Home » Elektrotechniek & Elektronica's » Optische Vezels & Kabel » glasvezelkabel -aansluiting
Snel Product Index Snel Supplier Index
Pagina 61/756  
Totaal 22663 producten van ongeveer 871

glasvezelkabel -aansluiting

fabrikanten en leveranciers
China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier
Sorteer op: Relevantie
Tonen: 30 artikelen

Mpo/mtp-LC Fanout de Lood van het Flard van de Optische Vezel

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO MTP
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Optische Kabel van de Vezel van de Band van het Staal G652D 12cores Gepantserde

Prijs Unit: US $ 0.126-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Sc-Sc/APC Schakelaars van de Vezel van de Adapters van de Vezel van de Adapter van de Vezel de ...

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:- fiber adaptors- fiber connectors
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:Geïntegreerde Bedrading
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

Het Waterdichte Koord van uitstekende kwaliteit van het Flard van de Vezel Pdlc Optische

Prijs Unit: US $ 18.5-20.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:PDLC
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:LC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Rechthoekige

Lin'an Longshine Imp. & Exp. Co., Ltd.

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

De Stabiele Cat5e Ethercon Ethernet RJ45 Schakelaar van Cnlinko yt-RJ45 voor de Transmissie van het ...

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Model No:YT-RJ45-CPE-10-001, YT-RJ45-JSX-18-001
Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

K5 de Schakelaars van de Ontstekingsmechanismen van het Vuurwerk

Prijs Unit: US $ 0.02-0.15 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Handelsmerk:yacht
Oorsprong:Nanjing, China
Productiecapaciteit:1000000 PCS/Month

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

100% testte H100% Tested Highquality Microduct Connector 8/5mm, 12/10mm, 14/10mm, 16/12mm

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, DDP

Model No:str
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

St Siglemode of Multimode Optische Schakelaar van de Vezel

Prijs Unit: US $ 0.38-0.45 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Waterdichte Schakelaar van Odc van Oplossingen FTTH

Prijs Unit: US $ 29 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW

Model No:ODC-FC1002
Transmissie Medium:Single-Mode
Aantal Cores:Single-Core
Merk:OEM
Handelsmerk:Takfly
Verpakking:Customized

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht en Lucht Losse Kabel van de Vezel van de Buis Optische

Prijs Unit: US $ 0.25 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:GYTA Loose Tube Optic Fiber Cable
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHS,CEISO9001
Merk:OEM

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Het optische Koord van het Flard van pvc LSZH 3m van Sm mm van de Vezel Corning Rj11 Alle Soorten ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-95
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

MPO MTP Fiber Optic Cable voor Data Center

Prijs Unit: US $ 22.0-25.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:MPO MTP
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

12cores de Optische Kabel van de Vezel van de buis voor Mededeling

Prijs Unit: US $ 0.126-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

PLC Splitter van FTTH Gpon Fiber Optical 1xn Sc Connector

Prijs Unit: US $ 6.85-7.35 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:SPLCS-132-B-2-2-15-B3-SU
Gebruik:Telefoon,Computer,Workstation,Server,Mobiele telefoonLaptop
Type:Vast
Support Network:Ethernet
Certificaat:ISORoHS
Conditie:Nieuw

Wuhan Seifree Technology Co., Ltd.

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

SMA Stecker/Faser-Stecker

Prijs Unit: US $ 0.8-1.1 / Piece
MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, FCA, EXW

Model No:DTL-CSMA
Toepassing:Fiber Distribution Frame
Handelsmerk:Datolink
Verpakking:50 Pieces/Bag
Standaard:ISO9001: 2000&RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Sc-Sc/APC de SimplexSchakelaars van de Vezel van de Adapters van de Vezel van de Adapter van de ...

MOQ: 100 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:- fiber adaptors- fiber connectors
Type:Glasvezelconnectoren
Bedrading Devices:ODF
Certificaat:ISO
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:Skylink

Cixi Skylink Telecom Factory

[provincie: Zhejiang, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

K1 de Schakelaars van de Ontstekingsmechanismen van het Vuurwerk

Prijs Unit: US $ 0.02-0.15 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Handelsmerk:yacht
Oorsprong:Nanjing, China
Productiecapaciteit:1000000 PCS/Month

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

Optische BuitenDiameter 7/5.5mm van de vezel Schakelaar Microduct

Prijs Unit: US $ 0.441-0.501 / Piece
MOQ: 200 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB

Model No:STR7/5.5
Handelsmerk:blqd/neutral
Verpakking:Export Standard
Standaard:Rohs, SGS, Pvoc
Oorsprong:Wenzhou, China
Gs-Code:391740000

24 het Rek van kernen 1u zet het Comité van het Flard met Telescopische Sporen op

Prijs Unit: US $ 36 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW, CIF

Model No:(RPP-AP)
Conditie:Nieuw
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS
Oorsprong:Shenzhen, China

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Optische Schakelaar van Singlemode/Multimode Vezel van Sc

