Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 45/762  
Totaal 22847 producten van ongeveer 1269

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

MPO Vezel Optische Loopback voor de Aansluting van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LAN Cat5e van het Netwerk van FTP SFTP van de Test UTP van de bot CAT6 Kabel

Prijs Unit: US $ 38.0-42.0 / Piece
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-Systimax Cat6
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic CableRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel MPO MTP het Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-60
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Schakelaar van de Assemblage van het gebied de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FAOC01
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische met Schakelaar mpo-MPO Sm

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Chinese Belangrijke Fabrikanten van de Schakelaar, de Schakelaar van GLB van het Eind Microduct

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:EST
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

De Lucht Zelf Optische Kabel van uitstekende kwaliteit van de Vezel van de Steun

Prijs Unit: US $ 0.594-0.596 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTC8Y
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Hangzhou Jinlong Optical Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel SMA Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SMA SM Fiber Optic Connector
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

FC/Upc-FC/Upc kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Simplex Optische uit

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FC/UPC-FC/UPC
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Metalen kap van B Singlemode ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Vlecht FC van de Levering van China Singlemode, Multimode Optische met Lage Prijs

Prijs Unit: US $ 0.01-0.1 / Metro
MOQ: 10 Meters

Model No:fc fiber pigtail
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:as Customers` Requested

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Dubbel Sc 20km 1310nm van Giga 10/100/1000Mbps van de Convertor van de Media van de vezel (MG1002SC)

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MG1002SC
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Wijze SMA 905 de Optische Schakelaar van de Vezel met de Metalen kap van het Metaal

Prijs Unit: US $ 2.5-3.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SMA
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vierkante Sensor van de Fotocel van het Type Q31 Optische Infrarode met de Afstand van 300mm

Prijs Unit: US $ 10.2-12.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-LSQ31-DS-ZNK
Type:Diffuse reflectie type fotocel
Output Signal Type:Schakelen Type
Production Process:Normale wond
Materiaal:Plastic
IP-klasse:IP67

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Binnen Schakelaar Cat5e Ethercon voor de Overdracht van Gegevens in Ruw

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:YT-RJ45-CPE-10-001, YT-RJ45-JSX-19-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/APC de Optische Schakelaar van de vezel

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De digitale AudioKabel van de Optische Vezel Toslink

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:HS-0024
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Hongsheng Cables Technology Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vezel Multimode SimplexOm1 62.5/125 LSZH 2.0mm Patchcord

Prijs Unit: US $ 2.95-3.2 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC-SC
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 Kabel van de Vezel van de kern de Binnen Optische

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:2 Core Indoor Optic Fiber Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het optische Frame van de Distributie (ODF)

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:OPX
Certificering:CCC,SGS,RoHS,ISOCE
Kabel:CAT6
Connector:RJ11
Poortnummer:> 128
Gebruik:AudioUTP

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:LC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:5000/Month

LC/Upc de Optische Schakelaar van de Vezel (het Koord van het Flard)

Prijs Unit: US $ 2.65-2.85 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-2-LU-LU-D-3-0-C-10
Handelsmerk:seifree
Verpakking:Plastic Bag
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Wuhan, Hubei
Gs-Code:85367000

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaars van de Vezel van de Telecommunicatie MPO/MTP FTTH

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-61
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC/APC de Optische Schakelaar van de vezel (de Optische Flens van de Vezel)

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:LC/APC
Handelsmerk:TRT
Verpakking:OEM
Standaard:CE, Rohs, UL
Oorsprong:Shenzhe, China
Gs-Code:853670000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Verbindingsdraad van de Vezel van mpo-MPO Aqua mm voor het Centrum van de Datum

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Multifunctionele Optische Gezamenlijke Apparatuur van uitstekende kwaliteit van de Vezel

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:SKYCOM T-108H
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom
Verpakking:Carton
Standaard:CE

Uitstekende kwaliteit van de Kabel van de Vezel van de Levering van de fabriek de Optische Al St FC ...

Prijs Unit: US $ 0.2-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:Fiber Optical Patch code
Vorm:Circulaire
Handelsmerk:Changguang Communication
Verpakking:by Carton or as Customer's Requirements
Oorsprong:Suqian, Jiangsu, China
Gs-Code:85447000

Fc-APC de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:FC-APC Fiber Optic Connector
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Koorden met beperkte verliezen van het Flard van de Vezel Sc/Upc de Optische (SC/UPC)

Prijs Unit: US $ 1.0-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA

Model No:SC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de Metalen kap van B Singlemode ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index