Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 45/759  
Totaal 22749 producten van ongeveer 989

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sc/APC de Snelle Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de vezel met Schakelaar MTP

Prijs Unit: US $ 1.2-2.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-MTPC
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Kabel die van de Daling van de vezel de Optische Beschermende Doos verbinden

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

GYTA53 optische Kabel/de Kabel van de Computer/de Kabel van Gegevens/Communicatie ...

Prijs Unit: US $ 200.0-500.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GYTA53 Optical cable
Handelsmerk:hanxin
Verpakking:1000/2000/3000
Standaard:4-72c
Oorsprong:Zhejiang
Gs-Code:8544700000

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC de Simplex Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC/APC
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton
Standaard:LC/PC
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel MPO voor kabeltelevisie en Telecomunication

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-72
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

APC van Sc Multimode pre-Opgepoetste Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Metalen kap

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van het Koord van het flard/LAN Cat5e Kabel

Prijs Unit: US $ 0.25-0.3 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:patch cord
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shenzhen Light Blue Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard LC Uniboot van de vezel het Optische Verwisselbare

Prijs Unit: US $ 3.5-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC uniboot
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Singlemode Snelle Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fast Fiber Optic Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Snelle Schakelaar van de Assemblage van het Sc- Gebied

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C02GS
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

25W 4PCS 4in1 van het LEIDENE van RGBW het Bewegende Hoofd van de Verlichting Stadium van de Straal

Prijs Unit: US $ 179.0-189.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ICON-M013
Lichtbron:LED
Control Channel:16CH
Strobe:Verstelbare Speed ​​Strobe
Control Mode:DMX signaal Controle
IP-klasse:IP20

RJ45 Poe Connector/Panel Mount RJ45 Connector voor LED Model

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:YT-RJ45-CPE-10-001, YT-RJ45-JSX-19-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC Multimode Simplex Zwarte Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De mannelijke Schakelaar van het Type TNC van Golfplaat

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel die van de Daling van de Vezel FTTH de Optische Beschermende Doos verbinden

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

D4 de Optische Schakelaar van de Vezel van Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:D4 SM
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

GYFTY53 Aire Libre Cable DE Fibra Optica/de Kabel van de Computer/de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GYTY53 aire libre cable de fibra optica
Merk:OEM
Handelsmerk:hanxin
Verpakking:1000/2000/3000m
Standaard:4-72
Oorsprong:Zhejiang

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische, Vlecht, Verbindingsdraad, Kabel

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-84
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Multicore

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC Multimode pre-Opgepoetste Snel van de Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Metalen ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Snelle Schakelaar van de Vezel van Ont LC

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA

Oorsprong:China

Optic Network Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Uitstekende kwaliteit 8 LAN van het Netwerk van het Koord RJ45 Kabel 10m

Prijs Unit: US $ 0.25-0.3 / pcs
MOQ: 1000 pcs

Model No:network lan cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,LAN-kabelFiber Optic Cable
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shenzhen Light Blue Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optical LC Uniboot Switchable Connector LC 2mm

Prijs Unit: US $ 3.5-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC switchable uniboot
Handelsmerk:KOC
Verpakking:Single Pack
Standaard:ISO, REACH, ROHS, TELL, CE
Oorsprong:Shenzhen, Guangdong
Gs-Code:85367000

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Onderaan de Klem van het Lood voor het Gebruik van Pool van de Kabel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:YXXJ
Certificering:CCC,SGS,RoHSISO
Oppervlakte behandeling:Verzinkt
Kleur:Wit
Handelsmerk:Powtech
Verpakking:Wooden Case

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Snelle Snelle Schakelaar

Prijs Unit: US $ 1.58-1.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Fast Quick Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cnlinko Waterproof CAT6 Ethercon Connector/8p8c RJ45 Connector voor Signal

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:YT-RJ45-CPE-10-001, YT-RJ45-JSX-18-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC de zwarte Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:LC
Structuur:DIN
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabeltelevisie van de Versterker van het Signaal CATV

Prijs Unit: US $ 3000.0-3500.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWA-1550H-32x22
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL (OEM, ODM available)

Schakelaar TNC de betrouwbare van de Kwaliteit (kt-7404)

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De OpenluchtDoos van de Bescherming van de Las van de Kabel van de Vezel FTTH

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:ftth parts
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index