Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 52/897  
Totaal 26888 producten van ongeveer 1344

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Adp-SMA de Optische Schakelaars SMA905 van de Vezel voor Hoge Laster

Prijs Unit: US $ 2.75-3.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN090024.0-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:HL

Singlemode Optische Schakelaar van Multimode Vezel SMA

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SMA
Aantal Cores:Single-Core
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Optische Schakelaar van de Vezel fC-Upc Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-UPC SM Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

De Optische Verbindingsdraad van de Vezel van mpo-MPO Aqua mm voor het Centrum van de Datum

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De snelle Optische Schakelaar van de Vezel van de Schakelaar met het Simplex van mm

Prijs Unit: US $ 0.4-2.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:LK01ST201
Transmissie Medium:Multimode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Fiber Distribution Frame,Netwerk ApparatuurFiber Module

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Vrouwelijke Schakelaar van het Waterdichte schot SMA voor Kabel Rg58/Rg223

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:RG58/223
Toepassing:RF
Certificering:CEISO
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:248 x 71 x 25mm

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

SMT Enige Rij 4 Spelden 2.0mm de Vrouwelijke Schakelaar van de Kopbal

Prijs Unit: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FH005
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

MPO Om3 Vezel Optische Loopback

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar van de Vezel van Sm van Sc/Upc de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:SC-FAST01
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC/PC 0.9mm Fiber Optic Assembly Connector

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:DT-FC/PC-SM-0.9
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1PCS/OPP, 100bags/Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:300000 PCS Per Month

Sm 3.0mm Optische Schakelaars van de Vezel LC met het Buigen van Laars 90

Prijs Unit: US $ 0.48-0.68 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:ROP-LC SM 3.0mm Connectors
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De snelle Assemblage Cirkel Waterdichte Connector/Ip67 maakt Schakelaar/Comité waterdicht opzet ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-C03PE-01-001, LP-24-J03SX-01-001
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Elektrisch geleidend
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Kabelboom

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Schakelaar TNC de betrouwbare van de Kwaliteit (kt-7404)

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

MPO/MTP het optische Koord van het Flard van de Vezel voor ATM, het Netwerk van de ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-135
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Schakelaar van de Optische Vezel van Connecotor MPO van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.42 / pcs
MOQ: 1 pcs

Model No:MPO Optical Fiber Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

1*32 ABS Schakelaar van de Splitser Sc/APC van de Splitser van de Doos de Optische

Prijs Unit: US $ 8.0-45.0 / Piece
MOQ: 2000 Pieces

Model No:1*32
Type:Fiber Optic Splitter & Koppeling
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OEM

Sc/APC Schakelaar voor Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:SCA Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein

HOLIGHT Fiber Optic Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De Schakelaars van de Noot SMA905 van de Hexuitdraai van de assemblage met 127um2000um

Prijs Unit: US $ 2.75-3.98 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN090015.6-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser
Handelsmerk:HL

Schakelaar van de Verbindingsdraad van de Kabel rf van de draad de Coaxiale Mannelijke met 1.13mm ...

Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Koppelingsmechanisme:Spannen Type
Toepassing:PCB,UHF,Audio & Video,MagnetronAutomobile
Classificatie:Male Connector
Interface Type:ZIF
Vorm:Circulaire

Twinlink Communication Technology (Shenzhen) Co., Ltd

[provincie: Guangdong, China]

GYFTY53 Aire Libre Cable DE Fibra Optica/de Kabel van de Computer/de Kabel van ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 10 Rolls

Model No:GYFTY53
Toepassing:Lokale CommunicatiekabelFiber Optic Cable
Cover Materiaal:PE
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Conductor Type:Solid
Certificaat:CERoHS

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Mpo-MPO Koord van het Flard van de Vezel van Aqua van de Boomstam het Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

L9 1.6/5.6 Mannelijke Schakelaar voor Coaxiale Kabel Rg179

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:L9
Certificering:CEISO
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:248 x 71 x 25mm
Oorsprong:Shanghai

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

2.54mm de Vrouwelijke Schakelaar van de Kopbal 7pins SMD

Prijs Unit: US $ 0.02-0.3 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FH006
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper Gegalvaniseerd
Karakter:Milieubescherming
Species:Terminal
Production Process:Injection Molding

MPO Sm Vezel Optische Loopback voor OS1 Kabel

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

St/Schakelaar van uitstekende kwaliteit van de Optische Vezel van PC Singlemode

Prijs Unit: US $ 0.3-0.4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:ST/PC SM Fiber connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Strip

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Diamant die film-1um voor Gebruik het Optische (Metalen kap) oppoetsen Malen in van de Vezel en het ...

MOQ: 1 Piece

Model No:Diamond Polishing Film for fiber
Certificaat:CERoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Nalonap
Verpakking:Carton Box
Oorsprong:The U. S. a

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

FC/PC 2.0mm Schakelaar van de Assemblage van de Vezel de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:DT-FC/PC-SM-2.0
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1PCS/OPP, 100bags/Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:300000 PCS Per Month

PC 3.0mm van Sc de Simplex Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.7 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC-PC-SM-30
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Connector Type:SC-PC
Handelsmerk:HNK or OEM

HNK Optic Equipment Co., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

Optische Schakelaar van de Vezel LC/Upc van Sm de Simplex 3.0mm met Klemmen

Prijs Unit: US $ 0.48-0.68 / Piece
MOQ: 200 Pieces

Model No:ROP-LC 3.0mm Standard Connectors
Geslacht:Mannelijk
Handelsmerk:RITANO
Verpakking:Packing Into Cartons
Standaard:54*39*34
Oorsprong:China

RITANO OPTICS LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com

De CirkelSchakelaar van de Kabel van de hoge Macht/de Mannelijke Vrouwelijke Schakelaar van de ...

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:LP-24-J03PE-01-001, LP-24-C03SX-01-001
Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Elektrisch geleidend
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Kabelboom

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Audited Supplier of Made-in-China.com
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index