Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 48/762  
Totaal 22858 producten van ongeveer 1039

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Geavanceerd Type 1550 de Externe Optische Zender van de Modulatie

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWT-1550ET Series
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL (OEM available)
Verpakking:1PC/Inner Box, 1inner Box/Carton

De Ce Goedgekeurde RJ45 8 Schakelaar van de Schakelaar CAT6/van de Schakelaar van de Speld RJ45 ...

Prijs Unit: US $ 4.0-4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:YT-RJ45-JSX-18-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC Schakelaar van het Koord van het Flard van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.25-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SOFC-1-FA-FA-E-2-0-C-10
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Vlecht van de Distributie 12fiber met Schakelaar FC Sc/APC LC

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-72
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

St de Optische Schakelaar Siglemoder van de Vezel of Multimode

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Zwarte Optische Adapter van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:mpo
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC de Module van de Splitser voor FTTH 1*2 PLC FC/Upc

Prijs Unit: US $ 5.0-6.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT, FCA, EXW

Model No:PLC Splitter
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Merkteken van de Fout van de Kabel van de optische Vezel voor het Testen Apparatuur/30MW het ...

Prijs Unit: US $ 10.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:30km vfl
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PC /Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St, Sc, FC, MTRJ, de Optische Schakelaars van de Vezel MPO

Prijs Unit: US $ 0.41 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:ST, FC, SC, MTRJ, MPO
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cat5e de Kabel van het Flard in Gevormde Laars

Prijs Unit: US $ 0.3-0.6 / Doos
MOQ: 1000 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:24AWG
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Multimode DuplexSchakelaar van Sc van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel Sc/Upc het Optische (SC/UPC-SC/UPC)

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC Singlemode Straight-Through Snel van de Schakelaar van de Assemblage van het Gebied/snel ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Optische BuitenDiameter 14/10mm van de vezel Rechte Schakelaar Microduct

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 3000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:STR14/10
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

De Optische Schakelaar van de Vezel ESCON

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:Escon connector
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Lassen

Onaccess G4000 overhaalt Ethernet Switch G. Hn Eoc HoofdSlaaf Eoc

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess G4000
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box
Standaard:CE, FCC & ROHS

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vrouwelijke RJ45 Connector IP67/RJ45 Panel Mount Connector voor Communication Equipment

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-JSX-19-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Vlecht 12 van de vezel St van de Kernen van de Vezel Schakelaar

Prijs Unit: US $ 9 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST/UPC-01
Handelsmerk:TTI
Verpakking:Customed
Standaard:UL
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

PLC Splitter van FTTH Gpon Fiber Optical 1X32 Sc Connector

Prijs Unit: US $ 13.85-16.75 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SPLC-132-2-2-2-05-B3-SU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel MPO voor kabeltelevisie en Telecomunication

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-72
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Schakelaar van de Vezel van Sc Siglmode de Optische

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fabrikant van de Adapter van de Vezel van de Prijs MPO van Competitve de Optische

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:MPO
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lin een Cable Manfacturer voor Coaxial Cable RG6 tri-Shield met UL RoHS

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 100 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DSC-Belden RG6 Coaxial Cable
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Merkteken van de Fout van Jw van het Type van pen 10MW het Visuele

Prijs Unit: US $ 10.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:visual fault locator
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PC /Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Vezel van Takfly Sc/APC de Snelle

Prijs Unit: US $ 0.5-1.38 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Snelle Schakelaar van de Vezel FTTH Sc/APC

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/APC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

LC/PC Singlemode pre-Opgepoetste Snel van de Assemblage van het Gebied van de Metalen kap/snel ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Optische Schakelaar Lbk12/8mm van de Vezel met 2*Clips

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:LBK
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

De Optische Beheerde Industriële Schakelaar Ethernet van Gigabit

Prijs Unit: US $ 448.0-518.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:OnAccess 740
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FirstMile
Verpakking:Standards Carton Box
Standaard:CE, FCC & ROHS

Shenzhen First Mile Communications Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fabriek RJ45 Electric Socket/8p8c Modular Plug RJ45 Connector voor Automatic Control en Lighting

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-JSX-19-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index