Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 46/865  
Totaal 25937 producten van ongeveer 2161

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

in-Line Horizontale Sluiting van de Las van de Vezel van het Type Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DSC0376
Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:hongsheng
Verpakking:Carton with Pallet

Zhejiang Jianwei Company Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Koord van het Flard van de vezel het Optische Sc/Upc-Sc/Upc Sm Sx

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.85-0.98 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N

Shenzhen iPhotonics Creation Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Upc Ingebedde Snelle Optische Schakelaar FC

Prijs Unit: US $ 0.01-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:FC/UPC Fast Connector
Handelsmerk:DAYTAI
Verpakking:Standard Package
Standaard:CE, ISO, ROHS
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:100000PCS Per Month

De Optische Vlecht van de vezel met Schakelaars Sc/LC/FC/St

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:DTLP
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

MPO Vezel Optische Loopback voor de Aansluting van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Beëindiging van de Kabel van de Daling FTTH van de vezel de Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:171045-538
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X3 1310nm MultiKoppeling van de Vezel van de Wijze zonder Schakelaar

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 7.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SMTC-13-13-00-OM4-2-10-B2-00
Type:Fiber Optic Sensors
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

De enig-simplex Optische Schakelaar van de Vezel van /Mm

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

OTDR 1310/1550nm 30/28dB, Geïntegreerdee Vfl, Reflectometer Vfl van het Domein van de Tijd van het ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1800 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:H800
Type:Fiber Optic Isolator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FiberTC

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische voor Mededeling

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.9-2.2 / Set
MOQ: 10 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:HFBR and MOST series
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Injection Molding
Toepassing:Fiber Module

De Optische Schakelaar van de Vezel MTRJ

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:MTRJ Fiber Optic Connector
Structuur:MT-RJ
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

Srh1254 door droeg de Ring van de Misstap voor het Gebruik van de Turbine van de Wind

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SRH1254
certificaat:ISO9001RoHS
Handelsmerk:IUGIS
Verpakking:Blister Card Packing/Normal Polybag/Your Design
Standaard:BV
Oorsprong:Shanghai China

Shanghai IUGIS Carbon Industry Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

1 de Binnen Singlemode FRP FTTH Daling van de kern Patchcord met Sc/Upc de Vezel van Schakelaars ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/UPC
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

LC 0.9mm de Duplex Optische Schakelaar van de Vezel met Metalen kap

Prijs Unit: US $ 1.3-1.5 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-04008-A
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

3years Optische Schakelaars van de Vezel van het Metaal van de garantie IP67 de Waterdichte

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:DH-24-F00PE-P01 DH-24-F00SX-S01
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC-SC/PC het Koord van het flard

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.8 / Set
MOQ: 1000 Sets

Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De de Britse StandaardSchakelaar van de Muur/Contactdoos van de Schakelaar, Laden van de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5.5-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK-OM004
Aarding:standaard Aarding
Type:met Switch
Nominale stroom:16A
Shell Materiaal:Vlamvertragend PC Plastic
Toepassing:commercieel,industrieel,ziekenhuisWoon / General - Purpose

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele Zendontvanger 1310nm van PK J9151A SFP+ 10km Module

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 45.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:J9151A-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

M30 Klier van de Kabel van de Kabel van de Vezel de Optische Gezamenlijke Geïsoleerdel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.3-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:FM30
Certificering:CCC,RoHS,ISOCE
Oppervlakte behandeling:Polijsten
Kleur:Zwart
IP-klasse:IP68
Materiaal:Nylon

Yueqing Feeo Electric Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Vrouwelijke Optische Schakelaar van de Vezel van het Lint MPO

Prijs Unit: US $ 10.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:HK-FC
Handelsmerk:HOMK
Verpakking:Standard Carton with PE Foam Inside
Standaard:CE, ISO, RoHS, GS
Oorsprong:China
Gs-Code:8536700000

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

CAT6 48 Type van PCB IDC van het Comité van het Flard van Havens UTP het Dubbele

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10.0-35.0 / Piece
MOQ: 50 Pieces

Model No:SL-6PCB+UTP48
Certificering:CCC,SGSRoHS
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:16 ~ 48
Gebruik:UTP

Star Link IT Co., Limited

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC aan LC 12 Koord van het Flard van de Doorbraak van de Vezel van Kernen het Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Handelsmerk:DYS
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request

LC Fiber Optic Patch Cord Cable

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC simplex cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De mini Beschermende Doos van de Doos FTTX van de Bescherming van de Vezel FTTX Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Splice Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

2 de Kabel van de Daling van de kern FTTH voor Elektrische Levering Gjyxch

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.057 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:FTTH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE drop cable or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars van de Draad van de Schakelaar van de Kabel van de Speld van Cnlinko M24 de Waterdichte ...

Model No:LP-24-C03PE-01-001&LP-24-J03SX-01-001
Handelsmerk:CNLINKO
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:UL, CE, ROHS, CCC, RoHs Certification
Oorsprong:Shenzhen Guangdong China
Productiecapaciteit:200000set/Month

Suzhou Ji Jorda Electronics Co., Ltd

[provincie: Jiangsu, China]

Demper van de Vezel van het Type van Sc van de Leveranciers van de Optica van de vezel de Optische ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-0.6 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:HG-01002
Type:Fiber Optic Attenuator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HL

Koord van het Flard van de Kabel van de Daling van de Vezel FTTH G657A GJYXFCH GJXFH het Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:GJYXFCH or GJXFH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:Wooden Reel

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar 16mm van het Blok van het gas

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Gas Block Connector 16mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100000000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Mu van de Vezel van China van Takfly Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.42 / pcs
MOQ: 1 pcs

Model No:MU Optical Fiber Connector
Structuur:MU
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Merk:OEM

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index