FC

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-66
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Double Core

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

St de Optische Schakelaar van de Vezel (ST)

MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF

Model No:ST
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:ST
Handelsmerk:Horizon/OEM
Verpakking:Carton
Standaard:ISO9000, CE, RoHS

Wuhan Horizon Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

MPO Vezel Optische Loopback voor de Aansluting van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

MPO plus Singlemode Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo plus
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index