Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 54/867  
Totaal 25981 producten van ongeveer 1129

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

FTTH 3mm Schakelaar van Sc van de Vezel de Optische Multimode Duplex

Prijs Unit: US $ 0.1-1.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:PN-254
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:SC
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Koude persing

PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De optische Optische Schakelaar van de Vezel E2000 voor LAN FTTH CATV

Prijs Unit: US $ 0.5-0.8 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:e2000
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Injection Molding

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

MPO Vezel Optische Loopback voor de Aansluting van het Netwerk

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Waterdichte Cat5e CAT6 Ethercon RJ45 Connector met Shield Shell

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-10-001, YT-RJ45-JSX-19-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Schakelaar van het Blok van het Gas van de Schakelaars van de Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:lbk
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

De Kabel van de Draad van de Daling van de Kabel FTTH van de vezel/de Kabel van de Computer/de ...

Prijs Unit: US $ 45.0-105.0 / Roll
MOQ: 50 Rolls

Model No:Fiber Cable FTTH Drop wire CABLE
Handelsmerk:HANXIN
Verpakking:1000m/2000m
Standaard:1-4C
Oorsprong:Zhejiang
Gs-Code:8544700000

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC 0.9mm Fiber Optic Assembly Connector

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:DT-FC/PC-SM-0.9
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1PCS/OPP, 100bags/Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:300000 PCS Per Month

Schakelaar van de Stop rf TNC van de Kabel van de Schakelaar van de Kabel van de Reeks tNC-J7d-Fb ...

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Audio & Video
Vorm:Plein
Interface Type:AC / DC
Classificatie:Female Connector
Type:Over het algemeen Coaxiale Connector
Koppelingsmechanisme:Draadaansluiting

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van de Vezel fC-Upc Sm

Prijs Unit: US $ 0.45-0.55 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-UPC SM Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire

Koord van het Flard van de Vezel mpo-MPO Sm het Optische

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Singlemode Optische Schakelaar van de Vezel MPO voor kabeltelevisie en Telecomunication

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-72
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Schakelaars van de optische Vezel voor het Optische Koord van het Flard voor CATV & LAN

MOQ: 1000 Pieces

Model No:Optical Fiber Connectors
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur:FC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Kern:Single Core

Shenzhen Opelink Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaars van de Vezel van de Metalen kap FC van het Metaal van de hoge Macht met ...

Prijs Unit: US $ 2.5-3.8 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-010201-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

N de Vrouwelijke Schakelaar van het Type voor 8d de Kabel van rf

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:8D
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Optica van de Vezel MPO MiniLoopback

Prijs Unit: US $ 2.2-2.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:MPO
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de Gegevens van Ethercon RJ45 voor Voorzien van een netwerk Ethernet

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-10-002, YT-RJ45-JSX-16-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De waterdichte Optische Schakelaar van de Vezel, Gasblock Schakelaar Lbk14/10mm met 2*Clips

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:LBK
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

De Kabel van de Vezel van Gyxta/de Kabel van de Computer/de Kabel van Gegevens/Communicatie ...

Prijs Unit: US $ 150.0-300.0 / Roll
MOQ: 20 Rolls

Model No:GYXTA Fiber Cable
Merk:OEM
Handelsmerk:hanxin
Verpakking:1000/2000/3000m
Standaard:4-72
Oorsprong:Zhejiang

Zhejiang Kuayue Cable Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

FC/PC 2.0mm Schakelaar van de Assemblage van de Vezel de Optische Snelle

Prijs Unit: US $ 0.5-1.2 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP

Model No:DT-FC/PC-SM-2.0
Handelsmerk:Daytai
Verpakking:1PCS/OPP, 100bags/Carton
Standaard:CE, ROHS, ISO9001
Oorsprong:Zhejiang, China
Productiecapaciteit:300000 PCS Per Month

De Schakelaar van het Type TNC van Verkoop T van Holt

Prijs Unit: US $ 0.8 / Piece
MOQ: 500 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Toepassing:Multimedia
Type:Twisted Pair
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Connector:HDMI
Handelsmerk:RENHOTEC
Verpakking:PE or Blister Card

Renhotec Hardware Electronics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Klem van de Voeder van de optische die Vezel voor Coaxiale Kabel wordt gebruikt

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 1 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:FCC01
Handelsmerk:Xinyitong
Verpakking:Standard Export Package
Standaard:Core type
Oorsprong:Shanghai
Gs-Code:4909009000

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

De Simplex Optische Schakelaar van de Vezel FC/PC Sm

Prijs Unit: US $ 0.1 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FC/PC SM Simplex Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Toepassing:Fiber Distribution Frame

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de vezel het Optische met de Schakelaar van Aqua van Kernen MPO 12

Prijs Unit: US $ 1.8-2.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mpo
Toepassing:Verbinding
Type:Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC de duplexSchakelaar van de Vezeloptische Kabel (PON GPON GEPON)

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SADP-A-S/M-D-F-LC-FAPC-LC-FAPC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Schakelaar LC MTP van Sc MPO van de vezel de Optische FC St

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-79
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

LC de Optische Schakelaars van de vezel met Metalen kap 0.9mm van het Roestvrij staal Laars

Prijs Unit: US $ 2.3-3.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:HN-040103-XXX
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Vorm:Circulaire
Lichtbron TYPE:Laser

RJ45 CAT6 de Schakelaar van het Netwerk van de Stop 8p8c

Prijs Unit: US $ 0.0168-0.0218 / Piece
MOQ: 5000 Pieces

Model No:LKU6PG88M02
Certificering:RoHSISO
Gebruik:Kabel
Head Code:Plein
Materiaal:PVC
Handelsmerk:Lulink / OEM

Lulink Electronics Technology Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van Femal N Tpye voor LMR200 en Rg50 Antenne

Prijs Unit: US $ 1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:N tpye connector
Gebruik:Workstation
Type:Vast
Support Network:3G
Informatie inhoud:Gegevens
Certificaat:CE,ISOGS

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

D4 2.0mm 3.0mm de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 1.2-1.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:D4
Structuur:D4
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Rg58/Rg8/van de Voeder Rg405/Rg316 de Assemblage van de Kabel van de Verbindingsdraad

Getoonde Product van Het China Leverancier

Prijs Unit: US $ 0.5-1.5 / Metro
MOQ: 100 Meters

Model No:RG58
Toepassing:Lokale Communicatiekabel,Coaxiale kabelRF-kabel
Conductor Material:Koper
Cover Materiaal:PE
Type:Cat 1
Materiaal Vorm:Ronde Wire

Shanghai Xiaowei Equipment Co., Ltd.

[provincie: Shanghai, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, waterdichte connector and fiber optic cable. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index