Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 52/756  
Totaal 22663 producten van ongeveer 1030

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

0.51mm 4pair Copper LAN Network Cable SFTP Cat5e

Prijs Unit: US $ 0.01 / Piece
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Lan Network Cable Cat5e
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De dubbele Klem van de Opschorting voor ADSS de Toebehoren van de Kabel ADSS

Prijs Unit: US $ 10 / Set
MOQ: 1000 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:AXS
Certificaat:CE,RoHS,CCC,ISOSGS
Aangepaste:Op maat
Conditie:Nieuw
Kenmerken:Vochtwerende
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO MTP Plus Network Patch Cord en Pigtail

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO MTP Plus
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar voor APC van MTP /MPO Assemblage

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:MPO
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel van DIN 2.0/3.0

Prijs Unit: US $ 1.5-2.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:din-1
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1X8 Single Mode Tree Fiber Coupler van LC Connector

Prijs Unit: US $ 7.55-8.85 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSTC-18-13-12.5-E-00-00-D3-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibel SFP+ 10GBASE-SR 850nm 300m van de Zendontvanger

Prijs Unit: US $ 20.0-24.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SFP-10G-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

24 de kern GolfKabel van de Optica van de Vezel van het Pantser van het Staal Gepantserde Openlucht

Prijs Unit: US $ 0.22 / Metro
MOQ: 3000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:GYXTC8S fiber optic cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Double Core

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaars van de Assemblage van het Gebied van de Metalen kap van het Type B van Sc Singlemode ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Enige Kabel van het Lint van de Assemblage van de Vezel van de Wijze MTP Optische 3m

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-125
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Gepatenteerde Optische Vezel die Machine (Skycom t-108H) verbinden

Prijs Unit: US $ 1700.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-108H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom / OEM

IP65 Male en Female RJ45 Connector met Zinc Alloy Shell

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-03-001, YT-RJ45-JSX-11-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St Siglemoder/Multimode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.42 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:St Connector
Toepassing:Vermogen,Auto,RF,Audio & Video,PCB,Magnetronoven,FPCUHF
Handelsmerk:TAKFLY
Verpakking:Customized
Standaard:customized
Oorsprong:China

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel 12core Singlemode G652D van de Band van het staal de Gepantserde ...

Prijs Unit: US $ 0.126-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De Kabel Cat5e UTP van Legard

Prijs Unit: US $ 0.01 / Doos
MOQ: 50 Dozen
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF

Model No:Cable Cat5e UTP
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabel,LAN-kabel,Fiber Optic Cable,Long Distance Symmetrische kabelRF-kabel
Conductor Material:BC / CCS / CCA / TC / CU / NCPE
Cover Materiaal:PVC
Type:Cat 5
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Hangzhou Lin'an Dongsheng Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Klem van de opschorting voor de Montage van /Opgw van de Kabel Opgw

Prijs Unit: US $ 9 / Set
MOQ: 100 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, DDP, CIP, EXW

Model No:OXC
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Wooden Case
Standaard:CE, RoHS, SGS, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:76169990

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Duplex Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel fc-FC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-4.46 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FC-FC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Schakelaar voor de Kabel van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.41-0.45 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:SCA
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mini Optische Knoop 8 van de Vezel de Optische Knoop van kabeltelevisie van de Manier

Prijs Unit: US $ 7.99 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:DT-FON08
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISOGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:DAYTAI Technology

SC/PC mm Fiber Optic Connector voor Patch Cord

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:SC/PC 0.9
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Optische Snelle Schakelaar van de vezel

MOQ: 50 Pieces

Model No:FC fast connector
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:FC-PC

Sc Sm of mm of APC Fiber Optic Connectors

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1*2 de enige Koppeling van de Vezel van de Wijze van de Schakelaar van FA

Prijs Unit: US $ 7.32-8.59 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSBC-12-35-10-E-09-05-A2-FA
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

GLC-FE-100EX SFP Compatibele Zendontvanger 100BASE-ex 1310nm 40km

Prijs Unit: US $ 25.0-31.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100EX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

2 Optische Kabel van de Vezel van de vezel FTTH de Binnen

Prijs Unit: US $ 0.015-0.02 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:FTTH
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE drop cable or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC Singlemode pre-Opgepoetste Snel van de Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Kies/Multimode MPO/M aan de Optische Kabel van de Vezel uit ST/PC

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-132
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Gepatenteerde Optische het Verbinden van de Vezel Machine (Skycom t-108H)

Prijs Unit: US $ 1700.0-2000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW

Model No:T-108H
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CEISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom / OEM

RJ45 schakelaar met de Kabel van het Netwerk/RJ45 de Snelle Schakelaar van de Versie Cat5e

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-03-001, YT-RJ45-JSX-11-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Meetapparaat van het Verlies van de Terugkeer van het Verlies van de toevoeging

Prijs Unit: US $ 1600.0-12000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-8S
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index