Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 60/775  
Totaal 23243 producten van ongeveer 929

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Sc/Upc kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Duplex Waterdichte Optische uit

Prijs Unit: US $ 4.6-7.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/UPC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

Mannelijke en Vrouwelijke ElektroSchakelaar Connector/Ip67/Goud Geplateerde Schakelaars

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Type:Socket Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Elektrisch geleidend
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Kabelboom
Production Process:Lassen

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Zelfstandige Kabel van de Optische Vezel van 2 Kern FTTH

Prijs Unit: US $ 0.03 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:FTTH Optical Fiber Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Flat Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De enige Snelle Schakelaar van Sc van de Vezel van de Wijze

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:passive components
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Cixi Skylink Telecom Factory Limited

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Kabel van het Flard van Multimode Vezel van Sc PC/Upc/APC de Simplex Duplex Singlemode Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:SC
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:SC
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

LC, Sc, FC, St, MPO, Mu, Sm/mm 1m 2m 3m Koord van het Flard van de Vezel het Optische

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-82
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

Enige Mode Sc/Upc Optical Connector voor CATV FTTH

Prijs Unit: US $ 5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SC/UPC Optical connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Sc/APC Singlemode 0.9mm pre-Opgepoetste Snel van de Schakelaar van de Assemblage van het Gebied van ...

Prijs Unit: US $ 2.4 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Plein
Fabricageproces:Gegoten

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

De Magenta Optische Verbindingsdraad van de Vezel van het Jasje MPO MTP Om4-550

Prijs Unit: US $ 25.0-30.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO MTP
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SFP+ de optische Uitstekende kwaliteit van Zendontvangers 10Gbase-LRM 1310nm 220m

Prijs Unit: US $ 50.0-55.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:WPP-13192-FL02D
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St 0.9/2.0/3.0mm de Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:st
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Standaard Rechte Schakelaar 12/10mm voor Lucht Geblazen Vezel, HulpHulpmiddelen

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP, EXW

Model No:air blown fiber
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

12cores de Optische Kabel van de Vezel van de buis voor Mededeling

Prijs Unit: US $ 0.126-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Sc/APC kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Duplex Waterdichte Optische uit

Prijs Unit: US $ 7.0-8.5 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:SC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:SC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

LAN Cables van het metaal RJ45 Connector/en RJ45 Connectors/RJ45 Male aan Female Connector

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-CPE-10-002, YT-RJ45-JSX-17-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

SMA Stecker/Faser-Stecker

Prijs Unit: US $ 0.8-1.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSMA
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

De enige Kabel van de Daling van de Wijze G657A 2 Kern 4 Kern FTTH

Prijs Unit: US $ 0.015-0.02 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, FCA, EXW

Model No:FTTH cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Merk:OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

St PC/Upc/APC de Simplex Duplex Singlemode Kabel van het Flard van Multimode Vezel Optische

Prijs Unit: US $ 1.0-10.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, DDP, EXW

Model No:ST
Toepassing:Verbinding
Verbindingsstructuur:ST
Certificaat:RoHS,UL,CEISO9001
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag+Carton

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Fan-out 12 de Vlecht MPO van de vezel van Kernen aan Kabel van pvc LSZH van Sc PC/Upc ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-88
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

1X8 Single Mode Tree Fiber Coupler van LC Connector

Prijs Unit: US $ 7.55-8.85 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSTC-18-13-12.5-E-00-00-D3-LU
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Schakelaar van de Vezel van Sm de Simplex

Prijs Unit: US $ 0.65 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:ST SM Simplex Connector
Handelsmerk:TAKFLY COMMUNICATION CO., LTD
Verpakking:PP Bag+Carton
Standaard:ISO, ROHS
Oorsprong:Shenzhen
Gs-Code:8542900000

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Mpo/mtp-LC Fanout de Lood van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO MTP
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Compatibele SFP Zendontvanger 1000BASE-SX 850nm 550m van PK

Prijs Unit: US $ 8.0-11.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Model No:J4858C-C
Type:Fiber Transceiver
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:CE,ISO,RoHSGS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:WareX

Shenzhen Warex Technologies Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Optische Schakelaar van Singlemode of Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.48-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:fc
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Kabel van de Optische Vezel 6/12/24cores voor Netwerk

Prijs Unit: US $ 0.126-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

FC/APC-Sc/APC kies Koord van het Flard van de Vezel van de Wijze het Duplex Waterdichte Optische uit

Prijs Unit: US $ 8.5-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC/APC-SC/APC
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Rechthoekige
Fabricageproces:Gegoten

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

CAT6 RJ45 Connector/van uitstekende kwaliteit RJ45 Female aan Female Connector voor LED

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, EXW, CIF, CIP, CPT

Model No:YT-RJ45-JSX-17-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het openlucht Pantser GYTA van de Kabel van de Vezel Optische met Concurrerende Prijs

Prijs Unit: US $ 0.1 / Metro
MOQ: 1 Metro
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:Outdoor optic fiber cable
Toepassing:Verbinding,Kunst,Sensor,GeneeskundeSonde
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N
Kern:Double Core

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het optische Koord van het Flard van pvc LSZH 3m van Sm mm van de Vezel Corning Rj11 Alle Soorten ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-95
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid

1*2 de enige Koppeling van de Vezel van de Wijze van de Schakelaar van FA

Prijs Unit: US $ 7.32-8.59 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SSBC-12-35-10-E-09-05-A2-FA
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Seifree

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index