Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 51/763  
Totaal 22879 producten van ongeveer 953

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Vezel Optical Connector met St 0.9/2.0/3.0mm

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:st
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fc-FC Koord van het Flard van de Kabel van de Vezel van mm het Duplex Gepantserde Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-5.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-FC MM DX
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

1*2 de enige Koppeling van de Vezel van de Wijze Breedband van St Schakelaar

Prijs Unit: US $ 7.32-8.59 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSBC-12-13-20-E-09-10-A2-ST
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Het concurrerende Lasapparaat Van uitstekende kwaliteit die van de Fusie in China wordt gemaakt

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:SKYCOM T-108H
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom
Verpakking:Carton
Oorsprong:Nanjing, China

Ip-MPO maak de OpenluchtKabel van het Flard van de Vezel waterdicht

MOQ: 1 Piece

Model No:IP-MPO
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar Connector/Wiring van Duw snel 3pin van de Trekkracht van de Types van Schakelaar van de ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-C03PE-01-001 LP-24-J03SX-01-001
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Elektrisch geleidend
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Kabelboom

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC mm Fiber Optic Connector voor Patch Cord

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC/PC 0.9
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

4ports Frame van de Distributie van de vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:ODF-4core
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Carton
Standaard:CE, RoHS, SGS, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:73269000

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel 12core Singlemode G652D van de Band van het staal de Gepantserde ...

Prijs Unit: US $ 0.126-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Kies/Multimode MPO/M aan de Optische Kabel van de Vezel uit ST/PC

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-132
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Cisco GLC-FE-100ex-DDM Compatibele 100Base-ex 1550nm SMF 40km Hoge Prestaties DDM

Prijs Unit: US $ 10.5-16.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100EX-DDM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Schakelaar van Singlemode/Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.41 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC Singlemode/Multimode Fiber Optic Connector
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized
Standaard:Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC Multimode pre-Opgepoetste Snel van de Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Vezel Optic Connector voor Mu 0.9/2.0mm

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mu
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het hoge MultiKoord van het Flard van de Vezel van de Wijze Reliablity Simplex Optische (SC/PC)

Prijs Unit: US $ 0.9-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/PC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van de Vezel van communicatie Sc van de Apparatuur de Snelle

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 5 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Handelsmerk:DYS or OEM
Verpakking:Individual Box or According to Customer's Request
Standaard:RoHS, ISO9001
Oorsprong:Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit:50000/Week

1*2 de enige Koppeling van de Vezel van de Wijze Breedband van Schakelaar FC

Prijs Unit: US $ 7.32-8.59 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSBC-12-1310-00-E-09-10-A2-FC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

RJ45 Female Socket/Shielded RJ45 Connector voor Power Capacitors met Stoflaken

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-JSX-16-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-PC Sm 3.0 de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Model No:LCPC SM 3.0 Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

De Optische Schakelaar van de Vezel SMA Singelmode

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SMA
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optisch Mes voor de Fusie die van de Vezel Machine (t-903) verbinden

Prijs Unit: US $ 110.0-120.0 / Set
MOQ: 1 Set
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:T-903
Certificaat:CE,ISOSGS
Aangepaste:Niet-aangepaste
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Explosieveilige
Handelsmerk:Skycom / OEM

SFP van Giga Model van de Convertor van de Media van de Vezel het Enige of Multi (MG1003SFP)

Prijs Unit: US $ 12.5-14.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MG1003SFP
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Reeksen van de opschorting voor ADSS Kabel 700m Spanwijdte (Twee avontuurtjestaven)

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:AXC-700
Certificering:SGS,RoHS,ISOCE
Kleur:Wit
Oppervlakte behandeling:Verzinkt
Gebruik:Elektrisch apparaat
Materiaal:Aluminium legering

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Prijs van de Kabel van de Vezel van de Kern van de Kabel 6/12/24 van de vezel de Optische per Meter

Prijs Unit: US $ 0.127-0.27 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

MTP/MPO Multimode 10GB Om3 Kabel van het Flard van de Vezel van de Oversteekplaats Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-140
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

GLC-FE-100ex-DDM Compatibele 100Base-ex 1310nm 40km SFP DDM SMF

Prijs Unit: US $ 10.5-16.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100EX-DDM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Chinese Belangrijke Fabrikanten van de Schakelaar, Schakelaar Microduct

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:STR
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

Optische Schakelaar van de Vezel van Sm van Sc/APC de Snelle

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Sc/APC SM Fast Fiber Optic Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Koude persing
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC Schakelaars van de Assemblage van het Gebied van de Metalen kap van het type B Singlemode ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index