Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 52/762  
Totaal 22858 producten van ongeveer 993

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Optische Schakelaar voor APC van MTP /MPO Assemblage

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:MPO
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van het reductiemiddel voor Microduct 14/12mm, Reductiemiddel voor de Micro- ...

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:BRE
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

de Optische Kabel van de Vezel 48 96 144cores Openlucht/Kabel Submarime

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Het Meetapparaat van het Verlies van de Terugkeer van het Verlies van de toevoeging

Prijs Unit: US $ 1600.0-12000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-8S
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC Singlemode Fusie las-op Snel van de Vezel/snel Schakelaars

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Optische Snelle Schakelaar van de vezel

MOQ: 50 Pieces

Model No:FC fast connector
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:FC-PC

1*2 4in1 de Enige Koppeling van de Vezel van de Wijze van de Schakelaar van Sc

Prijs Unit: US $ 7.32-8.59 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSBC-12-13-20-E-09-10-B2-SC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

LC de Optische Schakelaar van Singlemode/Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.41 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:LC Singlemode/Multimode Fiber Optic Connector
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized
Standaard:Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele Zendontvanger 1310nm 2km van GLC-FE-100FX SFP Module MMF

Prijs Unit: US $ 1.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100FX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Lc-LC kies het DuplexKoord van het Flard Iber van de Wijze Gepantserde Optische uit

Prijs Unit: US $ 4.3-4.46 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:LC-LC SM
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van Corning van de Schakelaar MPO het Optische met de Lengte van ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-153
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Poe van Ethernet RJ45 Shell van het Metaal van de Schakelaar RJ45 Schakelaars voor Signalerende ...

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:YT-RJ45-CPE-10-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St de Optische Schakelaar Siglemoder van de Vezel of Multimode

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Klem van de opschorting voor de Montage van /Opgw van de Kabel Opgw

Prijs Unit: US $ 9 / Set
MOQ: 100 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, DDP, CIP, EXW

Model No:OXC
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Wooden Case
Standaard:CE, RoHS, SGS, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:76169990

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC-SC/PC Koord van het Flard van de Vezel van de wijze het Conditionerende Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:sc
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Double Core

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SC/PC mm Fiber Optic Connector voor Patch Cord

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC/PC 0.9
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van het Blok van het Gas van de Leverancier van China (gele ringen), de Rechte ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:lbk
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

De openlucht IP65 PLC van de Optische Vezel Doos van de Beëindiging van het Netwerk van de Splitser ...

Prijs Unit: US $ 10 / Piece
MOQ: 20 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, CPT

Model No:FDB-024A
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:EFON

Sc typt snel Singlemode Straight-Through Snel van de Assemblage van het Gebied/Schakelaar

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Vrije Steekproeven! ! Sc Upc 9/125 Singlemode Verbindingsdraad van /Fiber van de Koorden van het ...

Prijs Unit: US $ 0.7-1.99 / PCS
MOQ: 100 PCS

Model No:SC UPC Fiber Optic Patch Cord
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM
Verpakking:1PCS/Bag

Shenzhen ZHW Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1*2 de multiKoppeling van de Vezel van de Wijze Breedband van Su Schakelaar

Prijs Unit: US $ 7.32-8.59 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SMMC-12-15-20-OM2-09-05-A2-SU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van de Vezel van Sm van Sc/APC de Snelle

Prijs Unit: US $ 0.6-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:Sc/APC SM Fast Fiber Optic Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Koude persing
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 de kern GolfKabel van de Optica van de Vezel van het Pantser van het Staal Gepantserde Openlucht

Prijs Unit: US $ 0.22 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:GYXTC8S fiber optic cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Double Core

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibele Zendontvanger 1310nm 20km van de premie GLC-links-SM SFP

Prijs Unit: US $ 9.0-12.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-LH-SM-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Duplex Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel Sc-FC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-4.46 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC-FC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard MTP/MPO Mimi, Sm/mm/Om3 0.3m Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-155
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De plastic Schakelaar van het Netwerk van de Schakelaar van 8 Speld RJ45 Mannelijke Vrouwelijke ...

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:YT-RJ45-CPE-01-001, YT-RJ45-JSX-04-002
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar van de Vezel van Sc Siglmode de Optische

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Klem van het Anker van de Legering van het aluminium/Montage FTTH

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, DDP, CIP, CPT, EXW

Model No:PAL
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-SC/PC Koord van het Flard van de Vezel van de wijze het Conditionerende Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc-sc
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Double Core

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index