Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 43/816  
Totaal 24458 producten van ongeveer 2038

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

SC/PC-SC/PC het Koord van het flard

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8 / Set
MOQ: 1000 Sets

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Koord van het Flard van de vezel het Optische voor Mededeling

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.9-2.2 / Set
MOQ: 10 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:HFBR and MOST series
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Injection Molding
Toepassing:Fiber Module

Compatibele Zendontvanger 1310nm van PK J9151A SFP+ 10km Module

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 45.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:J9151A-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12 standaardPLC van de Optische Vezel van de Kleur 1X8 Splitser

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.8 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:DT-PLC2892
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:Safe Packaging, Thick Foam Box and Carton

LC Fiber Optic Patch Cord Cable

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC simplex cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

schakelaar van de Begeindiger van de Vezel van de Bezinning van 9/125um Single-Mode Lage Optische

MOQ: 1 Piece

Model No:Fiber Optic Terminator Connector
Toepassing:VerbindingGeneeskunde
Verbindingsstructuur:LC
Kern:Single Core
Certificaat:RoHS,ULISO9001
Merk:OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Flard van de Kernen MPO 12 van de vezel de Optische met Schakelaar FC

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-66
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Double Core

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

M30 Klier van de Kabel van de Kabel van de Vezel de Optische Gezamenlijke Geïsoleerdel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.3-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FM30
Certificering:CCC,RoHS,ISOCE
Oppervlakte behandeling:Polijsten
Kleur:Zwart
IP-klasse:IP68
Materiaal:Nylon

Yueqing Feeo Electric Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Daling Patchcord van Sc/Upc FTTH

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/UPC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

12 Koord van het Flard van de Vezel mpo-MPO van vezels OS2 Multimode Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 32.0-34.0 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:PN-008
Handelsmerk:PN
Verpakking:Packaged in Individual Bags with Test Results
Standaard:3.0mm Cable
Oorsprong:China
Gs-Code:8544700000

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Optische Schakelaar van Multimode Vezel SMA

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SMA
Aantal Cores:Single-Core
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St/Upc Sm, de SimplexSchakelaars van 2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:ST

APC van Sc Upc Optische PLC van de Vezel Splitser 1*2/4/5/8/16

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:XF005R
Type:Optical Fiber verdeelkast
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LONGBO
Verpakking:Safety Packing

Xinfeng Gift and Packaging Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

2 Kabel van de Daling van de vezel de Optische voor Openlucht met Boodschapper

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.057 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:FTTH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE drop cable or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

CAT6 48 Type van PCB IDC van het Comité van het Flard van Havens UTP het Dubbele

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10.0-35.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:SL-6PCB+UTP48
Certificering:CCC,SGSRoHS
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:UTP

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Demper van de Vezel van het Type van Sc van de Leveranciers van de Optica van de vezel de Optische ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HG-01002
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HL

CATV 1310nm Optical Transmitter (GW-OT3000)

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Carton
Trade Algemene Voorwaarden: By Air

Model No:GW-OT3000
Handelsmerk:GW-OT3000
Verpakking:4Pcs/Carton
Oorsprong:China
Gs-Code:85176229
Productiecapaciteit:100-300Pcs/Month

Grandway Electronics Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

RG6 Rg59 Rg11 de Coaxiale Kabel van PTFE voor Kabel CCTV/CATV

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.17 / Metro
MOQ: 60000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-RG6 Coaxial Cable UL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

APC 1X4/1X8/1X16//1X32/1X64 van Sc Upc PLC van de Buis van het Staal van de Vezel Optische Splitser

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PLC Splitter
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DF FWDM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Doos van de Doos FTTH van de Vezel van de Distributie van de vezel de Optische doos-Optische Eind

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:8&12&16&24&32&36&48/72/96cores Distribution Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink Telecom

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC aan LC 12 Cores Fiber Optic Breakout Patch Cord

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC MM
Type:Fiber Transceiver
Handelsmerk:DYS
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)

LC PC Fiber Optic Connector 3.0mm

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vrouwelijke Coaxiale Kabel MMCX Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MMCX
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Optische Vezel van Connecotor MPO van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.42 / pcs
MOQ: 1 pcs

Model No:MPO Optical Fiber Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc FTTX

Prijs Unit: US $ 0.35-0.42 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:sc, st, lc, fc
Transmissie Medium:Single-Mode
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Dubbele Laag die van de hoge snelheid Machine onttrekken

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 28100.0-28250.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:TZ-AW-2
Precisie:High Precision
Certificaat:CE,ISOCCC
Demoulding:Dia
Functie:Slijtvastheid
Mould Life:300,000-1,000,000 shots

Dongguan Taizheng Wire Machine Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Meter van de Macht van de Vezel van het houvast de Optische/de Optische Meter van de Macht

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 60 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:tc610
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Flat Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:> 10000N

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC 0.9mm de Duplex Optische Schakelaar van de Vezel met Metalen kap

Prijs Unit: US $ 1.3-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-04008-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Schakelaars van de Draad van de Schakelaar van de Kabel van de Speld van Cnlinko M24 de Waterdichte ...

Model No:LP-24-C03PE-01-001&LP-24-J03SX-01-001
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:UL, CE, ROHS, CCC, RoHs Certification
Oorsprong:Shenzhen Guangdong China
Productiecapaciteit:200000set/Month

Suzhou Ji Jorda Electronics Co., Ltd

[provincie: Jiangsu, China]

Koord van het Flard van mm lc-LC van Foc het Duplex, Om3

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:NT03-017
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)

Ningbo Weidan Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index