Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 48/879  
Totaal 26348 producten van ongeveer 1646

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord 15m van het Flard van Sc Sm LSZH van de vezel Optisch

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:SC SM DX
Toepassing:Verbinding,Kunst,SensorGeneeskunde
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Doos van de Distributie van de Doos FTTH van de Distributie van de Vezel van de Doos van de vezel ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:8&12&16&24&32Core Inserted Type optic terminal Box
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Enig Sc van het Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC-SC
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

In het groot Verschillende Types van de Optische Schakelaar CATV van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:DT-TVC11006
Handelsmerk:DAYTAI Technology
Verpakking:One Box for 1000 Ones, Safe Packaging
Standaard:ISO 9001, CE, SGS
Oorsprong:Hangzhou, Zhejiang Province, China
Productiecapaciteit:50000 PCS/Month

PC 3.0mm van Sc de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC-PC-SM-30
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:SC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1X 4/8/16/32/64 Optische PLC Splitser Met meerdere kanalen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:iPhotonics
Standaard:1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64

Shenzhen iPhotonics Creation Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

CAT6 het Koord van het Flard van de Kabel van de Computer van het Netwerk van het koper

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.3-6.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SIN6-JP03WH
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelLAN-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 6
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

de Muur van het Comité van het Flard 700-2700MHz 800-2500MHz zette Richting BinnenAntenne op

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:GDHC800/2700A-7/8
Gebruik:Communicatie Antenne
Gebruik Gelegenheid:Base Antenna
Materiaal:Cu
Directionaliteit:Directionele antenne
VSWR:1,5 ~ 2

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Sc/Upc Singlemode SimplexVezel Optische Patchcord

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:SUNET
Verpakking:Carton

Qingdao Sunet Technologies Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Het Broodje van de Kabel van de optische Vezel/de Kabel van de Computer/de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:optical fiber cable roll
Merk:OEM
Handelsmerk:hanxin
Verpakking:1000/2000/3000m
Standaard:4-72
Oorsprong:Zhejiang

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Compacte DWDM Vezel Met meerdere kanalen Optische 48CH Aawg

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 1 Piece

Model No:48CH
Type:Fiber Optic Multiplexer
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPELINK or OEM

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Communicatie Rg11 RG6 kabeltelevisie Coaxiale rf Kabel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-2.0 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:RG11
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 1
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De hete Schakelaar van de Vezel van de Verkoop Optische Snelle met APC Simplex

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK01SC301
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar van de Vezel van Sm van Sc/Upc de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC-FAST01
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De enige Convertor van de Media van de Vezel Sc20km 100m van de Wijze Dubbele met 1 RJ45 Haven

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 6.8-7.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:DF-100SM-20
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

4.3-10 de miniSchakelaar van DIN met 1/2 Coaxiale Kabel van de Verbindingsdraad

Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Koppelingsmechanisme:Spannen Type
Toepassing:PCB,UHF,Audio & Video,MagnetronAutomobile
Classificatie:Male Connector
Interface Type:ZIF
Vorm:Circulaire

Twinlink Communication Technology (Shenzhen) Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

Optische Schakelaar van de Vezel van Sc de Snelle

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Vezel Patchcords LC aan LC 10g Om3

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P02LL330L
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De binnen Optische Doos van de Distributie van de Vezel 32cores

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FLT-D1
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:LUNGE

Cixi City Flighter Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Toebehoren van Delen FTTX van de Vezel van de Las van de Kabel van de Daling FTTH de ...

Prijs Unit: US $ 0.01-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:fiber optic accessories
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC/Upc Sm 12 de Optische Vlecht van de Vezel van Kleuren

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LCS12F-1
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Compatibele Zendontvanger 1310nm van PK J9151A SFP+ 10km Module

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 45.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:J9151A-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Om3 de Optische Vezel MPO Loopback van de Vezel MPO/MTP

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1: 8 naakte PLC van het Apparaat Splitser zonder Schakelaar

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.9-12.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:BD1: 8 NC
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HIGHVISION

Hangzhou Huaxun Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

MPO-LC trekken Eye Glasvezelkabel (Fiber trekken oog)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 20 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:3M MTP-MTP Female fiber cable
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Koord van het Flard van de Vezel van LC/Sc/FC/St/Mu/MTRJ/E2000 PC/Upc/APC Singlemode Multimode ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, MPO
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton
Standaard:RoHS

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar 12mm van het Blok van het gas

MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Gas Block Connector 12mm
Handelsmerk:SMT
Verpakking:PP Bag
Standaard:CE, ROHOS
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:100000000

Ningbo Hi-Tech Smart Pneumatic Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Groothandelsprijs voor het Koord van het Flard MPO/Mpt/Sc/St/FC/LC die in China wordt gemaakt

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-148
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

MCX Mannelijke Golfplaat MCX Schakelaar

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MCX
Certificering:CEISO
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:248 x 71 x 25mm
Oorsprong:Shanghai

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Goedkope Prijs G652D 24 de Optische Kabel OPGW van de Vezel van de Kern met ISO9001

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 3.1-3.6 / Metro
MOQ: 1 Metro

Model No:24 Core Fiber Optical Cable OPGW
Type:Single-mode Fiber
Handelsmerk:QG
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:1000 Kilometer

Shandong Qingguo Optical Fiber Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index