Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 53/775  
Totaal 23243 producten van ongeveer 968

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sc typt Schakelaars van een Singlemode pre-Opgepoetste van de Metalen kap van het Gebied Assemblage

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

ST/PC-SC/PC Koord van het Flard van de Vezel van de wijze het Conditionerende Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:sc
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Double Core

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP van Giga Model van de Convertor van de Media van de Vezel het Enige of Multi (MG1003SFP)

Prijs Unit: US $ 12.5-14.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:MG1003SFP
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Optische Snelle Schakelaar van de vezel

MOQ: 50 Pieces

Model No:FC fast connector
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:FC-PC

Het concurrerende Multifunctionele Lasapparaat Van uitstekende kwaliteit van de Fusie

Prijs Unit: US $ 2400 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW

Model No:SKYCOM T-108H
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skycom
Verpakking:Carton
Oorsprong:Nanjing, China

IP65 Male en Female RJ45 Connector met Zinc Alloy Shell

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-03-001, YT-RJ45-JSX-11-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100M SFP Module 1550nm van de Zendontvanger 40km 100BASE-ex Compatibele DuplexLC

Prijs Unit: US $ 25.0-35.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100EX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Fiber Optic Connectors for Mu

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:mu
Toepassing:Netwerk Apparatuur
Vorm:Circulaire
Ferrule endface:PC (UPC)
Aantal Cores:Single-Core
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Duplex Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel fc-FC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-4.46 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:FC-FC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:FC
Vorm:Circulaire

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Klem van de opschorting voor de Montage van /Opgw van de Kabel Opgw

Prijs Unit: US $ 9 / Set
MOQ: 100 Sets
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, DDP, CIP, EXW

Model No:OXC
Handelsmerk:OPTELEC
Verpakking:Wooden Case
Standaard:CE, RoHS, SGS, ISO
Oorsprong:China
Gs-Code:76169990

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

De rechte duw-Geschikte Schakelaar van Gasblock en van het Blok van het Water voor Microduct ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:lbk
Toepassing:Vermogen,Auto,RF,Audio & VideoMagnetronoven
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China

Koord van het Flard van de Vezel van de Prijs MPO/MTP van de vervaardiging de het Optische/Draad ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-152
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

MTRJ Singlemode Fiber Connector voor FTTH Application

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:MTRJ
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1*2 de enige Koppeling van de Vezel van de Wijze Breedband van Schakelaar FC

Prijs Unit: US $ 7.32-8.59 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSBC-12-1310-00-E-09-10-A2-FC
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Kabel van de Optische Vezel van het Staal van de Kern van de buis de Lucht 4/6/8/12/24 Gepantserde ...

Prijs Unit: US $ 0.123-0.127 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Sc typt Schakelaars van een Multimode pre-Opgepoetste van de Metalen kap van het Gebied Assemblage

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

LC/PC-SC/PC Koord van het Flard van de Vezel van de wijze het Conditionerende Optische

Prijs Unit: US $ 0.8-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:lc-sc
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:<100N
Kern:Double Core

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Levering van de Macht van de Convertor van de Media van de optische Vezel de Interne 1000Mbps ...

Prijs Unit: US $ 20.0-25.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CPT, EXW

Model No:Mc1004sc
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:PHYNAM

Dongguan Phynam Comtech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

RJ45 schakelaar met de Kabel van het Netwerk/RJ45 de Snelle Schakelaar van de Versie Cat5e

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-03-001, YT-RJ45-JSX-11-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

100M SFP Optische Compatibele Module 1310nm 2km MMF van de Zendontvanger 100BASE-FX

Prijs Unit: US $ 10.0-15.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:GLC-FE-100FX-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Fiber Loopback met Zwarte doos ABS

Prijs Unit: US $ 2.2-3.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:lc
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Meetapparaat van het Verlies van de Terugkeer van het Verlies van de toevoeging

Prijs Unit: US $ 1600.0-12000.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:HK-8S
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Homk
Verpakking:Outer: Carton
Standaard:CE, ISO, FCC

Homk Telecom Tech Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Duplex Gepantserde Koord van het Flard van de Vezel Sc-FC Sm Optische

Prijs Unit: US $ 4.3-4.46 / Piece
MOQ: 500 Pieces

Model No:SC-FC SM DX
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Lasapparaat van de Fusie van Skycom het Vezeloptische t-207X (de Groepering van de Kern)

MOQ: 1 Piece

Model No:T-207X
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:skycom
Verpakking:Carton

De Optische Schakelaar van de vezel voor Mu

Prijs Unit: US $ 0.7-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CMU
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:MU
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

De Klem van het Anker van de Legering van het aluminium/Montage FTTH

Prijs Unit: US $ 3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DAT, DDP, CIP, CPT, EXW

Model No:PAL
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:OPTELEC

Qingdao Powtech Electronics Co., Ltd.

[provincie: Shandong, China]

Contacteer de Leverancier

Het Koord van het Flard MTP/MPO Mimi, Sm/mm/Om3 0.3m Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-155
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Optische Schakelaar voor APC van MTP /MPO Assemblage

Prijs Unit: US $ 1.0-1.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, EXW

Model No:MPO
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

1*2 de enige Koppeling van de Vezel van de Wijze Breedband van Schakelaar lu-La

Prijs Unit: US $ 7.32-8.59 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSBC-12-1310-00-E-09-10-A2-LU-LA
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

6cores de Optische Kabel van de vezel voor Openlucht Extern Gebruik

Prijs Unit: US $ 0.126-0.5 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYXTW
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index