Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 49/863  
Totaal 25874 producten van ongeveer 1724

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Koord van het Flard LC Uniboot van de vezel het Optische Verwisselbare

Prijs Unit: US $ 3.5-4.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:LC uniboot
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De beste Manager van de Kabel van het Metaal van het Type van D van de Prijs voor Verkoop

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK0CM023001
Certificering:CCC,RoHS,ISOCE
Kabel:CAT6
Connector:RJ45
Poortnummer:<8
Gebruik:Audio,Coaxiale kabel,Vezel,STPUTP

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Vrouwelijke Schakelaar SMB voor rf Bt3002

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RF Bt3002
Certificering:CEISO
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:248 x 71 x 25mm
Oorsprong:Shanghai

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Bijlage van de Vezel van de Sluiting van de Las van het Type van koepel de Verticale ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Bedrading Devices:MDF
Certificaat:CE,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:hongsheng
Verpakking:Carton with Pallet
Oorsprong:China

Zhejiang Jianwei Company Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

7 manier 12/10mm HDPE Microduct voor Lucht Geblazen Kabel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.0-3.0 / Metro
MOQ: 5000 Meters

Model No:HDPE-7*12/10
Certificering:SGS,ISOCE
Gat:Met Gat
Vorm:Circulaire
Handelsmerk:OEM
Verpakking:Wooden Drum

Chengdu Cheerdream Technology Co., Ltd.

[provincie: Sichuan, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

St 0.9mm de Optische Schakelaar van de Vezel met Metalen kap

Prijs Unit: US $ 0.6-0.65 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:HJ-03031-B
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Duplex LC/PC Koord van 2.0mm 9/125 Flard van de Vezel het Optische

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.0-2.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PX-43437
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:LC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

SC/UPC Fiber Optic Patch Cord (optische verbindingsdraad Fiber) (Sc-01)

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:SC-01
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:TTI Fiber

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van het Netwerk van de Stop van FTP van Cat5e CAT6 UTP 8p8c RJ45 de Modulaire

Prijs Unit: US $ 0.01-0.05 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LKU588M03
Gebruik:Computer,Workstation,ServerLaptop
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De mini Beschermende Doos van de Doos FTTX van de Bescherming van de Vezel FTTX Optische

Prijs Unit: US $ 0.1-5.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:Splice Protection Box
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Waterdichte IP65 Pool zet Doos van de Distributie van de Vezel FTTH de Optische op

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 8.0-16.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FTB-16A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:YUEYOU

Sc/FC/LC/St/Mu de Optische Adapter van de Vezel

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.12-0.14 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/FC/LC/ST/MU
Transmissie Medium:Single-Mode
Vorm:Plein
Fabricageproces:Koude persing
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module
Merk:OEM

Het binnen Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel Sc/LC/FC/St/E2000/Mu Optische Gepantserde

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:Armored patch cord
Toepassing:Verbinding
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het flard van de Verbindingsdraad van de Vezel van de Vezel van de fabrikant ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:KD-FO6001
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Single Core

Ningbo Kingda Electronics Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de Optische Vezel van de Fabrikant MPO/MTP van Shenzhen

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 25.0-40.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Cat5 RJ45 de Schakelaar van het Waterdichte schot van de Schakelaar van Ethernet voor de Apparatuur ...

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-10-002, YT-RJ45-JSX-16-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC Sm 2.0 Schakelaar van de Assemblage van de Vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:DT-SC/PC-SM-2.0
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1PCS/OPP, 100bags/Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:300000 PCS Per Month

D4/PC 3.0mm de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:D4
Structuur:D4
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Kabel van de optische Vezel Gystza/de Kabel van de Computer/de Kabel van Gegevens/Communicatie ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:Optical Fiber Cable Gystza
Merk:OEM
Handelsmerk:hanxin
Verpakking:1000/2000/3000m
Standaard:4-72
Oorsprong:Zhejiang

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Van de mmMPO Vezel van Sm de Optische Schakelaars

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-64
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De snelle Snelle Schakelaar van de Assemblage

Model No:SC-S
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Hangzhou Leite Communication Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

De Snelle Schakelaar van de Assemblage van het Sc- Gebied

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:C02GS
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Draad van de Bundel van het Staal van het koper de Beklede voor de Lijn van de Transmissie van de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1800.0-2050.0 / Ton
MOQ: 1 Ton
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Conductivity 21%IACS-45%IACS
Conductor Type:Gestrande
Certificaat:CE,ISO,RoHSUL
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabel,RF-kabelSubmarine Cable
Wire Core Material:Staal
Materiaal Vorm:Ronde Wire

De Prijs van de fabriek voor de Kabel van de Assemblage van de Vezel MPO/MTP

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:MPO/MTP
Toepassing:Fiber Optic Cable
Conductor Material:Plastic
Cover Materiaal:PVC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Gestrande

Mu de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.5 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:MU Fiber Optic Connector
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Lassen

Vezel fC/Upc-LC/Upc-mm50/125-Dx

Getoonde Product van Het China Leverancier

MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:QSFP28
Gebruik:ComputerWorkstation
Support Network:Ethernet
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw

De Gepantserde Optische Kabel van de hoogste Kwaliteit voor OpenluchtNetwerk

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 2.46 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYFTA53-144B1.3
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,UL,CE,ISO9001CCC

Hongan Group Corporation Limited

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van Sc; Snelle Schakelaar

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Optische Mes van de vezel voor de Kabel van de Vezel van het Lint evenals de Enige Kabel van de ...

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 150 / Piece
MOQ: 1 Piece

Type:Fiber Splicer
Certificaat:CERoHS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Explosieveilige
Handelsmerk:FiberTC

WENZHOU TENGCHANG TECH-TRADE CO., LTD.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc Om4 0.9mm de Vlecht van 12 Kleuren

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:P09SV
Toepassing:Fiber Optic Cable
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSUL
Handelsmerk:HOLIGHT
Verpakking:1PC/Bag

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index