Prijs Unit: US $ 0.4-0.5 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:SC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten
Toepassing:Netwerk Apparatuur

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Optische Kabel van de Vezel van de Prijs van de Fabriek GYFTY de Niet-metalen Lucht

Prijs Unit: US $ 0.2 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, DDP, EXW

Model No:GYFTY Factory Price Fiber Optic Cable
Toepassing:Verbinding
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Certificaat:RoHSISO9001
Handelsmerk:TW-SCIE or OEM
Verpakking:Wooden Drum

DONGGUAN TW-SCIE CO., LTD.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

0.1dB St de Optische Schakelaar van de Vezel van het Koord van het Flard

Prijs Unit: US $ 0.1-5.0 / Piece
MOQ: 10 Pieces

Model No:ST fiber optic connector
Transmissie Medium:Single-Mode
Structuur:ST
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Plein

Takfly Communications Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De Fabriek van 100% voor de Simplex Duplex12core 24 Kabel van het Koord van het Flard van de Vezel ...

Prijs Unit: US $ 7.0-10.0 / Piece
MOQ: 100 Pieces

Model No:FC-129
Verpakking:Carton /Polyester Bag
Standaard:MPO, sm, mm
Oorsprong:China
Productiecapaciteit:600, 0000 Pieces Optic Fiber Patch Cord Per Month

Shine Peak Group (HK) Limited

[provincie: Hubei, China]

Contacteer de Leverancier

China Leverancier - Gouden Lid Licentie Geverifieerde Leverancier

De Lood van het Flard van de Optische Vezel van Usconnec 's mtp-MTP

Prijs Unit: US $ 25.0-50.0 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, EXW

Model No:mtp
Toepassing:Verbinding
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:100N <1000N
Kern:Multicore
Certificaat:RoHS,ULISO9001

Shenzhen KOC Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

De openlucht Kabel van de Optische Vezel 6/12/24cores voor Netwerk

Prijs Unit: US $ 0.126-0.8 / Metro
MOQ: 2000 Meters
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF

Model No:GYTS
Toepassing:Verbinding
Type:Single-mode Fiber
Materiaal Vorm:Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk:100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte:1000N <10000N

Ethernet Connector RJ45 8p8c/8 Pool Dual RJ45 Connector met UL, Ce, RoHS, ISO Approved

Prijs Unit: US $ 4.5 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, CIF, CIP, CPT, EXW

Type:Single Hole Terminals
Materiaal:Koper
Toepassing:Transmissie van elektrische signalen
Karakter:Weerstand op hoge temperatuur
Species:Plug
Production Process:Injection Molding

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

K2 de Schakelaars van de Ontstekingsmechanismen van het Vuurwerk

Prijs Unit: US $ 0.02-0.15 / Piece
MOQ: 1000 Pieces

Handelsmerk:yacht
Oorsprong:Nanjing, China
Productiecapaciteit:1000000 PCS/Month

Jiangsu Cenyarak Electrical Co., Ltd.

[provincie: Jiangsu, China]

Contacteer de Leverancier

HDPE de Schakelaar van Microduct voor de Installatie van de Vezel voor Buis Od ...

Prijs Unit: US $ 0.55 / Piece
MOQ: 1000 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CFR, DDP, EXW

Model No:str
Transmissie Medium:Multimode
Structuur:FC
Aantal Cores:Multi-Core
Ferrule endface:APC
Vorm:Circulaire

24/48 Muur van de Distributie van Kernen zet Comité van het Flard van de Vezel het Optische op

Prijs Unit: US $ 30 / Piece
MOQ: 1 Piece
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:OBD-01A-24
Type:Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices:ODF
Handelsmerk:HNK or OEM
Verpakking:PE Bag +Carton
Standaard:RoHS

Shenzhen HNK Optics Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

FC de Optische Schakelaar van Singlemode of Multimode Vezel

Prijs Unit: US $ 0.55-0.65 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Trade Algemene Voorwaarden: FOB, CIF, EXW

Model No:FC
Structuur:FC
Aantal Cores:Single-Core
Ferrule endface:PC (UPC)
Vorm:Circulaire
Fabricageproces:Gegoten

ARK Communication Co., Ltd.

[provincie: Guangdong, China]

Contacteer de Leverancier

Hulp nodig?
Neem contact met ons.
Verwante Snel Categorieën
Ons elektronisch archief van leveranciers is a uitgebreide lijst van de belangrijkste leveranciers, producenten in de elektronische industrie. Importeer elektronische producten van onze gecontroleerde leveranciers van China met concurrerende prijzen. Ze zouden al van uw elektronische vereisten leveren: Een van de brede selectie van de keuze van producten, is Glasvezelkabel -aansluiting fabriek een van de nieuwe artikel. Ontwerp ingenieur of kopers kunnen verschillende producenten willen controleren, die veel verwante keuze aanbieden als fiber optic, fiber optic cable and bnc connector. We hopen elke koper op de hoogte te houden met deze snelste bewegende industrie en de laatste trends van de producten.
Snel Product Index