Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 51/764  
Totaal 22896 producten van ongeveer 954

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Multimode DuplexSchakelaar van Sc van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

De Enige Wijze van Sc/Multimode Simplex Duplex 3.0/2.0/0.9 Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.5 / pcs
MOQ: 1 pcs
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:TK-SCCON
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

RJ45 Connectors Bulk Connector/Cat5e RJ45 Connectors/Network RJ45 Connectors voor LED ...

Prijs Unit: US $ 3.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:LP-24-RJ45-S01
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Vezel van Sc Siglemode de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Standaard Rechte Schakelaar Str14/10mm voor Lucht Geblazen Vezel

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:str
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

De Optische Schakelaar van de vezel met St/Upc

Prijs Unit: US $ 0.6-0.7 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CTU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

FC de Schakelaar van Multimode Vezel voor het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.4-0.6 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:FC MM
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton
Standaard:LC/PC
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De vierkante Sensor van de Fotocel van het Type Q31 Optische Infrarode met de Afstand van 300mm

Prijs Unit: US $ 10.2-12.0 / Piece
MOQ: 5 Pieces

Model No:KJT-LSQ31-DS-ZNK
Type:Diffuse reflectie type fotocel
Output Signal Type:Schakelen Type
Production Process:Normale wond
Materiaal:Plastic
IP-klasse:IP67

Nanjing KJT Electric Co., LTD

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Vezel MTP MPO Om3 Om4 Optische Patchcord van Sc FC

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-115
Verbindingsstructuur:SC-SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Multi Golf EDFA 1550nm De Versterker fwa-1550h-64X19 van kabeltelevisie CATV EDFA

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:FWA-1550H-64x19
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:FULLWELL (OEM, ODM available)

Sc/APC de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Verbindingsdraad van de Vezel van mpo-MPO Aqua mm voor het Centrum van de Datum

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Flard Cord Simplex G. 657 Vezel Gebaseerd van de Vezel van Sc Jasje LSZH

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:SC fiber patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Snelle Schakelaar van de Vezel FTTH Sc/APC

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC/APC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

Schakelaars SMA905 van de Vezel van de hoge Macht Sm/PC de Optische

Prijs Unit: US $ 2.75-3.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-090101-xxx
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:HL

Schakelaar van het Gebied van de Schakelaar van de Vezel SC/PC Sc/APC de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 1 / pcs
MOQ: 1 pcs

Model No:fast connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Vezel van Siglemode van Sc/APC de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Standaard Rechte Schakelaar voor Micro- Buis 14/10mm

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:str
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

De Optische Schakelaar van de Vezel SMA Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:SMA SM Fiber Optic Connector
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Toepassing:Fiber Module

Schakelaar van de Assemblage van het gebied de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FAOC01
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel van Hx MPO/MTP de Optische voor CATV, Multimedia

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-124
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Optische Schakelaar van de Vezel van Newstyle

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo-MPO Koord van het Flard van de Vezel van Aqua van de Boomstam het Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LAN RJ45 Connector van Cnlinko CAT6 RJ45 Connector/met Haven 2 Ethernet

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-03-001, YT-RJ45-JSX-04-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC het Flard Cord Duplex G. 657 van de vezel de Enige Wijze van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.75-0.8 / piece
MOQ: 1000 piece

Model No:FC patch cord
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

48 de binnen/OpenluchtKabel van de Aanleg van kabelnetten (stijgingskabel)

Prijs Unit: US $ 0.78 / Metro
MOQ: 3000 Meters

Model No:GYDA0482
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Multicore

Ningbo Geyida Cable Technology Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

RM- Hr10A-7p-7p Hirose 7 de Stop van de Speld met de Assemblage van de Kabel

Prijs Unit: US $ 2.0-4.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RM-HR10A-7P-7P
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelSubmarine Cable
Conductor Material:Koper
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:CE,ISO,RoHSVDE
Handelsmerk:Raymo

De Optische Schakelaars van de Vezel van de Metalen kap FC/mm van het Roestvrij staal van de hoge ...

Prijs Unit: US $ 2.5-3.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-010203-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

De Optische Waterdichte Schakelaar LC/FC/Sc Odc van de vezel

Prijs Unit: US $ 0.15 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ODC-4
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Vezel van Sc Siglemode de Simplex Optische

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index