Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 58/762  
Totaal 22858 producten van ongeveer 952

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Het optische Koord van het Flard van pvc LSZH 3m van Sm mm van de Vezel Corning Rj11 Alle Soorten ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-95
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Optische Schakelaar van de Vezel LC/APC Siglemode

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Koord van het Flard van de Vezel van mu-Mu Om3 Dx het Optische, de Schakelaar van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 4 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:Patchcord-MU-MU-DX-OM3
Handelsmerk:TTI Fiber
Verpakking:Customed
Standaard:UL
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St van het metaal de Enige Snelle Schakelaar van de Wijze

Prijs Unit: US $ 0.5-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:fast connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

CAT6 RJ45 Connector/van uitstekende kwaliteit RJ45 Female aan Female Connector voor LED

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-JSX-17-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC PC/Upc/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode Fiber Optic Patch Cable

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:LC
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:LC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Compatibele xFP-10G-mm-SR Zendontvanger van de premie 850nm 300m MMF

Prijs Unit: US $ 55.0-65.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10G-MM-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Staal Gepantserde GYTS 24 Kabels van de Optische Vezel van de Kern de Openlucht (GYTS)

Prijs Unit: US $ 0.2-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

De multi Schakelaar LC van de Vezel van de Wijze Optische met Metalen kap

Prijs Unit: US $ 0.45-0.75 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:LC Connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

St-ST/PC de SimplexSchakelaars van de Vezel van de Adapters van de Vezel van de Adapter van de ...

Prijs Unit: US $ 0.01-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:ST-ST/PC
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

FC/PC Multimode pre-Opgepoetste Snel van de Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van de ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

FC Fast Connector voor FTTX

MOQ: 50 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTLFCFU
Toepassing:Fiber Module
Connector Type:FC-PC
Structuur:FC
Ferrule endface:PC (UPC)
Aantal Cores:Single-Core

DIN Fiber Optic Connectors voor FTTX

Prijs Unit: US $ 1.1-1.3 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:DIN
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:DIN
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/Upc kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Duplex Waterdichte Optische uit

Prijs Unit: US $ 4.6-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De goedkope Optische Kabel GYTS van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:GYTS Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaars van Gasblock met Klemmen, de Micro- Schakelaar van de Buis voor de Installatie van ...

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:LBK 7MM
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

De Fabriek van 100% voor de Simplex Duplex12core 24 Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-129
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

De Simplex Optische Schakelaar van de Vezel LC/APC Siglemode

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:LC
Structuur:LC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Pdlc 2 de Optische Schakelaar van de Vezel van de Kern

MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, FAS, FCA, EXW

Model No:PDLC
Handelsmerk:TRT
Verpakking:in PP Bag Then in Carton
Standaard:LC/PC
Oorsprong:China
Gs-Code:854470000

Shenzhen TRT Fiber Tech. Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Uitstekende kwaliteit 8 Poe van de Haven RJ45 Schakelaar 26 de Schakelaars van de Draad van de Maat ...

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:YT-RJ45-CPE-10-002
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC PC/Upc/APC Simplex Duplex Singlemode Multimode Fiber Optic Patch Cable

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:FC
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:FC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Compatibel 10GBASE-SR 850nm 300m van de Zendontvanger van xFP-10G-mm-SR van de premie

Prijs Unit: US $ 50.0-60.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:XFP-10G-MM-SR-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12cores de Optische Kabel van de Vezel van de buis voor Mededeling

Prijs Unit: US $ 0.126-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Enige Mode Sc/Upc Optical Connector voor CATV FTTH

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC/UPC Optical connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van de Vezel van de Adapters van de Vezel van PC Sc-Sc de Optische

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:Fiber Optic Connector
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Sc/APC Singlemode 0.9mm pre-Opgepoetste Snel van de Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Schakelaar van de optische Vezel D4

Prijs Unit: US $ 0.7-1.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CD
Toepassing:Fiber Module
Structuur:D4
Ferrule endface:PC (UPC)
Aantal Cores:Single-Core
Handelsmerk:Datolink

FC/APC Beëindiging van de Schakelaar van de vezel de Optische

Prijs Unit: US $ 0.52-0.55 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:FCA
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:FC
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Duplex Waterdichte Optische uit

Prijs Unit: US $ 7.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Singlemode Optische Kabel van de Vezel van 48 Kern

Prijs Unit: US $ 0.25 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:GYTA 48 Core Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Merk:OEM
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index